gözlemci'nin Forumda 5. Yılı!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Stalk bir defa yaptım sana ama unutabiliyorum ama hatırladım :A :D Nereli olduğunu biliyordum aklımda yer etmiş ama unutmuşum kısa süreli :D
Dakika başı fotoğraf atmadığımız için haliyle unutuyorsun. MaşAllah sen dakika başı fotoğraf attığın için, Sinop falan, görüyoruz hep. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@gözlemci tebrik ederim Enis'im, nice yıllara inşallah. :D Senle foruma yakın tarihlerde üye olduk, daha ilk tanışmamızda kanımız ısınmıştı birbirimize. Birbirimizi bi ayrı severiz senle, bunu ikimiz de hissediyoruzdur. :D Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için çok mutluyum. Senle çok sık konuşamasak da samimiyetimiz, yakınlığımız hiç bozulmuyor, arada da sen yazıyorsun bana sosyal medyadan, gerçekten iyi bir dostsun. :bhr: Orda bir yerlerde olduğunu bilmek güzel. :D Gelelim hediyelerine. :A

İlk zamanlar Güneşi Beklerken izlemelerimizi hiç unutmam. :D

54661b35cf45af157c9e2472.jpg

Rahmetli Şehzade Mustafa...

muhtesem-yuz-130519C1.jpg

Sanatçılarıma iyi puan verdiğin şarkılar. :A

En sevdiğin şarkıcı İrem'inden de bir şarkı hediye edelim. :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@gözlemci tebrik ederim Enis'im, nice yıllara inşallah. :D Senle foruma yakın tarihlerde üye olduk, daha ilk tanışmamızda kanımız ısınmıştı birbirimize. Birbirimizi bi ayrı severiz senle, bunu ikimiz de hissediyoruzdur. :D Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için çok mutluyum. Senle çok sık konuşamasak da samimiyetimiz, yakınlığımız hiç bozulmuyor, arada da sen yazıyorsun bana sosyal medyadan, gerçekten iyi bir dostsun. :bhr: Orda bir yerlerde olduğunu bilmek güzel. :D Gelelim hediyelerine. :A

İlk zamanlar Güneşi Beklerken izlemelerimizi hiç unutmam. :D

54661b35cf45af157c9e2472.jpg

Rahmetli Şehzade Mustafa...

muhtesem-yuz-130519C1.jpg

Sanatçılarıma iyi puan verdiğin şarkılar. :A

En sevdiğin şarkıcı İrem'inden de bir şarkı hediye edelim. :D

Foruma ilk geldiğimde seninle samimiydim, sende benim için değerlisin :bhr: iyi ki tanımışım dediğim kişilerin başındasın, sende seviliyorsun hediyelerimi de çok beğendim , gerçekten seçsen bi hediye bunlar kadar anca mutlu ederdi . Beni iyi tanıdığını düşünüyorum ve hediyelerini özellikle seçtiğini . :bhr:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İnsaf bee :A :A Dakika başı nerde atıyorum , en son 5 Eylülde atmışım :F
Fotoğraf çekmeyi seven biriyim , yansıyor sizlere de :D
Ben de seviyorum ama en son 5 Mayıs'ta atmışım. Kendi gözümde çok hoşuma giden bir fotoğraf çıkarsa eğer, atıyorum fotoğraf. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Foruma ilk geldiğimde seninle samimiydim, sende benim için değerlisin :bhr: iyi ki tanımışım dediğim kişilerin başındasın, sende seviliyorsun hediyelerimi de çok beğendim , gerçekten seçsen bi hediye bunlar kadar anca mutlu ederdi . Beni iyi tanıdığını düşünüyorum ve hediyelerini özellikle seçtiğini . :bhr:
Daha dün gibi ya forumdaki ilk zamanlarımız, zaman çok acımasız..

Özellikle seçtim tabii, hepsinin hatırası var. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
@gözlemci Kuzum kendi konumdada yazdıklarım geçerli olma üzere ben hep yanında olacağım inşAllah ben ve dualarım hep yanında olacaz bana özkardeşlik yaptığın ver her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim paşamm:kissingheart:

içimden geliyor bu şarkıyı armağan etmek istiyorum sana iyiki hayatımdasın enisim:kissingheart:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@gözlemci Kuzum kendi konumdada yazdıklarım geçerli olma üzere ben hep yanında olacağım inşAllah ben ve dualarım hep yanında olacaz bana özkardeşlik yaptığın ver her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim paşamm:kissingheart:

içimden geliyor bu şarkıyı armağan etmek istiyorum sana iyiki hayatımdasın enisim:kissingheart:
Forumdan daha ziyade dış ortamda muhabbetlerimiz devam ediyor ve bence en önemlisi de bu. Allah iyi ki seninle tanışmamı nasip etmiş . Benim ablam yoktur normalde ama sen bana abla oldun hatta abladan daha fazlası :praying::praying: bende elimden geldiğince sana hep kardeşlik yapmaya devam edeceğim :kissingheart::kissingheart: Şarkımı da çok beğendim teşekkür ederim abla:bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Forumdan daha ziyade dış ortamda muhabbetlerimiz devam ediyor ve bence en önemlisi de bu. Allah iyi ki seninle tanışmamı nasip etmiş . Benim ablam yoktur normalde ama sen bana abla oldun hatta abladan daha fazlası :praying::praying: bende elimden geldiğince sana hep kardeşlik yapmaya devam edeceğim :kissingheart::kissingheart: Şarkımı da çok beğendim teşekkür ederim abla:bhr:

Aynen bencede en önemlisi o hep devam eder inşallah muhabbetimiz ben hep ablan olarak kalmaya devam edeceğim kuzumm:kissingheart::kissingheart:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tebrikler @gözlemci kardeşim. İyi ki tanımışım bu forumda seni. Hep birlikte nice nice güzel yıllara inşallah. Hep aramızda olman dileğiyle. :bhr:

Kaliteli hediyelerini sunuyorum. :Z
5b8c55b5e94fb71488087b88.jpg

DkZms1_XcAMrM_c.jpg

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Tebrikler @gözlemci kardeşim. İyi ki tanımışım bu forumda seni. Hep birlikte nice nice güzel yıllara inşallah. Hep aramızda olman dileğiyle. :bhr:

Kaliteli hediyelerini sunuyorum. :Z
5b8c55b5e94fb71488087b88.jpg

DkZms1_XcAMrM_c.jpg
Sağol kardeşim Yiğidmm:bhr: Hep birlikte nice forumlu senelere diyelim , hediyelerim çok güzel özellikle İremimin sinsi bakışları :A