FF Forumun Tımarhaneden Farkı Olmaması

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Doğru bir önermedir. Bu kadar cins insanın bir araya gelmesi tek bir çatı altında toplanmasının açıklanması çok zor. İnternette onlarca forum olmasına karşın bu forumdaki kaotik ortam başka hiçbir yerde yoktur. Kısacası normal insanlar üye olamaz..

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
Bence böyle düşünenlerin kendilerini diğer insanlardan özel zannetmesi sonucu oluşan duyguların sonucunun dışavurumudur.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Doğru bir önermedir. Bu kadar cins insanın bir araya gelmesi tek bir çatı altında toplanmasının açıklanması çok zor. İnternette onlarca forum olmasına karşın bu forumdaki kaotik ortam başka hiçbir yerde yoktur. Kısacası normal insanlar üye olamaz..
Katılıyorum. İnsanların nasıl 50.000 mesajdan fazla yazdığına hayret ediyorum, özellikle evde kalmış bazı kadın üyelerimiz bu durumdan dolayı kendilerini foruma atıyorlar :F Adeta bir Survivor olmuş burası :A :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Katılıyorum. İnsanların nasıl 50.000 mesajdan fazla yazdığına hayret ediyorum, özellikle evde kalmış bazı kadın üyelerimiz bu durumdan dolayı kendilerini foruma atıyorlar :F Adeta bir Survivor olmuş burası :A :A

İki bayan üyeden en az yazan benim hep mesaj sıralamasında 7.8 sıralarda oluyorum :A:A

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
Şey mi? Forumla alakam kalmadı ama forumdakilere sallayayım mesajı mı bu :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
İki bayan üyeden en az yazan benim hep mesaj sıralamasında 7.8 sıralarda oluyorum :A:A
Yok abla sana demedim @Çiğdem- adlı evde kalmış safoz bir arkadaşımız var onun için yazdım :F

Şey mi? Forumla alakam kalmadı ama forumdakilere sallayayım mesajı mı bu :D
Alakası yok, şu sıralar foruma halletmem gereken işlerim olduğu için az giriyorum. Gelecek aylardan itibaren buralarda çadır kurup kamp yapmayı planlıyorum :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Yok abla sana demedim @Çiğdem- adlı evde kalmış safoz bir arkadaşımız var onun için yazdım :F

Alakası yok, şu sıralar foruma halletmem gereken işlerim olduğu için az giriyorum. Gelecek aylardan itibaren buralarda çadır kurup kamp yapmayı planlıyorum :A

:F:FHe tmm Ms başlıyor artık bayağı yorulacak valla

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Senin şişko kıçına tekmeyi ilk hafta atayımda gör ayoll :A :A :A
Mustafa-%C3%96zarslan-3a.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx in hayal dünyası gibi deriz hep burayı sankı onun oyuncuklarıyız gibi :A :A :A

Bu konuya hemen terapi merkezimizide koyayım malum bu foruma çok lazım oluyor @xBUGRAx bile sıyırdı :F @serhatt @sokak sanati @Yiğitt
yg3djd.jpg