Gülse Birsel Ekranlara Dönüyor!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

C-pBq3XW0AA6rOG.jpg

Ekranlarının sevilen oyuncularından ünlü oyuncu Gülse Birsel ekranlara geri dönüyor.

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi izleyicileri hafızalarından hala silinmeyen dizilerde rol alan ve büyük beğeni alan ünlü oyuncu Gülse Birsel yine bir sit-com dizisi ile ekrana dönecek.

Dizinin kanalı ve ismi henüz netlik kazanmış değil, önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.
Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İnternet üzerinden olmasın ama tv'den izlemeyi tercih ederim. Heyecanla bekliyorum.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

C-pBq3XW0AA6rOG.jpg

Ekranlarının sevilen oyuncularından ünlü oyuncu Gülse Birsel ekranlara geri dönüyor.

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi izleyicileri hafızalarından hala silinmeyen dizilerde rol alan ve büyük beğeni alan ünlü oyuncu Gülse Birsel yine bir sit-com dizisi ile ekrana dönecek.

Dizinin kanalı ve ismi henüz netlik kazanmış değil, önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.
Orijinal formatta oku
harika bir haber uzun zamandır bekliyordum bu haberi.. gülse birsel güldürü ustası olarak en başa yazabileceğim bir isim, yine renkli karakterler ve güzel bir sitkomla geleceğine eminim ..:)

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Yalvarırım dönmesin, absürt komedi yapmaya çalışırken ortaya saçma sapan şeyler çıkıyor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2 gündür Avrupa Yakası geri dösün diye çığırtkanlık yapıyorum. Bana kıyamamiş canım Gülsem :hearteyes::hearteyes::hearteyes:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'de yapar diye düşünüyorum. Yalan Dünya dizisi bana göre tırttı, hiç beğenmemiştim ben o diziyi. Umarım daha ''komik'' bir işle gelir. :)

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264
Komedi dizisi eksikliği bariz. Her ne kadar Yalan Dünya beklentiyi karşılamasa da iyi bir kaleme sahip Gülse Birsel. Umarım süresi uzun olmayan bir diziyle gelir.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
Sit-com'ların geri dönmeye başladığı bir zamanda Gülse Birsel de olmasa bir şeyler eksik kalırdı. Merakla bekliyoruz. :Z

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Çıglıklarımın bir alt metni var:X yd de cok orjınal degildi hatta gulse bile kendine gönderme yapardı:X
Şöyle bir Vasfiye Teyze Zerrin Burhan Altıntop Dilber Hala ve Şahikayı yan yana bir dizide görsek var ya 20 reyting garanti. :A

Kanal D'de yapar diye düşünüyorum. Yalan Dünya dizisi bana göre tırttı, hiç beğenmemiştim ben o diziyi. Umarım daha ''komik'' bir işle gelir. :)
Sonradan bozdu evet ama başları güzeldi.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çıglıklarımın bir alt metni var:X yd de cok orjınal degildi hatta gulse bile kendine gönderme yapardı:X
Evet o anlamda bende görmüştüm hatta Yalan Dünya'nın bazı bölümlerinin konusu Avrupa Yakası ile aynı o zamanlar "Gülse AY'den alıntı yapıyor" demiştim ama Gülse Birsel'in aynı diziyi yeniden başlatacağını sanmıyorum. :D Tabii başlarsa güzel olur orası ayrı. :A