Fobi Dünyası

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Son cümle herkesin korkusu olabilir..kaçınılmaz son.
Belkide vardır fobin ama sen farkında değilsindir Yüzleşmekde istemiyor olabilirsin.

Pskolog oldum
Sen yaşlısan ben nedem biladeeer biz 1990 ve 2002 dönemi bunları kullanıyorduk minnoş okullarımızda
İyi bakalım senin dediğin gibi olsun cicim.
Öncelikle konu dışında benle ilgili belirttiklerin ve kendi aldığın aksiyonlar çok hoşuma gitti.
Teşekkürler.

İnsanların kaçamadığı yada sakladığı yada farkında olmadığı bir çok fobi yada korkusu olabiliyor.

Karanlıkdan çekinirim.

Reactions: Tolstoyevski

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Yılan ,fare ve köpek korkum var bu olur mu hocam köpekler çok saldırganlaştı malum

Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Ahh çok teşekkür ederim efendim benim ile inatlaşmamanız çok hoşuma gitti biliyorsunuz bu üste çıkma konularında saygı değer @Angelica dan eğitim almaktayım
Sabah 5 de yazmış cevabı Ama Son Tebeşir Savunucusu Melek gelmeden gideyim
------

Yılan ,fare ve köpek korkum var bu olur mu hocam köpekler çok saldırganlaştı malum
Sevimsiz hayvanlar ama köpeğe birşey diyemem. Köpeklerle geçmişte yaşadığın olumsuz bir anı olabilir neden elbet @Angelica yaşadığı gibi.

Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Yok aslında ya kastettiğimiz sokak köpekleri bir kaç senedir sık sık haberlerde şahit oluyoruz ısırma olaylarına ondan mıdır nedir bir korku oluştu bende

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Yok aslında ya kastettiğimiz sokak köpekleri bir kaç senedir sık sık haberlerde şahit oluyoruz ısırma olaylarına ondan mıdır nedir bir korku oluştu bende
Anladım... Geçmişte benimde nahoş anılarım oldu köpeklerle...kendimi denize attığımıda bilirimde köpek kovalarken ama genede fobi edinmedim.
Ama sende haklısın çünkü çok fazla sokak köpeği var ve çete şeklinde geziyorlar.

Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Evet ya aslında o çete gibi gezen köpeklerden yüze fobi haline geldi ya

Reactions: The_Erinch

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cidden mi. İğne falan olduğumda hemşire pamuğu tutturmaya çalışırdı ben dokunamıyorum derdim ama birkaç kez dokunmak zorunda kaldım çok kötü bir histi.

Al işte bir ortak nokta daha. Sevmeyelim de taşa mı dönelim.

Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Evet canım hiç elleyemem birde buna ek olarak una da elleyemem, tüylerim diken diken oluyor. Oyyy kıyamam

Canımmm.

Reactions: Özgür