Güncel Ülke Puanı Sıralaması | Futbol ⚽💹

@Tolstoyevski @Keith Long @Gerekli24 @bazinga @MasacRE @Araf @emreemreu @DarkLegenD @mesmeso @The_Erinch @Doğan @Sherlock @xdragxx @Angelica @Dosi @Maskeli Fedai @batuhankaralar @MEnes @Yakamoz-Asi @S.G.A.T. @Felon
@RüzgarGülü

UEFA ÜLKE PUAN DURUMU 4.HAFTA

Ekli dosyayı görüntüle 128593

UEFA TAKIM SIRALAMASI

47.FENERBAHÇE 39.000
61.GALATASARAY 28.500
76.BAŞAKŞEHİR 20.500
119.BEŞİKTAŞ 11.500
122.TRABZONSPOR 11.000
Çekya bizim geçen yılki halimiz gibi. İki takımla ŞL'de olmaları işimize gelir orada fazla puan şansları olmaz. Bizim 3 takımımız zaten kesin gruplarda olacak. Başakşehir'de gider ama Avcı bey bizim gitmemize izin vermez muhtemelen. Bu sezonun sonunda yine 9. sırada olacağımızı düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Çekya bizim geçen yılki halimiz gibi. İki takımla ŞL'de olmaları işimize gelir orada fazla puan şansları olmaz. Bizim 3 takımımız zaten kesin gruplarda olacak. Başakşehir'de gider ama Avcı bey bizim gitmemize izin vermez muhtemelen. Bu sezonun sonunda yine 9. sırada olacağımızı düşünüyorum.
Tüm temennilerinizin gerçekleşmesini istiyorum.

• Beğendim
Reactions: mesmeso
@Tolstoyevski @Keith Long @Gerekli24 @bazinga @MasacRE @Araf @emreemreu @DarkLegenD @mesmeso @The_Erinch @Doğan @Sherlock @xdragxx @Angelica @Dosi @Maskeli Fedai @batuhankaralar @MEnes @Yakamoz-Asi @S.G.A.T. @Felon
@RüzgarGülü

UEFA ÜLKE PUAN DURUMU 4.HAFTA

Ekli dosyayı görüntüle 128593

UEFA TAKIM SIRALAMASI

47.FENERBAHÇE 39.000
61.GALATASARAY 28.500
76.BAŞAKŞEHİR 20.500
119.BEŞİKTAŞ 11.500
122.TRABZONSPOR 11.000
Almasınlar bizi zaten ozellike Fenerbahçe'yi gereksiz yere rezil olup gelmeye gerek yok.