Fincan Hala Ölüyor... | Bizim Evin Halleri - 162. Bölüm (2007)

uzun zamandan beri yazmıyom zaten hiç.iş yoğunlugundan yazam dedim..sabıkalıysa idare edecez sgataı kardeşim
iyi yapmışsın yazda ne yazarsan yaz önemli değil yazan yok yazan arttıkça forum güzelleşir:D
hani içelim güzelleşelimin forum versiyonu yazalım güzelleşelimdi sanırım? @RüzgarGülü 'ne de danışayımda öylemiydi hata yapmayalım cümleyi yanlış kurmayalım :A

iyi yapmışsın yazda ne yazarsan yaz önemli değil yazan yok yazan arttıkça forum güzelleşir:D
hani içelim güzelleşelimin forum versiyonu yazalım güzelleşelimdi sanırım? @RüzgarGülü 'ne de danışayımda öylemiydi hata yapmayalım cümleyi yanlış kurmayalım :A
sibel canın sarkısı aklma geldi hadi içelim her gece.foruma göre yazalım guzelleşelım uygun kankı.yazan yok çunku eskı uyelerden kımse kalmadı ve bazılarıda banlı

İçelim de guzellemesek de olur be :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
2024 ten 17 çık ne ediyor ? 2007 kalır eee 2007 de doğup direk tv karşısına koşamam haliyle? belki 2007 sezonunu değilde 2008 sekiz sezonunu izlemişimdir 1 yaşına girince artık tv nin karşısına geçmiştim sanırım :D
YouTube kids yoktu tabi o zamanlar. İzlemiş olabilirsin inandım :D

Yaşın da her geçen gün gençleşiyor. Nazar değecek :F

• Güldürdün
YouTube kids yoktu tabi o zamanlar. İzlemiş olabilirsin inandım :D

nasıl gençleşiyor :D foruma girdiğimdede 17 idi. arada üç ay geçmiş anında 27 olacak hali yok işte 17 den devam :D hem erkek adam sözünde durur ikide bir rakam değiştirecek değiliz :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
nasıl gençleşiyor :D foruma girdiğimdede 17 idi. arada üç ay geçmiş anında 27 olacak hali yok işte 17 den devam :D hem erkek adam sözünde durur ikide bir rakam değiştirecek değiliz :A
Demek ki 27 gerçek yaşın.

İzlemedin yani. Neyse zaten ben bile unuttum ya bizim evin hallerini. :D

• Güldürdün
2024 ten 17 çık ne ediyor ? 2007 kalır eee 2007 de doğup direk tv karşısına koşamam haliyle? belki 2007 sezonunu değilde 2008 sekiz sezonunu izlemişimdir 1 yaşına girince artık tv nin karşısına geçmiştim sanırım :D
Ben aslında senin yazdığın bu hesabı söyleyecektim ama dedim belki 2007 doğumlu değildir :D

17 yaşındayım demiyor muydu zaten :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü

Forum İstatistikleri

Konular
171,694
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94