TRT 1 Gönül Dağı - Dizi Yorumları

Gönül Dağı dizisinin, 4. sezonun başlama tarihi olan 9 Eylül 2023 tarihinden itibaren cumartesi günü yayınlanıp biten diziler şöyle; Adım Farah,Kopuk,Ruhun Duymaz, Ya Çok Seversen, Bambaşka Biri, Kader Bağları, Yan Oda, Üç Kız Kardeş,Korkma Ben Yanındayım, Yabani.(Araştırmam devam ediyor, mesaja güncelleme gelmeye devam edecektir.) @emreemreu
Bu sezon özelinde değil ama en büyük rakibi Kardeşlerim dizisi 3 hafta sonra Final kararı almış. Bu sonuçla Gönül Dağı bu sezon içinde bitirdiği dizi sayısı Kardeşlerim ile 11 oldu. Bambaşka bir büyüklük. @12.Adam @Emre Ozansoy @emreemreu @Angelica @Yakamoz-Asi @Alemdar
Haydi tekrar görüşmek üzere. Haberi yazmak için girdim. ✋🤘✌️

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Arkada çalan türkü, Burak Can'ın oyunculuğu derken gözlerim dolu dolu tüylerim diken diken izledim sahneyi. :(

Muammer ve Zahide'ye büyük teşekürler ile.
Eylül ayında görüşmek dileğiyle Gönül Dağı Ailesi. Sağlıcakla kalın. ✋🌟

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Dram işlesinler iki ağlayalım dedik de şu an işledikleri alakasız uzuyor. Geçen sezon karakter zaten yoktu, yokluğu da belli olmuyordu. Şimdi bu kadar ağlamanın anlamı ne? Çocuklara yazılan hikaye de ayrı saçma.

• Olmamış
Reactions: Angelica
Dram işlesinler iki ağlayalım dedik de şu an işledikleri alakasız uzuyor. Geçen sezon karakter zaten yoktu, yokluğu da belli olmuyordu. Şimdi bu kadar ağlamanın anlamı ne? Çocuklara yazılan hikaye de ayrı saçma.
Bence en iyisi final yapsınlar. Dizi çok uzadı

Ciritçi Abdullah iyi bir dede gibi gözüküp iyi bir aile büyüğü olmanın yanından bile geçmeyen şişirilmiş bir karakter. Torununun yemeği varken zahidenin çocukları,taner ,sefer herkes perişanken dağda taşta geziyor her zamanki gibi.

Ciritçi Abdullah iyi bir dede gibi gözüküp iyi bir aile büyüğü olmanın yanından bile geçmeyen şişirilmiş bir karakter. Torununun yemeği varken zahidenin çocukları,taner ,sefer herkes perişanken dağda taşta geziyor her zamanki gibi.

Adam gelemiyor ne yapsın kolay mı gelmesi