Gözde Mukavelat İddialarına Orhan Şimşek Açıklaması!

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
thumbnail_1404509984.jpg

Samanyolu Tv'de yayınlanan Küçük Gelin dizisinde başrolünü üstlenen Gözde Mukavelat diziden ayrıldı. Dizide Melek öğretmeni canlandıran Mukavelat bugün konuşulan iddialara göre diziden olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Ve bu iddiaların başkahramını olarak Orhan Şimşek gösterilmişti.

İddiaya göre Mukavelat rol arkadaşı Orhan Şimşek tarafından odayı kilitlenmiş ve bu olay sonucu ayrılma kararı almıştı. Diziden ayrılma sebebi olarak gösterilen Orhan Şimşek'in çevresinden aldığı tepkiler oyuncuyu konuyla ilgili açıklamaya itti.

Orhan Şimşek olayla ilgili şu şekilde konuştu:​
“Yıllardır mesleğimde son derece titiz davranarak, gerek ekranda izleyiciye, gerek oyuncu arkadaşlarıma, gerekse yapımcılara karşı saygımdan ötürü bugüne kadar görevimi kötüye kullanacak hiçbir eylemde bulunmadığım gibi her daim titiz davranmaya gayet gösterdim.
Hakkımda çıkan bu asılsız iddia, gerek aile, gerek özel yaşamımı olumsuz etkilemektedir. Asılsız iddialarla dolu karalama kampanyalarının tekrarı halinde yasal yollara başvuracağımı tüm kamuoyunun bilgisine sunarım.”

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Durup dururken neden ayrılmış o zaman diziden, para yüzünden o zaman. Başka da sebep kalmıyor geriye.:)

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Gözde Mukavelatı haklı buluyorum. Orhan Şimşek in açıklamasını yeterli bulmadım:-)