Günlük Burç Yorumları(13 Şubat 2018)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
için pis alamancı için pis bak ben hiç sıkılıyormuyum içim güzel çünkü içimi seviyorum

burcum kısaca elini çabuk tut hogathayı kaçırma diyor sevdim bu işi )
Tabi sen ters anladın yine olayı Sen beni de ters anlıyordun zaten Sende bi terslik var

Burcun Masken düşecek demiş @destere ama bugün bitti sayılır yarına başka eşy derse kurtulursun @gözlemci
Bu burçlar bugünü değil yarını veriyor aslında @destere nin maskesi yarın sert bi şekilde kayabilir suratından

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Burcun Masken düşecek demiş @destere ama bugün bitti sayılır yarına başka eşy derse kurtulursun @gözlemci
günlük tutturamıyor zaten burçlar o yüzden genelde falcılar gibi üç vakte kadar şöyle böyle olacak deseler daha inandırıcı olurlar
nasıl olsa üç vakit nedir ne kadar zamandan bahsedilmiştir kimse bilmiyor

Tabi sen ters anladın yine olayı Sen beni de ters anlıyordun zaten Sende bi terslik var

Bu burçlar bugünü değil yarını veriyor aslında @destere nin maskesi yarın sert bi şekilde kayabilir suratından
yarında geldi bir fok çıktığı yok aslında burcu bırakıp direk hogathayı kapsam daha güzel olacak gibi burçla olacak iş değil

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bozuk plak gibi hogathan hogatham diiyp duruyorsun Azıcık medeni ol başka şeyler söyle yaw hem sen kıza çiçek çikolata aldın mı 14 şubat geldi çattı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Evli çıkarsa düşüp bayılırım vlla @eskici @Forumdash @S.G.A.T. Bunu iddia eden baya üyeler

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bozuk plak gibi hogathan hogatham diiyp duruyorsun Azıcık medeni ol başka şeyler söyle yaw hem sen kıza çiçek çikolata aldın mı 14 şubat geldi çattı
aldım aldım 14 şubatta kapıya dayanırım vermeseler kızı şekerimle çiçeğimi geri isterim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060