Final Yapan Hekimoğlu Hakkında Düşüncelerim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Halka'dan sonra izleyicisi olup en çok bağlandığım dizi Hekimoğlu oldu. Pandemi zamanında iyi ki merak edip ilk sezonunu netten bitirmişim, yoksa böyle bir kaliteden mahrum kalacaktım :A

Final nedeninin düşük reytingler olduğu açık ama ben reytinglerin diziden dolayı düştüğünü sanmıyorum. Çünkü ikinci sezonda senaryo ekibi her ne kadar 3-5 bölümde bir değişmiş olsa da o kalite hiç bozulmadı. Zaten oyuncu kadrosuna diyecek hiçbir şey yok, her biri ayrı ayrı harika performanslar sergiledi. İnsanlar pandemi döneminde daha fazla hastane ve hastalık görmek istemedi. MD'de de aynı olay yaşandı ama orada yapımcı dizisinin arkasında hiç durmadı, en azından Ojo cesur davranarak son bölümlerde bile orijinal hikayeye bağlı kaldı :D

Umarım bir gün bu ekibi yeniden bir arada görebiliriz. Hekimoğlu bitti demeden bitmez :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
İlk bölümlerini izlediğim ve beğendiğim bir dizi ama sonradan bıraktım çünkü zamanım yoktu ama herzaman iyi reytingler almasını istediğim bir dizi oldu ,Mucize Doktor gibi Hekimoğlu da pandemi kurbanı oldu ama çok kaliteli bir iş olarak akıllarda kalacağına eminim.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24