Forumdaki 6.Yılın Kutlu Olsun Yiğitt !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
images

Evet bugün fav ailemizin en önemleri bireylerinden @Yiğitt arkadaşımızın aramıza katılışının 6.yılı :Z Forumun demir başı dediğimiz üyelerden birisi yönetimde de admin kadar faydalı olmuş forumu bir çok kez çıkmazdan çıkmasına yardımcı olmuştur. Yıl dönümünü adet olarak yine önce ben forum adına kutluyor ve nice cicili bicili forumlu yıllar diliyorum hep birlikte :bhr::bhr::bhr:
6-diy.png

Hemen hemen aynı dönemde geldik biz kendisiyle foruma ve 6 yıldır güzel bir dostluğumuz var ayrıca foruma gelmesinde ve uzun yıllar kalmasında etkili olan @Bully sanada teşekürlerimizi iletiyoruz :Z

G1BsHU.gif

MS son sezonunda ikinci olarak büyük bir başarıya imza atmıştı ozaman kutlama şarkımız gelsin :Z:Z:Z

images

images

images

Bu şarkıyı geçen sana kutlama konularında paylaşmıştım görüp , şarkıyı ilk kızı olan adaşıma yazmış bunuda bugün öğrendim :bhr:

Ve adet :Z:Z:Z

@mrt-06 @Harunnn60 @xemrexxx @ozgur2113 @Aserat @vadikızı @xBUGRAx @Billy Kane @dreamy @Turkuazz @DarkLegenD @Tolstoyevski @serhatt @MasacRE @Silinmiş Üye @cookies @MEnes @Maskeli Fedai @batuhankaralar @pompy

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dün gece foruma gelemedim Beşiktaş maçını izlemeye akrabalar geldi çok geç gittiler bende bugün hemen geldim @Yiğitt geç kalmadıma sevindim :Z :Z :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tebrik ederim Yiğit. Seninle biraz konuşmuştuk ama çok tanımıyorum. Zamanla daha da tanıma fırsatı olur birbirimizi, koca 6 yıl geçmiş daha nice senelerin olsun forumda. ?? @Yiğitt
Yıllar çabuk geçiyor bakmışsın 1.yıl kutlama konun açılmış sonra 2-3-4- :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaa çok teşekkür ederim konu için güzel dostum, zaman ne çabuk geçiyor. Hatırlıyorum ilk geldiğim zamanları, çok şey yaşadık burada. Güzel dostlar edindik, umarım nice güzel yıllarımızı görürüz hep beraber. Burasız bir hayat düşünemeyiz herhalde artık. :bhr: @Çiğdem

• Harika
Reactions: Çiğdem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tebrik ederim Yiğit. Seninle biraz konuşmuştuk ama çok tanımıyorum. Zamanla daha da tanıma fırsatı olur birbirimizi, koca 6 yıl geçmiş daha nice senelerin olsun forumda. ?? @Yiğitt
Çok teşekkür ederim, zamanla konuşuruz inşallah daha fazla. Hep beraber nice güzel yıllarımıza inşallah diyeyim. Darısı sana olsun, zaman çabuk geçiyor. :bhr:

• Harika
Reactions: blacklion