Forumda En Kankanız Kim?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
O zaman aenin çirkinliğinden bahsedelim biraz da :A
Çevrem beni yakışıklı biri olarak nitelendirir. :A Hiçbir kız nitelemedi, sadece gözlerimi övdüler. :A Bilmiyorum belki çevrem de ben üzülmeyeyim diye yakışıklısın diyorlardır, yüksek bir ihtimal bu. :A Bende kendimi vasat ve vasat altı olarak görüyorum, gözler kurtarıyor beni. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Çevrem beni yakışıklı biri olarak nitelendirir. :A Hiçbir kız nitelemedi, sadece gözlerimi övdüler. :A Bilmiyorum belki çevrem de ben üzülmeyeyim diye yakışıklısın diyorlardır, yüksek bir ihtimal bu. :A Bende kendimi vasat ve vasat altı olarak görüyorum, gözler kurtarıyor beni. :A

Gözlerin ne renk ki senin

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,315
Puanı
1,060
Anlastigim cok kisi var hatta anlasamadigim kimse yok artik :D

Ama samimiyet kurdugum yazismayi sevdigim en az 10 kisi vardir forumda ama iki kisi var özel bir yere sahip kendileri. Isim vermeyecem :A az ortaligi karistirayim :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
Anlastigim cok kisi var hatta anlasamadigim kimse yok artik :D

Ama samimiyet kurdugum yazismayi sevdigim en az 10 kisi vardir forumda ama iki kisi var özel bir yere sahip kendileri. Isim vermeyecem :A az ortaligi karistirayim :F
O iki kişiden biri benim de, diğeri kim merak ettim. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Benim de gözlerimi begenirler :A