AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Diziyi ilk bölümlerinden sonra takip etmediğim için kiminle olabilir bilmiyorum, ama acı çekmesin Elif. :( İzlediğim kadarıyla sevmiştim
Ona da acı çekmek düşüyor hep imkânsız bir aşk düşüyor aslında bu sefer karşılıklıydı ama yarı yolda bırakıldı gidişinin sebebini ne diyecekler bakalım bir an da gittiğine göre belki Elif'e bir mektup gönderir
Telefonda biriyle konuşuyordu Serdar canı sıkkındı yoldayım geliyorum demişti babası olduğunu düşünmüştüm büyük ihtimal oydu zaten

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Asuman yine yaptı yapacağını Ramazan gibi adama bu yapılır mı ya :(
Bir Dilek kadar olamadı yazık ;) Dilek Taner çalışırken hiç utanmadan arkadaşlarıyla tanıştırmıştı göğsünü gere gere gocunmadan
Bir de ilk fragmanı izleyince fark ettim Serdar bu bölümde var ama gözünün feri gitmiş sanki durgun Elif'e olan bakışları değişmiş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

E1HcC6DWQAMZbtb

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Dizi tam gaz devam ediyor bu bölüm parasızlık yokluk ve baba kokusu konusu işlendi hayatın gerçekleri işte Taner ailesi için icatlarını yok pahasına sattı
Yeni sezonda da aynı çizgiyle gitmesi dileğiyle😊

• Beğendim
Reactions: Angelica

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
İlk bölümlerdeki o dramatik temayı iyi veremiyorlar hatta dizinin oyuncusunu tanıyorum o bile senaryo yok diyor şu an :D
İlk bölümlerdeki o dramatik sahnelerde müzikler yeniydi, kimsenin hikayesini de bilmiyorduk. İzleyince insanı duyguya sokuyordu. Şimdi o duygusallık az ancak olmaması daha iyi. Çünkü yazın gelmesiyle birlikte dram izlemek çekilmez hal alıyor. Komedi sahnelerinin olması daha iyi. :D

Yeni sezonda ayrıca yeni karakterler de illa ki dahil olacaktır ve yeni hikayeler gelecektir. :)