FOX - TV8 Format Kavgasında Kim Haklı?

Kim Haklı?

• Kullanılan toplam oy
    24

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@mrt-06 için ilk bölüme baktığım doğrudur ama ilk bölümden kaçmadıysam orada bir yabancı gelin vardı sırf onun için ilk haftayı tamamladım kendimle bağlaştırdım o olmasaydı ikinci güne bakmazdım :A :A :A
Masterchef izlemedin bu sene keşke deseydim benim için izle diye :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu Tarz Benim olayıyla ilgili tartışmaya giriyorum da program 2. Sezon anlaşmasını Show TV ile imzalamıştı. Zaten iki tane yeni sezon yarışmacılarını tanıtma amaçli eleme gecesi yaptılar. Yani 2. Sezon Show TV'de ekrana gelecekti, yayın hakkı Show'daydı. Bu yüzden davalık oldular. Sadece isim hakkı değil konu, yapımcısı ve Show TV 2. Sezon için anlaşma yaptı. Ama daha sonra mahkeme Bu Tarz Benim olarak Show TV'de devam etmesini uygun gördü, yapımcısı da formatın doğal sahibi olduğu için formatta TV8'de kaldı. @mrt-06 @Ahmed @alperuz @Aserat
Ha öyleyse işler değişir. Ben o kadar detaylı bilmiyorum çünkü. :D

• Beğendim
Reactions: blacklion

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

Haklı bir taraf yok bence çünkü Acunda format aldı Zuhallerde almış resimlerde orjinal taklit karşılaştırması olmamış bence çünkü açıklamaya göre yurtdışında bu formatla yarışma varmış
açıklamada programın adı bile yazıyor o yüzden atacan o resimleri kaldır bence konudan bence
haklı bir taraf yok ikisinde formatı almış Acunun kızmaya hakkı yok bence

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Haklı bir taraf yok bence çünkü Acunda format aldı Zuhallerde almış resimlerde orjinal taklit karşılaştırması olmamış bence çünkü açıklamaya göre yurtdışında bu formatla yarışma varmış
açıklamada programın adı bile yazıyor o yüzden atacan o resimleri kaldır bence konudan bence
haklı bir taraf yok ikisinde formatı almış Acunun kızmaya hakkı yok bence
FOX'umun ve Zuhal'imin imajını , markamızı düşürmek için yapıyor aslında yanılıyor ters tepicek onu yakında bu şeyleri :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bu Tarz Benim olayıyla ilgili tartışmaya giriyorum da program 2. Sezon anlaşmasını Show TV ile imzalamıştı. Zaten iki tane yeni sezon yarışmacılarını tanıtma amaçli eleme gecesi yaptılar. Yani 2. Sezon Show TV'de ekrana gelecekti, yayın hakkı Show'daydı. Bu yüzden davalık oldular. Sadece isim hakkı değil konu, yapımcısı ve Show TV 2. Sezon için anlaşma yaptı. Ama daha sonra mahkeme Bu Tarz Benim olarak Show TV'de devam etmesini uygun gördü, yapımcısı da formatın doğal sahibi olduğu için formatta TV8'de kaldı. @mrt-06 @Ahmed @alperuz @Aserat
Evet dediklerin doğru, ilk sezon bitmeden yeni sezon öncesi ön eleme geceleri yapıldı.

• Beğendim
Reactions: blacklion

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bugün gördüm de Tv8 in o kamuoyuna duyuru videosu neydi öyle ya. Yazım yanlışları mı dersin, izin almadan FOX'un görüntülerini mi koyma dersin, nasıl bir amatörlük bu. :( Grafikler 2010 öncesi gibi hatta 2007 li yıllara götürdü beni resmen :F Acun şu çalışanlarından biraz kıs bize ver daha iyi yaparız. :A

Sunduğu argümanlarlarda çom komik Seda kapıdan giriyor Zuhal de kapıdan giriyormuş eve. Yani Zuhalin camdan girmesi lazım eve sanırım. :A:A @Çiğdem @mrt-06

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende inan gram Acunu sevmiyorum, masterchef tuttu diye haftada 5 gün yaptı programı. Her şeyin suyunu çıkarmada bir numara.
Zuhali seviyorum ama bir gerçek ki programları bir kurgu tabi her yarışmada kurgu var. Neyse Yemekteyizden esinlenmiş resmen her iki yarışma tıpatıp aynı. Doğruya doğru demek Lazım.
Tabi zuhalin programı daha iyi daha heyecanlı.
Yemekteyiz sıktı.
Acunla Eser kadar yalan düzenbaz samimiyetsiz insan çok az şuan ve ahlaksızlıklarınıda ülkeye bulaştırmaya çalısıyorlar ama bizim insanlarımız nerede böyle insanlar var orada bitiyorlar şimdide Hanzo Canın peşinden koşuyorlar :A :A :A @mrt-06 @serhatt @xemrexxx @MasacRE @Yiğitt @Aserat @Forumdash