Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,078
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sıcağı da güzeli de senaryosu da kalsın. Zaten ağır dramlardan kurtulmaya çalışıyorum da Masumlar Apartmanı'nı nasıl izleyeceğim bilemedim. :A

Fırsat mırsat kalmaz. :A
Aslında birine başlarsam en fazla bir hafta sürer, ama üşengeçliğim ile meşhur olduğum için kalır gibi. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Aslında birine başlarsam en fazla bir hafta sürer, ama üşengeçliğim ile meşhur olduğum için kalır gibi. :A
Nasıl izliyorsun o kadar diziyi be, ben günde 1 bölüm türk dizisi izleyince iptal oluyorum. :A Bu arada aradan en az sevdiğini seç ve onun yerine bunu izle işte. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,078
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nasıl izliyorsun o kadar diziyi be, ben günde 1 bölüm türk dizisi izleyince iptal oluyorum. :A Bu arada aradan en az sevdiğini seç ve onun yerine bunu izle işte. :A
Sevdiğim diziler olduğu için bir bölümünü izleyince diğer bölümünü de izleyesim geliyor. :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410

@emreemreu bu sahne fenaydı be 😓
Evet hem de çok fenaydı çiğerime oturdu resmen
Bir de Elif'in sahnesi Serdar'ın ona olan vedası zaten Elif hissetmişti herşeyi daha önceden
Elif gideceğinde Serdar onu durdurdu gitme dedi şimdi onun yaptığına bak Utku Ateş başka diziye gitmiş olsa da Elif bu vedayı hak etmedi :(
Bu bölüm konusu vedalardı aslında bu bölüme yakışan bana göre en güzel şarkı da bu;)

------

İlk bölümlerini izlemiştim. Çok sıcak, güzel bir dizi. Görüntüleri, senaryosu vs. çok iyi. :A Masumlar Apartmanı, Kardeşlerim, Maraşlı, Son Yaz'dan fırsat kalırsam izlerim bunu. :A
Aslında en baş ta bu dizi olması gerekmez miydi😀😁😂 önümüz yaz dizilerde teker teker bitiyor aslında izlemeye başlayabilirsiniz;)

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,078
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet hem de çok fenaydı çiğerime oturdu resmen
Bir de Elif'in sahnesi Serdar'ın ona olan vedası zaten Elif hissetmişti herşeyi daha önceden
Elif gideceğinde Serdar onu durdurdu gitme dedi şimdi onun yaptığına bak Utku Ateş başka diziye gitmiş olsa da Elif bu vedayı hak etmedi :(
Bu bölüm konusu vedalardı aslında bu bölüme yakışan bana göre en güzel şarkı da bu;)

------

Aslında en baş ta bu dizi olması gerekmez miydi😀😁😂 önümüz yaz dizilerde teker teker bitiyor aslında izlemeye başlayabilirsiniz;)
Baht Oyunu, Ada Masalı, Cam Tavanlar, Aşk Mantık İntikam izleyeceğimden dolayı normal sezon dizilerine vakit kalmaz. :A İlk izleyeceğim dizi olmaz ama sona da bırakmam gibi. :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Baht Oyunu, Ada Masalı, Cam Tavanlar, Aşk Mantık İntikam izleyeceğimden dolayı normal sezon dizilerine vakit kalmaz. :A İlk izleyeceğim dizi olmaz ama sona da bırakmam gibi. :A
Ben galiba hiç birini izlemeyeceğim sonradan hayal kırıklığına uğruyorum ya ilk bölümler güzel oluyor sonra ise depelenip duruyor yerinde çoğu

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Her şeyi ile aynı oyun ve Kalk Gidelim'de çalan müzik, oyunla daha uyumlu olmuş. Neşet Ertaş'ın türküsü bu sahneye olmamış. :)

• Harika
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Dilek'te olan tuzu yemeğe döktü ya bu Dilek'in yemek sahnelerini senarist abarttı artık aslında o gayet akıllı bir bayan salak durumuna düşürüyorlar.
Kimsenin beğenmediği yemekleri ana kız löp löp götürüyor deyim yerindeyse:)
------

"Kalbi güzel olan insanın gönlü hep yorgun olurmuş"

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: emreemreu