Klasik Friends - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
10 veririm yine, yapacak bir şey yok. :D Daha iyisini bekleyene kadar hiç 10 vermeyeyim yani? :D
Sen bilirsin yine tabii ama ben de eskiden bol bol 10 puan veriyordum. Sonradan durumun yanlışlığının farkına vardım. Şu an 10 puan verdiğim dizi bölümlerinin hepsini hatırlıyorum. Tek tek sayarım 10 verdiklerimi, o kadar özel bölümler olmalı bence. :):)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Sen bilirsin yine tabii ama ben de eskiden bol bol 10 puan veriyordum. Sonradan durumun yanlışlığının farkına vardım. Şu an 10 puan verdiğim dizi bölümlerinin hepsini hatırlıyorum. Tek tek sayarım 10 verdiklerimi, o kadar özel bölümler olmalı bence. :):)

Diğer dizilerde dediğini uyguluyorum ama sadece Friends için böyle. Fakat dediğin doğru, denemeye çalışacağım. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
5x8

Bu bölümde Şükran Günü'yle ilgili geçmişte yaşanılan anılar anlatıldı. Haliyle ilk kez karşılaştık, yeni durumlar gördük. Chandler'ın geçmişini gördük ilk kez. Ve ben artık babasını konu alan bölümlerin de gelmesini istiyorum. :D

Monica'nın Chandler'da gözü varmış ne zamandan beri. :D
Phoebe'nin eski hayatından anıları iyiydi. :F

Bir de tarihleri yanlış gibiydi ama yanlış olması çok imkansız bir olay. Sanırım dizinin yayınlandığı tarihten dolayı aklım karıştı.

Bu bölüm cidden 10'luktu ama. :D Hatırlarsın bence sen de? @OzaN :D

10/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x8

Bu bölümde Şükran Günü'yle ilgili geçmişte yaşanılan anılar anlatıldı. Haliyle ilk kez karşılaştık, yeni durumlar gördük. Chandler'ın geçmişini gördük ilk kez. Ve ben artık babasını konu alan bölümlerin de gelmesini istiyorum. :D

Monica'nın Chandler'da gözü varmış ne zamandan beri. :D
Phoebe'nin eski hayatından anıları iyiydi. :F

Bir de tarihleri yanlış gibiydi ama yanlış olması çok imkansız bir olay. Sanırım dizinin yayınlandığı tarihten dolayı aklım karıştı.

Bu bölüm cidden 10'luktu ama. :D Hatırlarsın bence sen de? @OzaN :D

10/10
Geçmişe yönelik çok bölüm vardı bu hangisidir bilemiyorum. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bu diziye bayıldım. :D Takip edeceğim 2. dizim oldu. Süresinin 20 dk olmasıda çok iyi. Günde 2-3 bölüm izlerim bundan sonra.

1x1

Joey'in, Ross'a "öyle bir merhaba diyor ki kendimi öldüresim geliyor" demesi fena güldürdü. :D Rachel'in babasıyla konuşmasıda komikti. :D Dizideki karakterlerin hepsi ayrı bir komik ama Chandler'ı daha çok sevdim. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu diziye bayıldım. :D Takip edeceğim 2. dizim oldu. Süresinin 20 dk olmasıda çok iyi. Günde 2-3 bölüm izlerim bundan sonra.

1x1

Joey'in, Ross'a "öyle bir merhaba diyor ki kendimi öldüresim geliyor" demesi fena güldürdü. :D Rachel'in babasıyla konuşmasıda komikti. :D Dizideki karakterlerin hepsi ayrı bir komik ama Chandler'ı daha çok sevdim. :D
Daha ilk bölümden böyle sevdiysen büyük fanı olacaksın gibi sen de. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
5x11

Bu bölüm çok güldürmedi ne yazık ki. Tabi Friends'in çok güldürmeyen bölümleri bile güzel oluyor ama.
Joey'in, Ross'a deri pantolon konusunda tavsiyeleri güldürdü. :D
Chandler'ın bölümün sonunda patlaması ve özellikle Phoebe'ye dedikleri iyiydi. :D

8/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911

1x1

Chandler reyiz adam, esprileri sesli güldürüyor genellikle :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x2

Pek beğenmedim bölümü.

Ross'un hastanedeki hareketleri güldürdü. :X Onun haricinde beğendiğim bir sahne yok.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x3

Harikaydı. :D

Phoebe'nin taklitleri sesli güldürdü. :D Chandler'de çok iyiydi. :D Sigara içerken parfümü ağzına sıkmasında koptum. :D Phoebe, Rachel'a laf soktu, sonrasında Rachel'ın cevabıda iyi güldürdü. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x4

Her sahnesi kahkaha attırdı. :D

Hastane sahnesi çok iyiydi. :D Kadının bakmasıyla Ross ve Chandler'in verdikler tepkiler güzeldi. :D Monica, Rachel ve Phoebe'nin sahneleride çok iyiydi. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x5

Belkide izlediğim en iyi bölümdü diyebilirm. :D

Joey ortalığı karıştırdı. :D Chandler, yanlışlıkla Janice'nin gözüne vurdu koptum orda. :F Son sahnede sesli güldüm. :D Rachel, Ross'u öptü, bekliyordum böyle birşey. :D Ross'un kafasını çamaşır makinesinin kapağına vurmasıyla koptum ya, müthişti. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1x6

Başlangıçta iyiydi ama sonra pek güldürmedi.

Joey'in gösterisi sonrası Rachel, "tecavüze uğramış gibi hissediyorum" dedi koptum. :D Başlar başlamaz güldürdü dizi. :D Joey'de iyiydi bu bölüm. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
5x16

Ne zamandır izlemiyordum, özlemişim. Cidden Friends gibi dizi yok ya.

Joey ve Rachel arasında bir şeylerin olacağını biliyordum ama 5. sezondan beklemiyordum. :D Gerçi bir şey olmadı ama, ben öyle sandım. :D

9/10