Forumda Sizi En Çok Rahatsız Eden Durum Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Evet arkadaşlar.Malumunuz forumuzda pekçok problem ortaya çıkıyor.Peki sizi en çok rahatsız eden durum hangisi?

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Sonuca ulaşmayacak olan tartışmalar.

Sağduyusuzluk.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bitmek bilmeyen sorular !!!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Takas burada bana laf vurmuşsun sanırım.Eğer sözün banaysa bu sorularla daha çok karşılaşacaksın ne yazık ki.Gereksiz tartışma konuları değil çünkü benim konularım :)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Çekemememezlikler , tartışmalar ve sanki çok bilgiliymiş gibi konuşmalar.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Başkasının başarısını paylaşmak istememek ve hiç bir şey olmamış gibi rahat davranmak..

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Sorulara cevap vermek istemiyorsanız okumadan geçebilirsiniz buradan tepki dile getirmek pek hoş değil. :)

Şikayetler çok olunca fazlasıyla rahatsız oluyorum. Bunların genel sebebi dizi karşılaştırması ve fanatikliği olduğu genel olarak şikayetler diye tanımlayabilirim. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
soru soruyosun cevap yazıyorum ama rahatsız oluyosun bu nasıl iş yav ben senin sorularından rahatsız olduğumu söylüyorum var mı itirazın

- - - Ekleme - - -

Evet arkadaşlar.Malumunuz forumuzda pekçok problem ortaya çıkıyor.Peki sizi en çok rahatsız eden durum hangisi?

Sorulara cevap vermek istemiyorsanız okumadan geçebilirsiniz buradan tepki dile getirmek pek hoş değil. :)

Şikayetler çok olunca fazlasıyla rahatsız oluyorum. Bunların genel sebebi dizi karşılaştırması ve fanatikliği olduğu genel olarak şikayetler diye tanımlayabilirim. :)

bişey anlamadım :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Takas aga. Sakin ol biraz yav. :ok:

Neden bu kadar atar yaptın? (b)

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
soru soruyosun cevap yazıyorum ama rahatsız oluyosun bu nasıl iş yav ben senin sorularından rahatsız olduğumu söylüyorum var mı itirazın

- - - Ekleme - - -

bişey anlamadım :D
[/SIZE]
Birkaç konuda daha anket sorularıyla ilgili tepkin vardı ve rahatsızlıktan farklı bir boyuta geçiyor artık üyeye karşı olduğu için. :)[/B][/COLOR][/FONT]

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
herşey karşılıklı deniz efendi aynı tepkileri veriyo bende veririm anlatabildim mi :D gelecek konumuzda atar yapacak ben de gelip onun konusuna güzel yorum yapacam yok daha neler :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
herşey karşılıklı deniz efendi aynı tepkileri veriyo bende veririm anlatabildim mi :D gelecek konumuzda atar yapacak ben de gelip onun konusuna güzel yorum yapacam yok daha neler :D

Takas çok tuhaf birisin.Konunda atar mı yapmışım hangi konuymuş o :) Sen hiçbir konuda güzel yorum yapmıyorsun zaten hatta mümkünse hiç yorum yapma bile bence.Çünkü bazen haddini fazla aşıyorsun ve sadece dikkat çekmeye çalışan ufak bir çocuk gibi davranıyorsun.Merak etme herkes seni tanıyor bu sitede,tuhaf farklılıklar yapıp dikkat çekmeye çalışmana pek gerek yok.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Takas çok tuhaf birisin.Konunda atar mı yapmışım hangi konuymuş o :) Sen hiçbir konuda güzel yorum yapmıyorsun zaten hatta mümkünse hiç yorum yapma bile bence.Çünkü bazen haddini fazla aşıyorsun ve sadece dikkat çekmeye çalışan ufak bir çocuk gibi davranıyorsun.Merak etme herkes seni tanıyor bu sitede,tuhaf farklılıklar yapıp dikkat çekmeye çalışmana pek gerek yok.

:D :D güldüm sadece beni kendinle karıştırdın sanırım benim öyle şaklabanlıklar yapmadığı herkes bilir işine gelmeyince anca hakaret edersin geç bu işleri artık
ben senin ne yapmaya çalıştığını söylim ona buna yalakalık yaparak taraftar toplamaya çalışıyosun yalan mı ben en azından kimseye yalakalık yapmıyom taraftar toplamak için

- - - Ekleme - - -

ayrıca istediğim konuya istediğim yorumu yaparım kimse de karışamaz hele sen hiç karışamazsın anlatabildim mi

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Her konunun dönüp dolaşıp Beren-Polat tartışmasına gelmesi.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kendini dünya gibi forumun da efendisi sananların, sırf karşıdakini kışkırtmak için konuya girip " :kiki: " smile`ni koyup pişkin pişkin sırıtması. Bu da yetmiyormuş gibi kendini haklı çıkarması.

nestroyers

Favori Üye
Reaksiyon puanı
76
Puanı
159
Her konunun dönüp dolaşıp Beren-Polat tartışmasına gelmesi.

beren polat tartısmaları benım cok hosuma gıdıyor ole mesajlar oluyor ki gulmekten oluyorum :d:D

bazıları vadiyi çok kıskanıyor...
hepiniz takasa laf vuruyorsunuz nedir bu ?

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
forumda en fazla rahatsızlık duyanlar kendini bu işlere fazla kaptıranlar vede her mesajı aşırı ciddiye alanlardır diyorum ...........ve sessizliğimi koruyorum................:kiki::kiki::kiki::kiki::kiki: ne demiş uzmanlar ....hayata bunlar gibi gülüp geçin......

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:D :D güldüm sadece beni kendinle karıştırdın sanırım benim öyle şaklabanlıklar yapmadığı herkes bilir işine gelmeyince anca hakaret edersin geç bu işleri artık
ben senin ne yapmaya çalıştığını söylim ona buna yalakalık yaparak taraftar toplamaya çalışıyosun yalan mı ben en azından kimseye yalakalık yapmıyom taraftar toplamak için

- - - Ekleme - - -

ayrıca istediğim konuya istediğim yorumu yaparım kimse de karışamaz hele sen hiç karışamazsın anlatabildim mi

Taraftar toplamak benim işim değil.Ayrıca ne için taraftar toplayacağım açar mısın konuyu biraz :) Bir cümle kurarken önce delil olabilecek bir şeylerde kafanda tasarla ki ilerleyen cevaplarında sıkıntı yaratmasın sende.Bak kendini çok fazla önemsiyorsun ama baktığımız zaman sadece bir üyesin.Taraftar toplamam için önce bir tarafın örneğin Berencilerin desteğini kazanmam için Beren Saat'i yahut dizilerini takip etmem gerek ediyor muyum hayır :) Vadici kısmıyla bakalım vadicilerin desteğini almam için vadiyi savunmam lazım vadiyi izliyor muyum hayır izlemiyorum.Neyin şokunu atlatamadın hala anlamıyorum.Burada taraftar toplamama gerek yok ki zaten.Emin ol beni sevenler zaten benimle diyalog halinde olan kişilerdir ki ben o kişileri zaten biliyorum extra bir çabaya gerek yok.Saçma sapan dizi savunmalarıyla işim olmadı olmazda.Sanırım yeterli olmuştur :) Var mı başka sorun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...