Klasik Friends - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tamam komikti geri getirelim mesajları :A
Tamamdır ben SS'yi aldım nasılsa şimdi geri gelebilirler.. :A

Ekran görüntüsü 2021-04-14 183758.jpg

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
ha ha cok komiksiniz. düzeni bozmayin.

Friends benim gözbebegim :bhr: Dizinin sonlarinda güncel zamanlarinda izleme firsatim oldugu icin cok mutluyum. Simdi düsündümde sit com olarak kiyisindan da olsa günceline denk geldigim tek dizi ve en az 10 sitcom dizisi izlemisligim var ama benim bir numaram.
------

Bugün aradan çıkar, Nisan bitmeden hedef 4’ü bitirmek bakalım :A
dogru söyle daha bakmadin? bu gece o yorumlari istiyorum :A

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
ha ha cok komiksiniz. düzeni bozmayin.

Friends benim gözbebegim :bhr: Dizinin sonlarinda güncel zamanlarinda izleme firsatim oldugu icin cok mutluyum. Simdi düsündümde sit com olarak kiyisindan da olsa günceline denk geldigim tek dizi ve en az 10 sitcom dizisi izlemisligim var ama benim bir numaram.
------

dogru söyle daha bakmadin? bu gece o yorumlari istiyorum :A
Yok daha odaklanamadım, ben dizileri filmleri tam odaklanmadan izleyemiyorum o da sahura doğru olur anca ve tamamdır. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
forumdan cikmasan normal :A
bugün yemek yapma derdim yok diye tüm gün odadan cikmadim :F haliyle forumda da cok durdum. PC de maca kadar bende olacak :A

Maça da daha saatler saatler var, başın ağrımaz umarım bugün çok yoğun olunca forumda, üstüne oruç :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
2x21, 2x22, 2x23, 2x24

Sezonun son bölümleri ilk ve orta bölümlerine göre daha bir tık altta olsa da genel olarak ilk sezonun önünde bir sezon oldu ve diziye, karakterlere tam alıştığım sezon oldu.

Karakterler arasında sadece Rachel şu aşamada diğerlerinin gerisinde, zaman zaman sinir bozucu. Diğerlerinde sıkıntı yok, ama erkek karakterler daha baskın kadın karakterlere göre.

2x21'deki bullying mevzusu ve sonunda o 2 adamla bir şekilde anlaşmaları sezonun komik detaylarından biri oldu, en iyi bölümlerden biriydi.

2x24'de Phobe ile Joel'in "arkadaşça" öpüşmesi önümüzdeki sezonlara dair bir ipucu gibiydi diyecektim ta ki son sahnede Rose ile Joel'in öpüşmesini görene dek... Neyse ki 90'larda LBGT akımı yokmuş, yoksa kesin eşcinsel erkek karakterler de olurdu başrollerde. :A

Sezon genel puanı: 8.2

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
2x21, 2x22, 2x23, 2x24

Sezonun son bölümleri ilk ve orta bölümlerine göre daha bir tık altta olsa da genel olarak ilk sezonun önünde bir sezon oldu ve diziye, karakterlere tam alıştığım sezon oldu.

Karakterler arasında sadece Rachel şu aşamada diğerlerinin gerisinde, zaman zaman sinir bozucu. Diğerlerinde sıkıntı yok, ama erkek karakterler daha baskın kadın karakterlere göre.

2x21'deki bullying mevzusu ve sonunda o 2 adamla bir şekilde anlaşmaları sezonun komik detaylarından biri oldu, en iyi bölümlerden biriydi.

2x24'de Phobe ile Joel'in "arkadaşça" öpüşmesi önümüzdeki sezonlara dair bir ipucu gibiydi diyecektim ta ki son sahnede Rose ile Joel'in öpüşmesini görene dek... Neyse ki 90'larda LBGT akımı yokmuş, yoksa kesin eşcinsel erkek karakterler de olurdu başrollerde. :A

Sezon genel puanı: 8.2
Hey maşallah, herkes dizi izliyor :A
2x21, 2x22, 2x23, 2x24 yazıp sadece iki tanesinie yorum yapmışsın ama neyse :A
3. Sezona ne zaman start veriyorsun?
İnsan bi 2. sezon toplam genel yorumda yapar :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hey maşallah, herkes dizi izliyor :A
2x21, 2x22, 2x23, 2x24 yazıp sadece iki tanesinie yorum yapmışsın ama neyse :A
3. Sezona ne zaman start veriyorsun?
İnsan bi 2. sezon toplam genel yorumda yapar :A
Saatin kaç olduğuna da dikkat etmek gerek, 04.40'da ancak bu kadarı oluyor ayrıntılar adına beyin duruyor biraz onları yine iyi yorumlamışım. :A

Kısmet olursa yarın devam eder aynı tempoda yeni sezon. :A Ve bütün gün sadece 4 bölüm izleyebildim, o kadar da çok sayılmaz şimdi. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Saatin kaç olduğuna da dikkat etmek gerek, 04.40'da ancak bu kadarı oluyor ayrıntılar adına beyin duruyor biraz onları yine iyi yorumlamışım. :A

Kısmet olursa yarın devam eder aynı tempoda yeni sezon. :A Ve bütün gün sadece 4 bölüm izleyebildim, o kadar da çok sayılmaz şimdi. :A
Tamam tamam :A bende sahura geçeyim :A yarın devam ederiz yoruma ama genel yorum istiyorum :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tamam tamam :A bende sahura geçeyim :A yarın devam ederiz yoruma ama genel yorum istiyorum :A
2.sezon geride kaldı artık ama 3 ile birlikte bölüm bölüm gideceğim, böylece her bölümün sonundaki puanın ortalamasıyla genel sezon puanım oluşmuş olacak. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
3x16'yı bitirdim :A Dizi hakkında analizlerime gelecek olursa.
1. Monica eşittir Lilly. Himym'de onu izlerken sahneyi atlayasım geliyordu burda da Monica'yı. Hiçbir sahnesi beni çekmiyor.
2. Joey'in rolü cidden az. Dizinin en komik karakterini çok daha etkili bir şekilde kullanmaları gerekirdi. İnş bu dakikadan sonra rolü artar ama Monica'nın 50 yaşındaki sevgilisi kadar rolü olmuyor o adam olunca.
3. Chandler başta çok düz bir karakter gelmişti ama sezonlar geçtikten sonra Joey'den sonra favorim oldu böyle devam etsin :A Amaaa
Monica'yla birlikte olunca inşallah performansı düşmez. Marshall'ın da performansını aşağı çeken bir Lilly vardı korkum o.

3.sezon şu an için iyi gidiyor rahat bir 8.5'u var bakalım son bölümlerde ne olacak duygusallık komedinin önüne geçmez inş.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
3x1, 3x2, 3x3

İkinci sezonun gerisinde bir başlangıçtı ancak yine de keyifli bölümlerdi. Sezon başlangıçlarında yüksek beklentim olmuyor genelde. Bir de izlerkenki ruh hali de bu tür yapımlardan keyif alma ölçütünü etkiliyor...

Bu bölümlerde Monica'nın ayrılık acısı önemli yer tutarken aynı zamanda Rose karakteri de oldukça negatif ve geri plana düşüyor. İlk sezondan daha arkada şu bölümlerde.

3x2'de @Dosi 'nin geçenki avatarını gördük :A Ama sahne güldürmedi. Joel karakterinin öyle yerlere yatarak haykırırcasına güldürten bir karakter olduğunu şu aşamada düşünmüyorum, hatta eskiden Rose daha komik gelirdi ama bu bölümlerde o da Joel'in gerisinde.

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
.
3x1, 3x2, 3x3

İkinci sezonun gerisinde bir başlangıçtı ancak yine de keyifli bölümlerdi. Sezon başlangıçlarında yüksek beklentim olmuyor genelde. Bir de izlerkenki ruh hali de bu tür yapımlardan keyif alma ölçütünü etkiliyor...

Bu bölümlerde Monica'nın ayrılık acısı önemli yer tutarken aynı zamanda Rose karakteri de oldukça negatif ve geri plana düşüyor. İlk sezondan daha arkada şu bölümlerde.

3x2'de @Dosi 'nin geçenki avatarını gördük :A Ama sahne güldürmedi. Joel karakterinin öyle yerlere yatarak haykırırcasına güldürten bir karakter olduğunu şu aşamada düşünmüyorum, hatta eskiden Rose daha komik gelirdi ama bu bölümlerde o da Joel'in gerisinde.
Pek begenmedim yorumunu :A sadece beni etiketleyip avatar hakkinda yorum yazdin diye güldürü attim.
umarim sonraki bölümler seni ceker

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
.

Pek begenmedim yorumunu :A sadece beni etiketleyip avatar hakkinda yorum yazdin diye güldürü attim.
umarim sonraki bölümler seni ceker
Demek ki ruh hali de biraz önemliymiş izlerken, bugün neyse ki daha rahat bir ruh hali var. :A

• Güldürdün