'Gülperi'ye Yeni Oyuncu!

serhatt

Favori Üye
10 Aralık 2014
29,062
3,144
910
Show TV'nin sevilen dizisi 'Gülperi'ye yeni bir oyuncu dahil oldu!

Yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, yönetmenliğini Cem Karcı'nın yaptığı başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in bulunduğu kadrosunda ise Tarık Papuççuoğlu, Ece Sükan, Şefika Ümit Tolun, Burak Dakak ve Haluk Cömert gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak Yasak Elma'da rol alan İrem Kahyaoğlu dahil oldu.

"Gülperi" yeni bölümleriyle her Cuma Show TV'de.

denizz19

Emekli
7 Ocak 2012
112,898
56,310
1,061
İstanbul
Show TV'nin sevilen dizisi 'Gülperi'ye yeni bir oyuncu dahil oldu!

Yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, yönetmenliğini Cem Karcı'nın yaptığı başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in bulunduğu kadrosunda ise Tarık Papuççuoğlu, Ece Sükan, Şefika Ümit Tolun, Burak Dakak ve Haluk Cömert gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak Yasak Elma'da rol alan İrem Kahyaoğlu dahil oldu.

"Gülperi" yeni bölümleriyle her Cuma Show TV'de.

Tam şırfıntı :F

ozgur2113

Emekli
28 Aralık 2011
14,939
10,770
709
Karadayı’da çok seviyordum Suna karakterini :A Yine öyle çatlak bi roldedir kesin :A

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
163,326
86,434
1,061
İstanbul
Ben daha çok parlak olan dizilerde oynamayı hakediyorum :A
Gülperiye Zengin kız fakir oğlandaki banka müdürü de katıldı :A @denizz19 dizi her bölüm karakolda olduğu için görüyorum :A

O değil de bu dizinin figüranları taşş baya kesiştik burdalarken bir kaçını eve mi atsaydım acaba :A @Çiğdem- @xemrexxx @destere
Hasan in sarışın arkadaşı tam @Çiğdem- lik aslında :A zaten Timuçin Esen de yaşına göre iyi sayılır:A

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
124,247
81,226
1,060
27
Giresun
Gülperiye Zengin kız fakir oğlandaki banka müdürü de katıldı :A @denizz19 dizi her bölüm karakolda olduğu için görüyorum :A

O değil de bu dizinin figüranları taşş baya kesiştik burdalarken bir kaçını eve mi atsaydım acaba :A @Çiğdem- @xemrexxx @destere
Hasan in sarışın arkadaşı tam @Çiğdem- lik aslında :A zaten Timuçin Esen de yaşına göre iyi sayılır:A
Dizide parlak yok malesef benim dişime göre :A
Bu aralar cookiesi çok kıskanıyor bence @serhatt ee birazda o koşsun :A :A :A