Forumdan Resimler

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Tr saati 11'e gelmekte ve forumda benden başka kimse yok :A
Screenshot_20200224-084240.png

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Bir şey de dikkatini çekmese şaşardım zaten... :A
haha :F dur Şuan Sherlock gibi sesli düşüneceğim : acaba diss yememi, yoksa bizler diss yedikçe bizim puanlar eksiliyormu? bunu test etmem gerekiyor. Ya da en iyi yolu bu üyenin yazmış olduğu mesajları kontrol edip oralarda diss yemişmi ona bakmak gerekir. Evet evet en mantıklı yolu en kısa yoldan bakmam bu olur, ne de olsa cok az mesaj yazmış biri.

yazarken yoruldum. Tam Sherlock misali oldu bu :A :A @MasacRE @Sherlock

Edit: Diss yememiş, sebebi o değilmiş :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060
  • Harika

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
  • Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Bir üyenin reaksion puanı nasıl - 1 oluyor? (b) Ah bir de niye Mesaj ve puan türkçeyken ortadaki ingilizce? :A
Ekli dosyayı görüntüle 75823
Görünce dikattimi çekti :A
@MEnes @MasacRE @Sherlock @Forumdash @Tolstoyevski @dreamy @serhatt @xemrexxx @Turkuazz @DarkLegenD @alperuz @Ahmed @Özgür @The_Erinch @Silinmiş Üye @Aserat @kerem
İlk kez böyle bir şey görüyorum :eek:
Ben zamanında ne gariplikler gördüm ama bu da en gariplerde ilk 3 te rahat olur :A

@eskici seni etiketlemeye alışık değiliz daha, üstteki araştırmacı ruhumla ortaya çıkan mesaja bak:A (alıntıladım kolay bak diye :A)

• Güldürdün
Reactions: serhatt and eskici

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
haha :F dur Şuan Sherlock gibi sesli düşüneceğim : acaba diss yememi, yoksa bizler diss yedikçe bizim puanlar eksiliyormu? bunu test etmem gerekiyor. Ya da en iyi yolu bu üyenin yazmış olduğu mesajları kontrol edip oralarda diss yemişmi ona bakmak gerekir. Evet evet en mantıklı yolu en kısa yoldan bakmam bu olur, ne de olsa cok az mesaj yazmış biri.

yazarken yoruldum. Tam Sherlock misali oldu bu :A :A @MasacRE @Sherlock

Edit: Diss yememiş, sebebi o değilmiş :A
Yoo çok da detaylı bir inceleme yapmamışsın, -1 reaksyion skoruna olabilecek tek mantıklı çözümü düşünmüşsün. :A Sherlock dediğin çok daha fazlasını düşünüp tüm detaylarıyla inceler olayı... :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Yoo çok da detaylı bir inceleme yapmamışsın, -1 reaksyion skoruna olabilecek tek mantıklı çözümü düşünmüşsün. :A Sherlock dediğin çok daha fazlasını düşünüp tüm detaylarıyla inceler olayı... :A
Ben hızli hızlı konuşulmasına deyinmiştim🙄
ikinci olasılık uzun zamandır üye olmasına rağmen 1 tane bile reaksiyon alamamış olması ona eksi puan yazdırmıştır :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,185
Puanı
1,060
Bir üyenin reaksion puanı nasıl - 1 oluyor? (b) Ah bir de niye Mesaj ve puan türkçeyken ortadaki ingilizce? :A
Ekli dosyayı görüntüle 75823
Görünce dikattimi çekti :A
@MEnes @MasacRE @Sherlock @Forumdash @Tolstoyevski @dreamy @serhatt @xemrexxx @Turkuazz @DarkLegenD @alperuz @Ahmed @Özgür @The_Erinch @Silinmiş Üye @Aserat @kerem
Sana birşey diyeyim mi onu bende farketmiştim dedim herhalde diss aldı falan... Ama sendeki bu detaycılık on numara, beş yıldız. Du ar underbar 🙂

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben hızli hızlı konuşulmasına deyinmiştim🙄
ikinci olasılık uzun zamandır üye olmasına rağmen 1 tane bile reaksiyon alamamış olması ona eksi puan yazdırmıştır :A
İyi de hızlı hızlı konuşmasına mesaj üzerinden nasıl değinebilirsin ki. :A Bunda o tonlamayı hissedemeyiz, yazı sonuçta. :A İkinci olasılık pek mümkün değil gibi duruyor ama ilk olasılık da kesin olarak geçerli mi bilmiyorum. Yani her disste reaksiyon skoru düşüyor mu düşmüyor mu, bu sistem kusursuz işliyor mu işlemiyor mu... Bunu detaylı bir teste tabi tutmak gerekiyor... :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
İyi de hızlı hızlı konuşmasına mesaj üzerinden nasıl değinebilirsin ki. :A Bunda o tonlamayı hissedemeyiz, yazı sonuçta. :A İkinci olasılık pek mümkün değil gibi duruyor ama ilk olasılık da kesin olarak geçerli mi bilmiyorum. Yani her disste reaksiyon skoru düşüyor mu düşmüyor mu, bu sistem kusursuz işliyor mu işlemiyor mu... Bunu detaylı bir teste tabi tutmak gerekiyor... :A
Sherlock 2. sezon 3. bölüm sonrası şuan seninle uğraşmaya odaklanamayacağım :A az dinlenip yeni bölüme geçiş yapacağım :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes