Forumdan İsteğe Bağlı Uzaklaşma Hakkı Olsun

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,938
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu öneri konusunu tamamen @DarkLegenD 'in ricasıyla açmış bulunmaktayım.

Foruma girmemek her ne kadar isteğe bağlı olsa da bağımlılık etkisinden dolayı bazen bunu engellemek güç olabiliyor. Bu yüzden isteyen kişiler 30 günü aşmayacak ölçüde forumdan uzaklaşma ( kendilerini banlama ) hakkı tanınsın.

Bu seçenek hemen hemen bütün forum veyahut sosyal medya sitelerinde olmakta. Bu da profil ayarları kısmından tıpkı nick değiştirme talebi seçeneği gibi bir seçenekle, tıpkı aşağıdaki görseldeki gibi olabilir:

Arada her ne kadar uzaklaşmak istesem bile alışkanlık, girmeden yapamıyorum.
Bu yüzden bu tarz bir özellik gelmeli ama konudaki süreler çeşitlendirilmeli, mesela isteyen 1 gün de gidebilse yeter.

Kaç forumda üyeyim böyle bir özelliği ilk defa duydum ama güzel bir özellikmiş

Reactions: AhmetBayram
Sen foruma girmeden forumdaki film yorum konularına yorum yapmayı başarmış bir adamsın, çok uç bir örneksin.

Hiç rastlamadım böyle bir özelliğe. İlk araştırmalarımda bulamadım da.
Kodlama programını açıp klavyeye seri dokunuşlarla bir takım tuşlara basarak istediğin özelliği yaratma olayı olmuyor mu sitelerde böyle hokus pokus misali

Kodlama programını açıp klavyeye seri dokunuşlarla bir takım tuşlara basarak istediğin özelliği yaratma olayı olmuyor mu sitelerde böyle hokus pokus misali
Zorlu bir iş. Sistemin kodlama yapısını öğrenmek için ciddi uğraş lazım. Harcanan zaman/elde edilen çıktı olarak bakınca hiç mantıklı durmuyor.

"Bu öneri konusunu tamamen @DarkLegenD 'in ricasıyla açmış bulunmaktayım"

Karizmaya bak.
Olumlu oylarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Benim için hiç önemli değil ama senin için olumlu oy vereceğim

------

Zorlu bir iş. Sistemin kodlama yapısını öğrenmek için ciddi uğraş lazım. Harcanan zaman/elde edilen çıktı olarak bakınca hiç mantıklı durmuyor.
Direkt banlasan olmuyor mu?

Reactions: DarkLegenD