Günlük Burç Yorumları(13 Şubat 2018)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yani sığınmacı gibi birşey bu çocuk :A @destere ye çocuk çocuk diyip duruyoruz bunun aklı şeyinde acaba bu adamda çocuk ayağına mı yatıyor :F
Göçebe mi yaşıyor bu Selim :A
Lübnan ne alaka? :A:A
Lübnanı @pompy demişti o dediyse doğrudur :A

Sürekli yer değiştirip duruyor zaten yazları 6 ay kayıp ikamet değiştiriyor farklı farklı yerlerde :F Asker kaçağı olabilir :A :A :A @destere

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Sürekli yer değiştirip duruyor zaten yazları 6 ay kayıp ikamet değiştiriyor farklı farklı yerlerde :F Asker kaçağı olabilir :A :A :A @destere
Asker kaçağı olsa kaçarken yakalanır :A Sanırım @destere mevsimlik işçi :A Nerde karnı doyarsa oraya gidiyor :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Are u rich? @destere :A
Fakirliğin gözü kör olsun. :A
fakirsin ama gözün tok nereye baksan bir helga çıkıyor karşına ortam fıldır fıldır helga kaynıyor :) bizde o şans yok işte :)

Asker kaçağı olsa kaçarken yakalanır :A Sanırım @destere mevsimlik işçi :A Nerde karnı doyarsa oraya gidiyor :F
dedikodu yapmaktan helak olacaksınız :) işin aslına gelirsek her limanda bir kuma yedekliyorum hogathaya ama asıl zevcem her zaman hogatha olacaktır:) diğer limanlarda bulduklarım yedek :) kara günler için biriktiriyorum :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
fakirsin ama gözün tok nereye baksan bir helga çıkıyor karşına ortam fıldır fıldır helga kaynıyor :) bizde o şans yok işte :)

dedikodu yapmaktan helak olacaksınız :) işin aslına gelirsek her limanda bir kuma yedekliyorum hogathaya ama asıl zevcem her zaman hogatha olacaktır:) diğer limanlarda bulduklarım yedek :) kara günler için biriktiriyorum :)
Aaa bu mesajına sevineyimmi kızayımmı bilemedim ayoll :A :A :A @gözlemci @kerem

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Sen onlardan bi güzel entrika çıkarır ortamı Muhtem Yüzyıl'a çevirirsin senin hogathan da Hürrem olur artık :A :A
Aaa bu mesajına sevineyimmi kızayımmı bilemedim ayoll :A :A :A @gözlemci @kerem
Sevin kız tabi :A bir Hürrem kolay yetişmiyor :A Seni Hürrem ilan etmiş bu uşak :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060

O Helgaların hiçbiri temiz değil, eller değmiş bir kere :A
Onlar helga ama ben senin gibi gudik olmuyorum ama :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen onlardan bi güzel entrika çıkarır ortamı Muhtem Yüzyıl'a çevirirsin senin hogathan da Hürrem olur artık :A :A

Sevin kız tabi :A bir Hürrem kolay yetişmiyor :A Seni Hürrem ilan etmiş bu uşak :A
aynen bende onu diyorum @Çiğdem- e kumalarınla ecünnü diye dalğa geçeceğine onların eline iş ver sen otur köşküne keyfine bak:) ama kız şirret işte kabul etmiyor :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
aynen bende onu diyorum @Çiğdem- e kumalarınla ecünnü diye dalğa geçeceğine onların eline iş ver sen otur köşküne keyfine bak:) ama kız şirret işte kabul etmiyor :)
Aynen öyle bir eli yağda diğer eli balda olacak, resmen kahvaltı masasına yuvarlanmış gibi olacaksın daha ne istiyorsun :A :A @Çiğdem-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O Helgaların hiçbiri temiz değil, eller değmiş bir kere :A
Onlar helga ama ben senin gibi gudik olmuyorum ama :A
gudik nedir la:)
bir yemek türüymüş

mesela yoğurtlu gudik :)
diyarbakir-usulu-yogurtlu-gudik-500x333.jpg

Aynen öyle bir eli yağda diğer eli balda olacak, resmen kahvaltı masasına yuvarlanmış gibi olacaksın daha ne istiyorsun :A :A @Çiğdem-
aynen hem geceleride rahat eder kız devamlı hogathayı rahatsız etmem:) nede olsa alternatif çok :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
gudik nedir la:)
bir yemek türüymüş

mesela yoğurtlu gudik :)
diyarbakir-usulu-yogurtlu-gudik-500x333.jpg

aynen hem geceleride rahat eder kız devamlı hogathayı rahatsız etmem:) nede olsa alternatif çok :)
Cennet Mahallesi'nde Helga ve Gudik vardı ondan bahsetmiştim :A Orda da Helga türkler az da olsa vardır. Yakala birini :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hahah Aaa doğru @destere ile Sülüman Hürrem gibiyiz :A @xemrexxx de fitneci Safiye sultan :A :A :A