Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yok Afili Aşk'a konuk olan Hasan Denizyaran'dı. O Berk'ten daha iyi. :A

Ecem Özkaya'yı bende ZKFO'dan dolayı seviyorum, ama burada karakteri pek geri planda kalmış gibi. Çoğu dizide öyle zaten, örneğin Baraj'da plaka Isparta ama çekilen yer Sakarya. Takılacak pek bir şey yok bence.

Perşembe günü tahminlerde batmama neden olduğu için daha da gıcık oldum o diziye.
Birbirlerine acayip benzettim o zaman bu oğlan Güneşin Kızları'nda Burcu'nun partneriydi o zaman. Eskişehirliler bozulmuş sonuçta o yer kullandığı için. Barajla aynı durum geçerli değil bence.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,790
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birbirlerine acayip benzettim o zaman bu oğlan Güneşin Kızları'nda Burcu'nun partneriydi o zaman. Eskişehirliler bozulmuş sonuçta o yer kullandığı için. Barajla aynı durum geçerli değil bence.
Aynen, Güneşin Kızları'nda beraber oynuyorlardı. Oradan kalmıştır aklında. Konuk olanda bu. :A

Afili-A%C5%9Fk-dizisi-Ay%C5%9Feyi-be%C4%9Fenen-erkek-oyuncu-kim.jpg

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,790
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin ikinci tekrarını da kaçırmadan izleyip, üçüncü tekrarına başladım. Umarım yarın çok iyi bir başlangıç yapar. :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,790
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Vay ve iki dizi bırakmışsın
Zümrüdüanka'nın sadece yeni sezon ilk bölümünü izledim, sonra sahne sahne devam ettim. Ama o da yoruyor ve sahne sahne olunca kopukluk oluyor.

KYİA dediğim gibi kendi kendini bitirdi, Cengiz Bozkurt gelince tekrar başlarım belki ama o da düşük ihtimal.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Atlass

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
44
Puanı
40
Dizi gayet başarılı. Diyalogları, müzikleri, anadolu havası. Sezonun sürprizlerinden olabilir..