Yaşam Forum Bağımlılığı

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,976
Puanı
1,060
Ben ölmem burdada kalmadım zamanlar @Araf ta misafirlik yapıyorum :A :A :A @eskici @xemrexxx
yasak-elma-sahika-oldu-mu-8-subat-yasak-elma-13914855_7438_amp.jpg

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Foruma üye olduğum ilk dönemlerde vardı bağımlılığım ama sonra azaldı. Özellikle ortaokul ve lisenin ilk yıllarında asosyal olduğum için burada çok takılıyordum. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Foruma takılan hepimizde olunan birşey. Kimi zaman öylesine boş boş dolanırken, kiöi zaman çeşitli etkinlikler ile vakit geçirdiğimiz, kimi zamanda değer verdiğimiz ve değer verdiğini düşündüğümüz isimler için geldiğimiz mekan.
Çoğu kişi için forum kapandığında ya da bir düzene sahip olduğunda bitecek olan bağımlılık türüdür, geçici hevestir.
Bir düzeni olan kişilerde takılıyor buraya.
Benim için diğer sosyal medyadan farksız.

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Foruma takılan hepimizde olunan birşey. Kimi zaman öylesine boş boş dolanırken, kimi zamanda değer verdiğimiz ve değer verdiğini düşündüğümüz isimler için geldiğimiz mekan.

Sanmıyorum bu forumda çok aktif olan isimler olarak kaçımızın düzeni var uyku da dahil :A Sen de eskiden bu kadar aktif değildin misal ama 2020 sonrası çoğaldı pandemi nedeniyle, ki aynısı benim içni de geçerli. Yani sabah 9 akşam 7 iş olsa, günde tek tük bakar yarım saat bir saat takılırız yorgunluktan dolayı. Ama durum öyle olmayınca yapacak bir şey yok durumu oluşuyor…

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Sanmıyorum bu forumda çok aktif olan isimler olarak kaçımızın düzeni var uyku da dahil :A Sen de eskiden bu kadar aktif değildin misal ama 2020 sonrası çoğaldı pandemi nedeniyle, ki aynısı benim içni de geçerli. Yani sabah 9 akşam 7 iş olsa, günde tek tük bakar yarım saat bir saat takılırız yorgunluktan dolayı. Ama durum öyle olmayınca yapacak bir şey yok durumu oluşuyor…
Aktifliğim yönetime girince arttı. Evet pandemi etkendi. Yönetimden ayrıldığım zaman bir çok şey değişir. Bakalım. Zaman gösterecek.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Foruma takılan hepimizde olunan birşey. Kimi zaman öylesine boş boş dolanırken, kiöi zaman çeşitli etkinlikler ile vakit geçirdiğimiz, kimi zamanda değer verdiğimiz ve değer verdiğini düşündüğümüz isimler için geldiğimiz mekan.

Aynen hatta sosyal medyada pek aktif değilim Instagram sayfam hariç :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi