Forumda Yokluğu Hissedilenler

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yaz yaz biter mi bilmiyorum, 2 yıldır çok insan tanıdım burada. Aklıma gelenlerden bazılarını yazayım, belki görürler. :(

@KayıpSehir Survivor'da tanıdığım en iyi insanlardandı, onun dışında çoğu konuda da konuşurduk. Bu sezon Survivor'a gelir diye bekliyordum, gelmedi. :( İnşallah iyidir ve tekrar aramıza döner.

@Yakamoz-Asi ilk başlarda pek anlaşamasak da foruma renk katan isimlerdendi. Yönetimin katı ismiydi, ben severdim kendisini. Keşke geri dönse. :(

@kvp-medya vardı. Foruma ilk geldiğimde en yakın olduğum isimlerdendi, çok samimi ve bir o kadar da ciddi biriydi. Senaryo işleriyle ilgiliydi, keşke geri gelse. :(

@ernkrbyk vardı, iyi bir insandı. Güzel sohbetlerimiz olmuştu. Kısa süre geldi, geri gitti zaten. Geri döneceğini pek sanmasam da umuyorum. :( @Çiğdem- @cookies hatırlar.

@Nisa vardı, çok iyi anlaşırdık. Özelden baya sohbet ederdik, yazın geri döneceğini umuyorum inşallah yanılmam. :(

@yakup09 yorumlarıyla beni güldürürdü, ortam yaratmada süperdi. Kanal D fanlarımızdan biriydi, bir anda çıkıp gitti. 1 Kasım 2014, umarım geri gelir. :( @Bully

@sokak sanati ve @mrt-06 en yakın olduğum iki isim. Kendileri geri dönecek ama yokluklarının hissedildiklerini dile getirmeliyim.

Şu an aklıma gelen isimler bunlar, ara sıra gelip kendisini gösterip kaybolan da çok oldu. Tekrar gelseler çok mutlu olurum. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok isim var bunlardan sadece 1'ini yazmak istiyorum . @Arslan Bey'in yokluğu çok hissediliyor sohbetlerini özledim.Keşke arada bile olsa 1-2 muhabbete gelse.

@takas kardeşimi çok özledim. 1,5 haftadır banlı yakında inşallah dönecek .İşlerimden ötürü bir türlü skyp'da konuşamadım :(
Konuyu geç gördüm de, bir baktım. Sadece bir kişi benim yokluğumu hissetmiş, sağ ol kardeşim. İlk tanıştığım, ilk muhattap olduğum ve muhabbetimin bol olduğu bir kişiydi kendisi belirtmeden geçmeyeyim. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Konuyu geç gördüm de, bir baktım. Sadece bir kişi benim yokluğumu hissetmiş, sağ ol kardeşim. İlk tanıştığım, ilk muhattap olduğum ve muhabbetimin bol olduğu bir kişiydi kendisi belirtmeden geçmeyeyim. :)
Eyvallah kanka .Seni unutmak mümkün mü? En eski dostlarımdan birisin .Geldiğine çok sevindim :)