Forumda Yokluğu Hissedilenler

umut erdem

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
19
Zaman zaman bazı arkadaşlarımızı forumda göremiyoruz. işte sizlerden istediğim Sizin yokluğunu hissettigimiz arkadaşları yazmanız. Hem böylece belki gören bilen varsa bizi bilgilendirir biz de merakımızı gideririz.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben şimdi başlasam sabaha kadar anca tamamlarım listeyi forumda yaşlı olmak zor. :):)

Yine de aklıma ilk gelen 5-10 kişiye selam göndereyim belki bu mesajımı görüp dönerler (inşallah :))

@darksaal muhteşem bir insandı. Bugüne kadar forumda gördüğüm en iyi yöneticiydi.Uzaktan belki biraz soğuk gözükürdü ama haxball gecelerindeki katkılarını unutmadık. Niye aniden kayboldu bilmiyorum umarım sağlığı, keyfi yerindedir. :)

@Neferet forumun dutluk olduğu yıllarda forumun değişmez elemanıydı. Hemen her konuda tartışırdık ama onunla tartışmak çok keyifliydi, farklı bir üslup sahibiydi. :) Aradan kaç yıl geçti dönse de her şeyi unutsak yeniden başlasak. :)

@Yakamoz-Asi forumun son dönemdeki en iyi yöneticilerindendi her ne kadar İsviçreli kötü moderatörümüz olsa da. :D

@emreemreu forumun değişmezlerindendi okul falan derken bizi unutması hoş olmadı. :):)

@endgame çok değerli bir insandı profilimi işgal etmesini en sevdiğim kişilerdendi. Gitmeseydi keşke. :)

@xBUGRAx aslında öyle pek ortak alanımız falan yoktu ama nedensiz sevdiğim kişilerdendi ve forumda da seviliyordu. Şimdilerde müzik etkinliklerinde falan aranan kişilerden olabilirdi. Keşke dönse artık. :(

Dediğim gibi çok kişi var, yakın zamanda ortadan kaybolanlar da var maalesef. Onları bu konuya dahil etmeden dönerler umarım. :)

Bu arada özellikle yokluğunu hissetiğim bir diğer kişi de @berkann. Arada uğruyor sağ olsun da eskisi gibi aktif olup filmlerle ilgili etkinliklere katılacağı günleri sabırsızlıkla bekliyorum. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hiç kimsenin yokluğunu hissetmiyorum o konuda çok rahatım :) kendim olmayınca kendi yokluğumu hissediyorum onun haricinde herşey çok güzel :)

yinede olsalar iyi olurdu diyeceğim arkadaşları sayayım :)
@endgame gelir gelmez işte bununla anlaşırım dediğim insanlardandı. bunun bir benzer örneği aramıza yeni katılan @MEnes dir :)

@yakup09 dizi fanatikliğinde arasıra aşırıya kaçsada aynı dizilerden filmlerden hoşlandığımız değerli bir GS üniversiteli arkadaşımızdı fransızlara katılıp fransız kaldı foruma :)

@darksaal her ne kadar izlediğimiz dizilerde aynı fikirde olmasakta aynı dünya görüşünde olmasakta tarafsız bir yönetici olarak gördüğüm herkese belli saygı sınırları içinde yaklaşan değerli bir arkadaşımızdı

@xBUGRAx fazla bir samimiyetimiz olmasada bir kaç dizide yorumlaştığımız yine herkese karşı saygılı değerli bir arkadaştı fox kanalı dizileriyle fazla ilgiliydi sanırım :)

@berkann için bişey söylemeye gerek yok bence:) zaten bir ay sonra aramıza katılır fıldır fıldır sınavlara hazırlanıyordur büyük ihtimal :)

bu arada @sokak sanati nı saymadım aramıza döneceğinden eminim saymaya gerek yok :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
hiç kimsenin yokluğunu hissetmiyorum o konuda çok rahatım :) kendim olmayınca kendi yokluğumu hissediyorum onun haricinde herşey çok güzel :)

yinede olsalar iyi olurdu diyeceğim arkadaşları sayayım :)
@endgame gelir gelmez işte bununla anlaşırım dediğim insanlardandı. bunun bir benzer örneği aramıza yeni katılan @MEnes dir :)

@yakup09 dizi fanatikliğinde arasıra aşırıya kaçsada aynı dizilerden filmlerden hoşlandığımız değerli bir GS üniversiteli arkadaşımızdı fransızlara katılıp fransız kaldı foruma :)

@darksaal her ne kadar izlediğimiz dizilerde aynı fikirde olmasakta aynı dünya görüşünde olmasakta tarafsız bir yönetici olarak gördüğüm herkese belli saygı sınırları içinde yaklaşan değerli bir arkadaşımızdı

@xBUGRAx fazla bir samimiyetimiz olmasada bir kaç dizide yorumlaştığımız yine herkese karşı saygılı değerli bir arkadaştı fox kanalı dizileriyle fazla ilgiliydi sanırım :)

@berkann için bişey söylemeye gerek yok bence:) zaten bir ay sonra aramıza katılır fıldır fıldır sınavlara hazırlanıyordur büyük ihtimal :)

bu arada @sokak sanati nı saymadım aramıza döneceğinden eminim saymaya gerek yok :)
Eyvallah, bazı değerli arkadaşların yerini doldurabiliyorsam ne mutlu. :) Ben de senin için anlaşırım demiştim foruma girmeden önce, öyle de oldu. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Eyvallah, bazı değerli arkadaşların yerini doldurabiliyorsam ne mutlu. :) Ben de senin için anlaşırım demiştim foruma girmeden önce, öyle de oldu. :)
daha belli değil iki günde ortaya çıkmaz bu işler bakarsın üç gün sonra saçsaça başbaşa girişiriz birbirimize :)) yani şimdilik sorun olmasada kılıçları kuşanalım her an lazım olabilir :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
daha belli değil iki günde ortaya çıkmaz bu işler bakarsın üç gün sonra saçsaça başbaşa girişiriz birbirimize :)) yani şimdilik sorun olmasada kılıçları kuşanalım her an lazım olabilir :)
Tabi orası biraz da sana bağlı. :) Ben kolay kolay tartışmaya, kavgaya girmem. :) Daha çok eğlenmeye bakarım, keyifli vakit geçiriyorsam tartışmaya gerek duymam. :)

@OzaN bu haxball olaylarına ne zaman başlanacak bir daha. 2010 dan beri oynarım, hani belki de en yüksek seviyelerdeyimdir. Oynamak lazım farklı kişilerle. :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tabi orası biraz da sana bağlı. :) Ben kolay kolay tartışmaya, kavgaya girmem. :) Daha çok eğlenmeye bakarım, keyifli vakit geçiriyorsam tartışmaya gerek duymam. :)

@OzaN bu haxball olaylarına ne zaman başlayacağız bir daha. 2010 dan beri oynarım, hani belki de en yüksek seviyelerdeyimdir. Oynamak lazım farklı kişilerle. :)
haxball oynayanlardan nefret ederim :) @darksaal lada bu yüzden aramız limoniydi :) gelip forumda haxball sayfasına park eder sağı solu görmezdi gözleri haxball a başlayacaksan şimdiden söyle aramıza mesafe koyalım :))

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
haxball oynayanlardan nefret ederim :) @darksaal lada bu yüzden aramız limoniydi :) gelip forumda haxball sayfasına park eder sağı solu görmezdi gözleri haxball a başlayacaksan şimdiden söyle aramıza mesafe koyalım :))
Haxball efsane oyundur. Son 2 3 aydır oynamıyorum ama forumda bir aktivite olursa %100 katılırım. :A Tabi onlar gibi yapmam diğer sayfalara da uğrarım ben meraklanma. :) Aramıza mesafe koymamızı gerektirecek bir durum görmüyorum. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Haxball efsane oyundur. Son 2 3 aydır oynamıyorum ama forumda bir aktivite olursa %100 katılırım. :A Tabi onlar gibi yapmam diğer sayfalara da uğrarım ben meraklanma. :) Aramıza mesafe koymamızı gerektirecek bir durum görmüyorum. :A
efsane mefsane ben anlamıyorum işte oldum olası bir tavladan birde haxball dan bir fok anlamadım :)
gel onun yerine satranç oynayalım :) hem daha zevkli hemde kavğası gürültüsü az :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
efsane mefsane ben anlamıyorum işte oldum olası bir tavladan birde haxball dan bir fok anlamadım :)
gel onun yerine satranç oynayalım :) hem daha zevkli hemde kavğası gürültüsü az :)
Tabi her şeyin bir zorluğu vardır zaten. :) Alışmak için yıllarımı verdim o oyuna, kolay değil. :) Tavla da severim baya, o da çok zevklidir. :A Lakin satranç oynamayı pek beceremem. :) En son 2 3 yıl önce oynamıştım, pratik yapmam gerek yüksek form yakalamak için. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Senin haxball ile ne sorunun var[emoji38] [emoji38]
bu soruyu ciddi ciddimi sordun yoksa espri olsun diye devam mı ediyoruz sohbete :)

Tabi her şeyin bir zorluğu vardır zaten. :) Alışmak için yıllarımı verdim o oyuna, kolay değil. :) Tavla da severim baya, o da çok zevklidir. :A Lakin satranç oynamayı pek beceremem. :) En son 2 3 yıl önce oynamıştım, pratik yapmam gerek yüksek form yakalamak için. :)
demin boşuna demedim şimdiden belli olmaz bu işler ilerde didişme başlar diye :) bak hiç ortak noktamız yok :) forumu terkedibilirsin artık :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
bu soruyu ciddi ciddimi sordun yoksa espri olsun diye devam mı ediyoruz sohbete :)

demin boşuna demedim şimdiden belli olmaz bu işler ilerde dizişme başlar diye :) bak hiç ortak noktamız yok :) forumu terkedibilirsin artık :)
Ne yapayım sen de bu harika işlerden nasıl keyif almıyorsun anlayamadım. :A Sorunu kendinde ara bence. :) Ama ortak nokta buluruz biz sorun değil, bunlar bizi ayırmaya yetmez. :A :A

umut erdem

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
19

demin boşuna demedim şimdiden belli olmaz bu işler ilerde dizişme başlar diye :) bak hiç ortak noktamız yok :) forumu terkedibilirsin artık :)
Espri olsun diye [emoji4] kafaya fazla takmışsında [emoji1]

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Espri olsun diye [emoji4] kafaya fazla takmışsında [emoji1]
haxball konusundan anlamadığımız için konuya giremiyoruz girsek bişey anlamıyoruz o açıdan o sayfaya girenlerle bağımız kopuyor :) bu açıdan dedim haxball zararlı diye insanı soğutuyor arkadaşlardan :))