Göztepe - Fenerbahçe | Süper Lig 21-22 Sezonu - 14. Hafta Maçı

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Maçın sadece yarım saatini izledim, zaten izlerken içim daraldı ve gerisini de izlemedim zatne. İyi ki izlememişim, tamamen zaman kaybı.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İki maç arka arkaya kazansın tabii yapabilirse, koyarım yine. :A
Olmuyor olmuyor, artık fark iyice açıldı. Gitmesi gereken asıl kişi bu arada özellikle Ali Koç. Bir olur, iki olur, üç olur ama dördüncüsünde de olmasın artık. Üç kere aynı hatayı yaparsın ama ders çıkarmazsın ya, orası kötü. Ali Koç hiçbir şekilde ders çıkarmıyor, hatasını tekrar ediyor. Ya sıfırdan başladı ya da eskisiyle devam etmek istedi. Ali Koç'un vizyonu ne yazık ki, iyi bir takım oluşturmaya ve takımı şampiyon yapmaya yetmiyor.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Olmuyor olmuyor, artık fark iyice açıldı. Gitmesi gereken asıl kişi bu arada özellikle Ali Koç. Bir olur, iki olur, üç olur ama dördüncüsünde de olmasın artık. Üç kere aynı hatayı yaparsın ama ders çıkarmazsın ya, orası kötü. Ali Koç hiçbir şekilde ders çıkarmıyor, hatasını tekrar ediyor. Ya sıfırdan başladı ya da eskisiyle devam etmek istedi. Ali Koç'un vizyonu ne yazık ki, iyi bir takım oluşturmaya ve takımı şampiyon yapmaya yetmiyor.
Ben dedim Emre kalsın, yanlış yapıldı o konuda.

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hem taraftar kalmasını istemedi, hem de risk gözüyle bakıldı. Emre kalsaydı, muhtemelen fark daha az olurdu. Yönetimde sıkıntı olduğu için seri galibiyetler alarak zirvede olacağımızı sanmıyorum. Yönetim yine yapardı amatörlüğünü yani bir şekilde. Yine de bir şekilde yarışta kalırdık belki de. Geçen sezon kısa sürede şampiyonluk potasına sokmuştu ama her şey Sivasspor maçında mahvolmuştu. O maç aslında kaderini belirledi, yenseydi takımda kalırdı, belki de şampiyon takımın hocası olarak kalırdı.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ali Koç başkan Fenerbahçe şampuan :A
Emre de insanı kanser eder be, kötü bir td değil ama Emre’yle olacak iş değil bu. Bu adam deli ediyor, Emre kanser eder çok da bir farkı yok yani. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ali Koç başkan Fenerbahçe şampuan :A

Emre de insanı kanser eder be, kötü bir td değil ama Emre’yle olacak iş değil bu. Bu adam deli ediyor, Emre kanser eder çok da bir farkı yok yani. :A
Emre ile bu kadar gerilere düşmezdik ama, bu da bir gerçek. Yine inişli çıkışlı bir grafik çizerdi ama işte sıkıntının en büyüğü yönetim. En iyi teknik direktör gelsin gerekirse, yönetim kötüyse, hiçbir şey yapamayız.

• Beğendim
Reactions: eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Emre ile bu kadar gerilere düşmezdik ama, bu da bir gerçek. Yine inişli çıkışlı bir grafik çizerdi ama işte sıkıntının en büyüğü yönetim. En iyi teknik direktör gelsin gerekirse, yönetim kötüyse, hiçbir şey yapamayız.
Kanser ederdi diyorum ya işte, önce umut verip ardından öldürürdü :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yanarım yanarım da futbol oynamayı bilmeyen Trabzonspor şampiyon olacak ya ona yanarım :A yani Galatasaray’ın şampiyon olma ihtimali olsa gidip onları destekleyeceğim o dereceyim şu an :A
Bu gidişle olamaz hedef konferans ligi şampiyonluğu Fenerbahçe için

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yanarım yanarım da futbol oynamayı bilmeyen Trabzonspor şampiyon olacak ya ona yanarım :A yani Galatasaray’ın şampiyon olma ihtimali olsa gidip onları destekleyeceğim o dereceyim şu an :A
Trabzonspor öyle ya da böyle zirvede, demek ki biliyorlar oynamayı. :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Yorum morum yapmıyorum arkadaş. Ne zaman Fenerbahçe 4 maç üst üste iyi oynayıp, skor olarak sonuç elde ederse o zaman yorum yaparım. :A