Göztepe - Fenerbahçe | Süper Lig 21-22 Sezonu - 14. Hafta Maçı

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Taktik yok...
İdeal 11 yok...
Allaha emanet oynuyoruz....

Ve gene oyuncu değiştirmedi... Sanırım 70 dk bekliyoruz.. Yada gol yemeyi....

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1638210034473.jpeg

Göztepe teknik direktörü Nestor El Maestro, yıllar önce Oz hapishanesinde görev yapmaktaydı.

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Eeeee sen Portekiz köylüsüne bu kadar imtiyaz verirsen tepene çıkar.
Oyuna girmeyecem çünkü oyun yok ne konuşayım. Diğer konulara gelecek olursak resmen ortada bir sabote var. Daha önce Fenerbahçe çok kötü hocalar gördü özellikle son yıllarda ama hiçbir zaman takımı sabote eden bir hoca görmedi.
İlk sabote İrfan Can. 2 maçtır sahanın en iyisi olan İrfan Can'ı bilerek çıkarıyor. Mesut'un kasti olarak 90'da çıkarıyor ve Szalai'yi de kasti olarak 90'da oyuna alıyor.
Bir de Burak Kapacak diye bir çocuk var yazık vallaha.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
İrfan Can harika oynadı bugün, sakatlanmadı da. Oyundan alındığını görünce şok oldum. Herhalde Göztepe’nin hocası da en çok bu değişikliğe sevinmiştir.
Tek kelimeyle rezaletti. İyi oynasaydı, yapmaya çalışıp da beceremediği şeyleri yapsaydı eğer beceriksiz herif, çok rahat kazanmıştık şimdi.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tek kelimeyle rezaletti. İyi oynasaydı, yapmaya çalışıp da beceremediği şeyleri yapsaydı eğer beceriksiz herif, çok rahat kazanmıştık şimdi.
İrfan bence bugün o kadar da kötü değildi, hatta takımın en iyisiydi ama takımda adam akıllı bir sistem mekanizma yok. İlk yarıda Mesut ile İrfan’ın o anlaşamadığı ve topun boşa gittiği pozisyon bile hocaya yazar, doğru düzgün sistemi ve idmanı sağlamış olsalar böyle şeyler olmazdı…

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Oyuna girmeyecem çünkü oyun yok ne konuşayım. Diğer konulara gelecek olursak resmen ortada bir sabote var. Daha önce Fenerbahçe çok kötü hocalar gördü özellikle son yıllarda ama hiçbir zaman takımı sabote eden bir hoca görmedi.
İlk sabote İrfan Can. 2 maçtır sahanın en iyisi olan İrfan Can'ı bilerek çıkarıyor. Mesut'un kasti olarak 90'da çıkarıyor ve Szalai'yi de kasti olarak 90'da oyuna alıyor.
Bizim maçta da İrfan oyundan çıkınca orta sahada üstünlüğü sağlamıştık.. Yoksa o dakikaya kadar kaleye gidemiyorduk..

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Serdar daha iyi stoper Szalai'den. Büyük de gayet iyiydi Serdar, diğer yorumlarına katılıyorum ama.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
İrfan bence bugün o kadar da kötü değildi, hatta takımın en iyisiydi ama takımda adam akıllı bir sistem mekanizma yok. İlk yarıda Mesut ile İrfan’ın o anlaşamadığı ve topun boşa gittiği pozisyon bile hocaya yazar, doğru düzgün sistemi ve idmanı sağlamış olsalar böyle şeyler olmazdı…
Hoca ayrı konu zaten, onu konuşmaya kalkarsam banlanırım. Kaç tane pozisyon boşa gitti kaç tane, hepsi de gol olabilecek pozisyonlardı, hepsi mi hocaya yazar, futbol oynama becerisi olan biri o pozisyonlardan birini gol yapar ve maçı kazandırırdı. Boşa giden pozisyonların çoğunda da İrfan ve Mesut var zaten. İrfan ve Mesut sayamayacağım kadar hata yaptılar, golü de Mesut yüzünden yedik zaten. Yani kısacası ben bu takımda Kim Min Jae’den başkasını övmem, o olmasa fark yerdik belki. İrfanmış falanmış filanmış hepsi boş.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
O zaman şu ppyi değiştir artık...
Nasıl?
------

Hoca ayrı konu zaten, onu konuşmaya kalkarsam banlanırım. Kaç tane pozisyon boşa gitti kaç tane, hepsi de gol olabilecek pozisyonlardı, hepsi mi hocaya yazar, futbol oynama becerisi olan biri o pozisyonlardan birini gol yapar ve maçı kazandırırdı. Boşa giden pozisyonların çoğunda da İrfan ve Mesut var zaten. İrfan ve Mesut sayamayacağım kadar hata yaptılar, golü de Mesut yüzünden yedik zaten. Yani kısacası ben bu takımda Kim Min Jae’den başkasını övmem, o olmasa fark yerdik belki. İrfanmış falanmış filanmış hepsi boş.
Crespo da çok iyiydi bugün.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx