sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1438879478.jpg

Fox'ta 2005-2009 yılları arasında yayınlanan en unutulmaz diziler arasında yer alan Prison Break, küllerinden doğan diziler kervanına katılmaya hazırlanıyor.

Wentworth Miller ve Dominic Purcell'i yeniden bir araya getirecek dizi için kanaldan resmi onay geldi. 10 bölümlük yeni sezonun 2016'da yayınlanması planlanıyor.

Bu arada, The Flash dizisi için buluşan harika ikili Wentworth Miller ve Dominic Purcell'in 2016'da başlayacak DC's Legends of Tomorrow'da da yine birlikte olduğunu hatırlatalım.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Olmadı bu. Efsaneler bırakın efsane olarak kalsın, bizdeki Pusu gibi çöp haline gelmesin, eski Vadi ye oranla?

Yine de bir yanım, o eski efsaneliğini gözümde bitirecek diye başlamasın diyor, bir başka yanım çok özlediğim için başlasın bir an önce diyor.

Eğer yönetmen, senarist filan aynıysa kalitede çok düşme olmaz büyük ihtimal?
Tabi T-Bag, Fernandao Sucre gibi isimlerin de olması gerek. Keşke Brad Bellick ile John Abruzzi gibi isimler de olabilseydi, ama maalesef tabi. :(

Final hakkında spoiler
final sahnesinde zaten Scofield'in ölmediği açıktı, en azından ben inanmamıştım . Breaking Bad spoiler
Tıpkı Walter White gibi o da ölmedi.

Not : Eğer eskisi gibi gerilim, heyecan ve merak dolu olur da, üstüne yalnızca 10 bölümlük sezon olursa ve GOT gibi 1 yıl beklemek zorunda kalırsam, kafayı yerim! GOT en azından bir Prison Break hiçbir zaman olamadı, ama bu Prison Break. Eski kalitede bir diziye 10 bölüm yetmez.

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Olmadı bu. Efsaneler bırakın efsane olarak kalsın, bizdeki Pusu gibi çöp haline gelmesin, eski Vadi ye oranla?

Yine de bir yanım, o eski efsaneliğini gözümde bitirecek diye başlamasın diyor, bir başka yanım çok özlediğim için başlasın bir an önce diyor.

Eğer yönetmen, senarist filan aynıysa kalitede çok düşme olmaz büyük ihtimal?
Tabi T-Bag, Fernandao Sucre gibi isimlerin de olması gerek. Keşke Brad Bellick ile John Abruzzi gibi isimler de olabilseydi, ama maalesef tabi. :(

Final hakkında spoiler
final sahnesinde zaten Scofield'in ölmediği açıktı, en azından ben inanmamıştım . Breaking Bad spoiler
Tıpkı Walter White gibi o da ölmedi.
Geçmişi anlatacak dizi haliyle senaryo da ne gibi bozulma olabilir ki?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu haberi ben çok önceden biliyordum hatta @Çiğdem- ac demiştim bu haberi oda zaten açıldı demişti. :F
Ben de daha önce haberini yapmıştım, fakat resmi bir şey yoktu ortada. Şimdi 10 bölümlük resmi onay haberi geldi kanaldan. :) TIKLA

Ayrıca, hangi oyuncuların kadroda yer alacağı da belli değildi. :X

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçmişi anlatacak dizi haliyle senaryo da ne gibi bozulma olabilir ki?

Geçmişi anlatacaklarını bilmiyordum, bu haber içeriği de dahil hiçbir haberde görmemiştim. Ama geçmişi anlatması çok daha kötü ve hayal kırıklığı. Neyin geçmişi? Eğer geçmişe dönerlerse orijinal Prison Break i zedelerler. Bir kere heyecan diye bir şey olmaz, Scofield'in ilk PB deki olaylara kadar temiz bir vatandaş olduğunu biliyoruz. Tanıdığımız hiçbir karakter ölmeyecek, başlarına bir şey gelmeyecek, heyecan ögesi eskisi gibi olmayacak. Tıpkı Better Call gibi
.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Geçmişi anlatacaklarını bilmiyordum, bu haber içeriği de dahil hiçbir haberde görmemiştim. Ama geçmişi anlatması çok daha kötü ve hayal kırıklığı. Neyin geçmişi? Eğer geçmişe dönerlerse orijinal Prison Break i zedelerler. Bir kere heyecan diye bir şey olmaz, Scofield'in ilk PB deki olaylara kadar temiz bir vatandaş olduğunu biliyoruz. Tanıdığımız hiçbir karakter ölmeyecek, başlarına bir şey gelmeyecek, heyecan ögesi eskisi gibi olmayacak. Tıpkı Better Call gibi
.
Niye ağır yorumlara başladın @Tolstoyevski :D daha dizinin senaryosunu tam bilmiyorsun bu kadar ağır yorumlar yapman cok ilginc.

Dizi yine bir hapishane de geçecekmis ve kurtarma üzerine olacakmış. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2016'sında kimler oynayacak?
Devam niteliğinde mi yoksa başka hikaye mi? Başka hikaye olup, yine hapisten mi kaçacaklar[emoji19] [emoji19]

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2016'sında kimler oynayacak?
Devam niteliğinde mi yoksa başka hikaye mi? Başka hikaye olup, yine hapisten mi kaçacaklar[emoji19] [emoji19]
Devam niteliğinde, birkaç yıl sonrasını baz alacakmış. İki oyuncunun oynayacağı konuda yazıyor zaten. Diğer oyunculardan da bazıları olacakmış yine. :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Oooo müthiş bi haber, inşallah eski kadro tekrar toplanır :D T-Bag, Sucre filan :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Gelecek yaza ertelemiştim izlemeyi ama bu yaz izleyeyim o zaman. Yeni bölümlere yetişirim böylece. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
The Walking Dead'de Lori karakterini oynayan oyuncuda bu dizide başroldü. :D Gerçekten harika bir dizi. :X
Evet Ekşi'de görmüştüm. Bu diziyi bayağı övüyorlar abim de sürekli izle diye öneriyor. Başlarım 1 haftaya. :D

Bu hafta 3 diziye başlamış olcam Daredevıl, Vikings birde bu dizi. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Evet Ekşi'de görmüştüm. Bu diziyi bayağı övüyorlar abim de sürekli izle diye öneriyor. Başlarım 1 haftaya. :D

Bu hafta 3 diziye başlamış olcam Daredevıl, Vikings birde bu dizi. :D
Ben tam hatırlamıyorum ama dönemin en popüler dizisiymiş hatta insanlar Lost mu? Prison Break mi? diye hep yarış yaptırırlarmış. :D Bende 2013 yılında tüm sezonlarını izlemiştim. :D

Son düzenleme: