Forumun Assolisti Geldi !

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aaa sendemi ben gidince geldin herkes öyle olmus :A :A :A Ama çoğunuzla tanıstım sanırım tabi sen sondursun inş :F :F :F
------

Böyle ol boşver zaten reelde sıkıntılar yetmiyormu burada eğlenin :A :A :A
Çok yeni değilim ama evet senin için yeni üye sayılırim :A Sonunda tanışabildik :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
senlede her karşılasmamda stüdyoda canlı haberde konuğunmus gibi hissediyorum saçımı düzeltip yazıyorum :A :A :A @kerem @serhatt @xemrexxx @Alos @cookies
------

Çok yeni değilim ama evet senin için yeni üye sayılırim :A Sonunda tanışabildik :A
Aaa yok zaten ben giderken gelenler 1.yılını dolduruyorlar tecrübeli üye konumuna geçiyorlar :A :A :A Okadar ayrı kalmısısz evet :F Siz doğduğunuzda gitmişim kocaman adam oldunuzda gelmişim :F

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
senlede her karşılasmamda stüdyoda canlı haberde konuğunmus gibi hissediyorum saçımı düzeltip yazıyorum :A :A :A @kerem @serhatt @xemrexxx @Alos @cookies
------

Aaa yok zaten ben giderken gelenler 1.yılını dolduruyorlar tecrübeli üye konumuna geçiyorlar :A :A :A Okadar ayrı kalmısısz evet :F Siz doğduğunuzda gitmişim kocaman adam oldunuzda gelmişim :F
AHAHAHAHAHA :F :F bi de döpiyes giy tam olsun :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
------

Kız sen kim tvye çıkmak kim haddini bil. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
belki ilerki yıllarda mastercefe katılırım :A :A :A @kerem @xemrexxx

gelinim mutfaktaya olmaz ama az baktımda orası bence rtük tarafından kaldırılmalı kötü örnek :A :A :A @dreamy @mrt-06
sddefault.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben kötü zamanına baktım sanırım samsunlu bir kız esra onun yüzünden bırakmıstım izlemeyi mal mülk yarışmasına dönmüştü @dreamy hala izledinden bilir :A :A :A

Şimdide @Billy Kane demeti sunucakmıs :F
Esra'yı hatırlayamadım ya Gargamel'e benzeyen bir kayınvalide vardı, o zamanlar güzeldi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Esra'yı hatırlayamadım ya Gargamel'e benzeyen bir kayınvalide vardı, o zamanlar güzeldi. :A
kapalı samsunlu kaynanasıyla yarışmanın içine ettiler bende o sıra bakmaya baslamıstım :F

Hergün para konusuluyordu benim buyum var senin neyin var sonra o kızı final turlarına gelmeden hasta diye kovdular bence :A Ayten diye bir dansoz vardı o dönmüştü :A :A :A @dreamy