2021 Final | En Favori Şarkı 2021 | Edis - Martılar ⚔️ Edis - Arıyorum

Hangi şarkı "En Favori Şarkı 2021"in Şampiyonu Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
0EA5E003-41FE-415A-ACBA-F56AE920B093.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu iki şarkının finalinde bile Sılayı o çirkin ağızlarına alanlar haddinizi bilin. .ss

Oyum Arıyorum için.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Martılar kazanıyor resmen. Bu forum ciddi manada ergenlere hizmet etmeye başlamış.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu iki şarkının finalinde bile Sılayı o çirkin ağızlarına alanlar haddinizi bilin. .ss

Oyum Arıyorum için.
Sıla'nın her sezon finale çıktığı dönem o kadar oy toplamana rağmen finalde iki Sıla şarkısını çarpıştıramadın ya sana da yazıklar olsun :A
------

MS'de Edis'e hakkını vermeyenler utanmış mıdır acaba :A En azından All Star olursa kiminle yarışacağım belli oldu :D

Martılar dedim.
Sen de MS ile burayı bir tutup durma artık be kardeşim :A Burada sadece 2021 yılının şarkıları arasında öne çıktı Edis. MS olursa Tarkan, Sıla, Yıldız Tilbe, Barış Manço, Sertab Erener falan dururken Edis mi şampiyon olacak sanki :A

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Eline emeğine sağlık @dosimosi 😊
Güzel bir etkinlik oldu. İki şarkıyı da seviyorum ama arıyorum bir tık önde geldiği için oyumu ona kullandım.
Yeni etkinlikleri bekliyoruz.💫💫

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eline emeğine sağlık @dosimosi 😊
Güzel bir etkinlik oldu. İki şarkıyı da seviyorum ama arıyorum bir tık önde geldiği için oyumu ona kullandım.
Yeni etkinlikleri bekliyoruz.💫💫
Yakında En Favori Üye ile devam edeceğiz. Sonrasında yeniden En favori Şarkı 2022
Katılım için teşekkürler ama kazananın konusuna bırakın bu mesajları :A orada da beklerim :A

• Harika
Reactions: STAR

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Daha farklı bir final olabilirmiş... İki tane Edis şarkısının finale kalması... Martılar'ı Arıyorum kadar sevmediğim için Arıyorum dedim ama ikisinden biri yerine finale başka bir şarkı kalabilirmiş...

• Güldürdün

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Yakında En Favori Üye ile devam edeceğiz. Sonrasında yeniden En favori Şarkı 2022
Katılım için teşekkürler ama kazananın konusuna bırakın bu mesajları :A orada da beklerim :A
Bu daha fragmandı asıl oraya saklıyorum kendimi 🤭🤭

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha farklı bir final olabilirmiş... İki tane Edis şarkısının finale kalması... Martılar'ı Arıyorum kadar sevmediğim için Arıyorum dedim ama ikisinden biri yerine finale başka bir şarkı kalabilirmiş...
Kimseyide tam memnun edemiyoruz :A
Ben memnunun ama. Önemli olan o :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Kimseyide tam memnun edemiyoruz :A
Ben memnunun ama. Önemli olan o :A
Yani şöyle ki aynı sanatçının iki şarkısı finale kalırsa elbet bir tık memnuniyetsizlik oluşurz... :A Senin memnun olman senin adına mutluluk verici ama benim çok daha fazla sevdiğim şarkıların burada olmaması benim adıma sinir bozucu... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yani şöyle ki aynı sanatçının iki şarkısı finale kalırsa elbet bir tık memnuniyetsizlik oluşurz... :A Senin memnun olman senin adına mutluluk verici ama benim çok daha fazla sevdiğim şarkıların burada olmaması benim adıma sinir bozucu... :A
Ben sadece Martıları’ın burada oluşu için dedim. Yoksa onun haricinde Peri ve Halden Anlamaz şarkılarını final turlarında isterdim. 2021’de en çok dinlediğim şarkılardan :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben sadece Martıları’ın burada oluşu için dedim. Yoksa onun haricinde Peri ve Halden Anlamaz şarkılarını final turlarında isterdim. 2021’de en çok dinlediğim şarkılardan :A
Neyse yapacak bir şey yok sağlık olsun, ne diyelim... :A Dediğin 2 şarkıdan daha çok beğendiğim şarkılar da vardı ama geçti gitti artık... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Neyse yapacak bir şey yok sağlık olsun, ne diyelim... :A Dediğin 2 şarkıdan daha çok beğendiğim şarkılar da vardı ama geçti gitti artık... :A
illa ki ama bende benim şarkıları senin şarkılardan daha fazla beğeniyorum :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...