Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Erkekler daha çok izliyor zaten sokağa çıktığımda hep erkek esnafların dükkanlarında izdivaç programları açık oluyor. :A
kahvedede izliyorlardır zaten bu erkekler kümese tıkılan tavuk gibi sabah akşam kahvede ne yapıyorlar hep merak etmişimdir :F

ben bir kadın olarak izlemiyorum vlla hatta sinir oluyorum :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
kahvedede izliyorlardır zaten bu erkekler kümese tıkılan tavuk gibi sabah akşam kahvede ne yapıyorlar hep merak etmişimdir :F

ben bir kadın olarak izlemiyorum vlla hatta sinir oluyorum :A
Kahvelerde genelde NTV Spor açık olur. Bilmeden konuşmayalım. :A Sokağın nabzı benden sorulur. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kahvelerde genelde NTV Spor açık olur. Bilmeden konuşmayalım. :A Sokağın nabzı benden sorulur. :A
geçen kış ayında akşam üstü kar kıyamet eve gidiyorum ışıklar kaçmış baktım bu adamlar hala kahvede bir gaz lambası bulmuşlar tavuk gibi etrafına üşüşmüşler öyle duruyorlar dedim içimden varın evinize gidin hahha :F :F :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
geçen kış ayında akşam üstü kar kıyamet eve gidiyorum ışıklar kaçmış baktım bu adamlar hala kahvede bir gaz lambası bulmuşlar tavuk gibi etrafına üşüşmüşler öyle duruyorlar dedim içimden varın evinize gidin hahha :F :F :F
Bu hayatta sevmediğim 2 şey Evlilik programları ve kahvelerde sabahtan akşama kadar oturan insanlar.İşiniz mi yok cnm yani:(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ekranların ilgiyle izlenilen evlilik programları forumumuzda da ilgiyle takip ediliyor!

Her evlilik programı için ayrı ayrı konu açmak yerine hepsini bu başlık altında topladık.

Star'da yayınlanan "Zuhal Topal'la" programı, ATV'de yayınlanan "Esra Erol'la" programı, Show TV'de yayınlanan "Evleneceksen Gel" programı ve diğer kanallarda yayınlanan evlilik programları ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Umarız talibinizi bulabilirsiniz. :bhr:
bir suru program var. sende haklisin hepsini ayni konuda acmaya :)
İzlediğiniz programlardan utanmayın:F
nokta atisi :) harika yorum