Formula 1 ve Diğer Motor Sporları - Genel Yorum & Sohbet Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Henüz kimi destekleyeceğime karar veremedim. :A

Red Bull'da Perez'i destekliyorum öncelikle. Verso reyise Hamilton hegemonyasını yıktığı için her daim sevgimiz mevcut. Fakat açık ara fark yaparsa yine bir tadı kalmıyor F1'in. :A

Alonso'dan nefret ederek büyüdük ama bu sezon şampiyonluğa oynaması olağanüstü bir şey olur. Aston Martin'i destekliyor gibiyim. :A

Kırmızılara sempatimiz sonsuz. Doğru düzgün yarışsınlar da destekleyelim. :A
Ortaya karışık :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
O kadar ortalık karıştı dedik geçen seneki yarışların aynısı bu :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ferrari :A
------

Sonunda becerdi Lawrance amcamız :A
lawrence-stroll-1.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İşte bu yüzden tamamen Ferrari fanı olmaya çekiniyorum. :A

McLaren rezalet gibi görünüyor. Zak Brown abimiz yolcu herhalde. :A

Haaslar da sonlara döndü, beter olsunlar Mick'ten ettiniz. :(

Alonso & Hamilton rekabeti bu sezonun ana konusu olacak gibi. Yalnız Aston Martin ve Mercedes birbirinin aynısı olmuş görünüm olarak. Arka arkaya sıralanıyorlar bir de tüm arabalar aynı renk gibi oluyor. :(

Williams bu sezon iyi gibi. Sargeant beklentinin çok üstünde bir giriş yaptı. Ben yeni Latifi olur diyordum. :A

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Siz buna yeni sezon demişsiniz ama bu bildiğimiz geçtiğimiz sezon, Aston Martin'i saymazsak. :A

Mercedes için değişen hiçbir şey yok, Ferrari aynı tas aynı hamam. :A Hamilton ve Leclerc kaybedenler kulübü. Ne Mercedes'in ne de Ferrari'nin fanı olunmaz bu sezon. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Siz buna yeni sezon demişsiniz ama bu bildiğimiz geçtiğimiz sezon, Aston Martin'i saymazsak. :A

Mercedes için değişen hiçbir şey yok, Ferrari aynı tas aynı hamam. :A Hamilton ve Leclerc kaybedenler kulübü. Ne Mercedes'in ne de Ferrari'nin fanı olunmaz bu sezon. :A
Bırak bizi gidelim ağam. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Stroll'ün Hamilton'ı geçmesi son derece normal bir şey gibi gelmeye başladı. Garip sporsun Formula 1. :A

Bu sezon Lawrence amcamızcıyız. :A

Red Bull farklı bir evrende yarışıyor. Üçüncü olan şampiyon kabul edilmeli bu yıl. :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk turlarda Hamilton'ın düştüğü durum eğlenceliydi. Fakat Hamilton balı devreye girdi maalesef ve yine fena sayılmayacak bir sıra aldı.

Leclerc böyle giderse Ferrari'yi terk edecek fakat gidebileceği başka takım da yok sanki. Mercedes veya Red Bull'da hayal edemiyorum. :A Anca Verstappen, Ferrari'de şampiyon olma fantezisine girerse. :A

Mclaren yeni Haas olma yolunda ilerliyor iki süperstar adayıyla. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Red Bull işin tadını kaçırdı. Eskiden ne güzel kıyasıya yarış izlerdik. Bu sezon arabalarda iyice ara açılmış gibi gözüküyor.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
MotoGP yine farkını gösterdi
Bir sprint, 2 F1 yarışından daha heyecan vericiydi.

Bagnaia bu sezon daha olgun bir şekilde sürüyor son 2 sezon sonlara doğru motoru daha iyi anlayarak muhteşem performans gösterdi bu sezon ilk yarıştan bunu gösterdi konuşmak için tabii ki çok çok erken ama ben yine onun şampiyon olacağını düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: XanTier

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bir sprint, 2 F1 yarışından daha heyecan vericiydi.

Bagnaia bu sezon daha olgun bir şekilde sürüyor son 2 sezon sonlara doğru motoru daha iyi anlayarak muhteşem performans gösterdi bu sezon ilk yarıştan bunu gösterdi konuşmak için tabii ki çok çok erken ama ben yine onun şampiyon olacağını düşünüyorum.
Çok iyi yarıştı. Sprint konsepti F1den daha çok uyuyor MotoGP'ye

Bagnaia şampiyon olur hem de daha rahat şampiyon olur. Beni şaşırtan Miller ve Vinales'ti ikisi de beklediğimden iyiydi :A

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
RedBull yine formda Max bu araba ile yine rekorlar kıracak gibi duruyor.

Mercedes o kadar ağladı ağladı çok kötü bir araç diye insan her yarış Q1 geçemiyorlar diye düşünür.

Ferrari konusunda yapacak bir yorum yok Binotto'nun son hediyesi onun gibi çöp çıktı.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Alma Binotto'nun ahını çıkar aheste aheste. :) Ferrari bu sene geçen seneden de beter maalesef.

İkincilik için Mercedes & Aston Martin çekişmesi görmemiz daha muhtemel.

Red Bull oyuna aksiyon katmak için pilotlarına sıralama turlarında zorluk çıkarıyor. Yoksa ekranda Red Bull araçları gözükmeyecek bile açık ara 1-2 olacakları için. :A

Bottas'ın emeklilik vakti gelmiş. Genellikle Zhou'nun gerisinde kalıyor.

Tsunoda, De Vries'in önünde 3-0 yaptı. Galiba geçen seneki tek yarışlık harikaymış... Hulkenberg de Magnussen'e karşı 3-0 yaptı. Haas'ta kim dönerse muhteşem dönüyor da sonra düşüyor herhalde. :A