'Gülperi'ye Yeni Oyuncu!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,051
Puanı
1,060
Show TV'nin sevilen dizisi 'Gülperi'ye yeni bir oyuncu dahil oldu!

Yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, yönetmenliğini Cem Karcı'nın yaptığı başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in bulunduğu kadrosunda ise Tarık Papuççuoğlu, Ece Sükan, Şefika Ümit Tolun, Burak Dakak ve Haluk Cömert gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak Yasak Elma'da rol alan İrem Kahyaoğlu dahil oldu.

"Gülperi" yeni bölümleriyle her Cuma Show TV'de.

519789184_1280x720.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Show TV'nin sevilen dizisi 'Gülperi'ye yeni bir oyuncu dahil oldu!

Yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, yönetmenliğini Cem Karcı'nın yaptığı başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in bulunduğu kadrosunda ise Tarık Papuççuoğlu, Ece Sükan, Şefika Ümit Tolun, Burak Dakak ve Haluk Cömert gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak Yasak Elma'da rol alan İrem Kahyaoğlu dahil oldu.

"Gülperi" yeni bölümleriyle her Cuma Show TV'de.

519789184_1280x720.jpg
Tam şırfıntı :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Karadayı’da çok seviyordum Suna karakterini :A Yine öyle çatlak bi roldedir kesin :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Gülperiye Zengin kız fakir oğlandaki banka müdürü de katıldı :A @denizz19 dizi her bölüm karakolda olduğu için görüyorum :A

O değil de bu dizinin figüranları taşş baya kesiştik burdalarken bir kaçını eve mi atsaydım acaba :A @Çiğdem- @xemrexxx @destere

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
131,756
Puanı
1,061
Ben daha çok parlak olan dizilerde oynamayı hakediyorum :A
Gülperiye Zengin kız fakir oğlandaki banka müdürü de katıldı :A @denizz19 dizi her bölüm karakolda olduğu için görüyorum :A

O değil de bu dizinin figüranları taşş baya kesiştik burdalarken bir kaçını eve mi atsaydım acaba :A @Çiğdem- @xemrexxx @destere
Hasan in sarışın arkadaşı tam @Çiğdem- lik aslında :A zaten Timuçin Esen de yaşına göre iyi sayılır:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hasan in sarışın arkadaşı tam @Çiğdem- lik aslında :A zaten Timuçin Esen de yaşına göre iyi sayılır:A

Dizide parlak yok malesef benim dişime göre :A
Bu aralar cookiesi çok kıskanıyor bence @serhatt ee birazda o koşsun :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,664
Puanı
1,060
Karadayı da çok sevmiştim onu Gülperiye girmesine sevindim :D