Günlük Burç Yorumları(13 Şubat 2018)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
için pis alamancı için pis :) bak ben hiç sıkılıyormuyum :) içim güzel çünkü içimi seviyorum :)

burcum kısaca elini çabuk tut hogathayı kaçırma diyor sevdim bu işi :))
Burcun Masken düşecek demiş @destere ama bugün bitti sayılır yarına başka eşy derse kurtulursun :A :A :A @gözlemci

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
için pis alamancı için pis :) bak ben hiç sıkılıyormuyum :) içim güzel çünkü içimi seviyorum :)

burcum kısaca elini çabuk tut hogathayı kaçırma diyor sevdim bu işi :))
Tabi sen ters anladın yine olayı :A Sen beni de ters anlıyordun zaten :A Sende bi terslik var :A

Burcun Masken düşecek demiş @destere ama bugün bitti sayılır yarına başka eşy derse kurtulursun :A :A :A @gözlemci
Bu burçlar bugünü değil yarını veriyor aslında :A @destere nin maskesi yarın sert bi şekilde kayabilir suratından :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
günlük tutturamıyor zaten burçlar o yüzden genelde falcılar gibi üç vakte kadar şöyle böyle olacak deseler daha inandırıcı olurlar :)
nasıl olsa üç vakit nedir ne kadar zamandan bahsedilmiştir kimse bilmiyor :)

Tabi sen ters anladın yine olayı :A Sen beni de ters anlıyordun zaten :A Sende bi terslik var :A

Bu burçlar bugünü değil yarını veriyor aslında :A @destere nin maskesi yarın sert bi şekilde kayabilir suratından :F
yarında geldi bir fok çıktığı yok aslında burcu bırakıp direk hogathayı kapsam daha güzel olacak gibi burçla olacak iş değil :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
günlük tutturamıyor zaten burçlar o yüzden genelde falcılar gibi üç vakte kadar şöyle böyle olacak deseler daha inandırıcı olurlar :)

yarında geldi bir fok çıktığı yok aslında burcu bırakıp direk hogathayı kapsam daha güzel olacak gibi burçla olacak iş değil :)
Bozuk plak gibi hogathan hogatham diiyp duruyorsun :A Azıcık medeni ol başka şeyler söyle yaw :A hem sen kıza çiçek çikolata aldın mı 14 şubat geldi çattı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Evli çıkarsa düşüp bayılırım vlla :eek::eek::eek: @eskici @Forumdash @S.G.A.T. Bunu iddia eden baya üyeler :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bozuk plak gibi hogathan hogatham diiyp duruyorsun :A Azıcık medeni ol başka şeyler söyle yaw :A hem sen kıza çiçek çikolata aldın mı 14 şubat geldi çattı :A
aldım aldım 14 şubatta kapıya dayanırım vermeseler kızı şekerimle çiçeğimi geri isterim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060