FF Forumun Tımarhaneden Farkı Olmaması

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
87,964
47,988
1,061
Ankara
Doğru bir önermedir. Bu kadar cins insanın bir araya gelmesi tek bir çatı altında toplanmasının açıklanması çok zor. İnternette onlarca forum olmasına karşın bu forumdaki kaotik ortam başka hiçbir yerde yoktur. Kısacası normal insanlar üye olamaz..

RüzgarGülü

Kelebek gibi uçarım ARI gibi sokarım...
Favori Üye
13 Kasım 2010
14,421
4,835
561
Bayenrn Münih
Bence böyle düşünenlerin kendilerini diğer insanlardan özel zannetmesi sonucu oluşan duyguların sonucunun dışavurumudur.

batuhankaralar

FF Premium+
Favori Üye
11 Ağustos 2012
17,945
12,333
861
Doğru bir önermedir. Bu kadar cins insanın bir araya gelmesi tek bir çatı altında toplanmasının açıklanması çok zor. İnternette onlarca forum olmasına karşın bu forumdaki kaotik ortam başka hiçbir yerde yoktur. Kısacası normal insanlar üye olamaz..
Katılıyorum. İnsanların nasıl 50.000 mesajdan fazla yazdığına hayret ediyorum, özellikle evde kalmış bazı kadın üyelerimiz bu durumdan dolayı kendilerini foruma atıyorlar :F Adeta bir Survivor olmuş burası :A :A

batuhankaralar

FF Premium+
Favori Üye
11 Ağustos 2012
17,945
12,333
861
İki bayan üyeden en az yazan benim hep mesaj sıralamasında 7.8 sıralarda oluyorum :A:A
Yok abla sana demedim @Çiğdem- adlı evde kalmış safoz bir arkadaşımız var onun için yazdım :F

Şey mi? Forumla alakam kalmadı ama forumdakilere sallayayım mesajı mı bu :D
Alakası yok, şu sıralar foruma halletmem gereken işlerim olduğu için az giriyorum. Gelecek aylardan itibaren buralarda çadır kurup kamp yapmayı planlıyorum :A

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
124,319
81,396
1,060
27
Giresun
@xemrexxx in hayal dünyası gibi deriz hep burayı sankı onun oyuncuklarıyız gibi :A :A :A

Bu konuya hemen terapi merkezimizide koyayım malum bu foruma çok lazım oluyor @xBUGRAx bile sıyırdı :F @serhatt @sokak sanati @Yiğitt