Forumdash 55.000'ler Kulübünde !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa evet forumumuzun öncelikle CW ortağım abiciğim ve Ay Yapım patronu @Forumdash 55.000'ler kulübüne adım atmıştır :bhr: Yukarıda göründüğü gibi tonton forumun abisi , ben yine adet olarak forum adına kutluyor ve iyi ki aramızdasın diyorum :Z:Z:Z

Handenin dediği gibide gerçekten çok sevdiğimiz bir isim , forumun eski ve demir başlarından olan birisi ve hani bir çekirdek kadro var forumda her zaman forumda olması gereken kişilerden , biriside @Forumdash :bhr::bhr::bhr:

@xemrexxx @serhatt @MasacRE @Sherlock @Yiğitt @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati @turkuazz @Aserat @xBUGRAx @eskici @Maskeli Fedai @Billy Kane

@DarkLegenD bu sefer seni unutmadım :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Nice mesajlara @Forumdash
Hande'nin bir çok şarkısını severim. Hangisini seçsem diye kafa yorma yerine seni Hande'nin yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarına boğuyorum :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa evet forumumuzun öncelikle CW ortağım abiciğim ve Ay Yapım patronu @Forumdash 55.000'ler kulübüne adım atmıştır :bhr: Yukarıda göründüğü gibi tonton forumun abisi , ben yine adet olarak forum adına kutluyor ve iyi ki aramızdasın diyorum :Z:Z:Z

Handenin dediği gibide gerçekten çok sevdiğimiz bir isim , forumun eski ve demir başlarından olan birisi ve hani bir çekirdek kadro var forumda her zaman forumda olması gereken kişilerden , biriside @Forumdash :bhr::bhr::bhr:

@xemrexxx @serhatt @MasacRE @Sherlock @Yiğitt @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati @turkuazz @Aserat @xBUGRAx @eskici @Maskeli Fedai @Billy Kane

@DarkLegenD bu sefer seni unutmadım :A
Ben bile farkında değilken??
Nice mesajlara @Forumdash
Hande'nin bir çok şarkısını severim. Hangisini seçsem diye kafa yorma yerine seni Hande'nin yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarına boğuyorum :A
En güzel hediye kalp kalp kalp Sana bi arabesk borcum olcak :üzgün_surat:

• Harika
  • İlginç
Reactions: Çiğdem and Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Tebriks Faruk @Forumdash sana şunu hediye edeyim @serhatt da beğenmişti ama ne demişler şu küçüğün parlak büyüğün :A
600x200.jpeg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
ahahahhaha bilmiyormuş gibi davranma özelimizi taşımayalım buraya :sinsi_gülüş:
Kincilik bu :şaşırmalı-surat: Sonra bi okuyayım son yazıları :A (bu reis dursun)
En Favori Güzel'de şüphelenmiştim ama şimdi çok belirgin oldu. Hande ve o harika hediye karşısında taşken pamuk olmalıydın :eek :

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Başarıların daim olsun @Forumdash hediyelerin yolda :D
Şimdiden heycanşandım çünkü ne geleceğini az çok biliyorum:Z
Kincilik bu :şaşırmalı-surat: Sonra bi okuyayım son yazıları :A (bu reis dursun)
En Favori Güzel'de şüphelenmiştim ama şimdi çok belirgin oldu. Hande ve o harika hediye karşısında taşken pamuk olmalıydın :eek :
Kincilik başka bişey :sinsi_gülüş: Kincilik dersen olay çok başka yere gider. Kincilik kötülük içerir. Benim sana bi kötülüğüm olduysa söyle :ciddi_surat: Yaptiğim sadece belki inat belki dediğinde duruş :sinsi_gülüş:

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Turkuazz and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şimdiden heycanşandım çünkü ne geleceğini az çok biliyorum:Z

Kincilik başka bişey :sinsi_gülüş: Kincilik dersen olay çok başka yere gider. Kincilik kötülük içerir. Benim sana bi kötülüğüm olduysa söyle :ciddi_surat: Yaptiğim sadece belki inat belki dediğinde duruş :sinsi_gülüş:
Türkçemin eksikliğine ver :A ozaman biz buna inat diyelim ama Hande bile inadını sökemediyse bu iş bitmiştir.
Sana kolay gelsin bana mesaj yazarken emoji kullanamama durumuna diyelim ozaman :A

• Harika

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Türkçemin eksikliğine ver ozaman biz buna inat diyelim ama Hande bile inadını sökemediyse bu iş bitmiştir.
Sana kolay gelsin bana mesaj yazarken emoji kullanamama durumuna diyelim ozaman :A
Türkçene verdim zaten acıklamalı yazdım:sinsi gülüş: Sen o sohbetti bişeyi kaçirdin çünkü :sinsi gülüş: Bi daha okursan eğer ben de bu eziyetten kurtulurum :sinsi_gülüş:

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Türkçene verdim zaten acıklamalı yazdım:A Sen o sohbetti bişeyi kaçirdin çünkü :A Bi daha okursan eğer ben de bu eziyetten kurtulurum :sinsi_gülüş:
Birazdan odama geçince bakarım detayli. Seni kurtaralım bu eziyetten. Olayı çözelim (gözlüklü surat)
Edit, sinsi gülüşü yapmışsınya :F

• İlginç