2021 Final | En Favori Şarkı 2021 | Edis - Martılar ⚔️ Edis - Arıyorum

Hangi şarkı "En Favori Şarkı 2021"in Şampiyonu Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Fav10.net'in artık gelenekselleşen en favori etkinliklerinden biri haline gelen ve bu yıl 11. kez düzenlenen En Favori Şarkı etkinliğinde nihayet finale gelmiş bulunmaktayız.

Etkinliğimizin tarihinde ilk kez aynı yorumcuya ait olan şarkıların finale kaldığı bu yarışta sizin favoriniz hangisi?

İşte adaylar:

Edis - Martılar​

Edis - Arıyorum​

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bana göre daha farklı bir final olabilirdi... O kadar şarkı içinde aynı şarkıcıya ait 2 şarkının finale çıkması...
Bu arada Edis hakediyor zaten birçok mecraada da ödüller aldı ve birçok kişinin listesinden düşmeyen şarkılardan olduğuna eminim.

Oyumu Martılar dan yana kullandım.
Ben bu etkinliğin net kazananı @batuhankaralar :Z

Şimdide eline,emeğine sağlık @dosimosi :bhr:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
ikiside iyi ama Martılar dedim, ilk dinledigimden bu yana hep ayni coskuyla dinliyorum.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
En Favori Şarkı geçmişine baktım da 2012-2017 yılları arasında her sene Sıla finale çıkmış ama o bile böyle bir başarıya imza atamamış. Helal olsun valla ne diyelim. Ama çok da hak edilmiş bir final oldu bana göre iki şarkı da seneye damga vurdukları gibi burada da farklarını gösterdiler.

Martılar ilk dinleyişte çok tuttuğum bir şarkıydı zaten ve bu etkinlik için de şampiyon olacağını düşündüğüm şarkıydı. Arıyorum'u ilk dinleyişte Martılar kadar beğenmemiştim ama o da standartların epey üstünde bir şarkı ve sonradan dinlediğimde ona da daha çok ısındım.

İkisi arasından oyumu kullandığım şarkı ise Martılar oldu...

• Olmamış
  • Harika
Reactions: denizz19 and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MasacRE hemen oy vermissin :eek: yoksa bir kac gün ugramayacak misin? :A

konuda suana kadar oy vermis üyeleri etiket listesine aldim. Kazananin konusunda onlari ekleyip tesekkürümüzü ederiz (listede olmak istemeyen ama oy verenlerede tesekkürler)
En Favori Şarkı geçmişine baktım da 2012-2017 yılları arasında her sene Sıla finale çıkmış ama o bile böyle bir başarıya imza atamamış. Helal olsun valla ne diyelim. Ama çok da hak edilmiş bir final oldu bana göre iki şarkı da seneye damga vurdukları gibi burada da farklarını gösterdiler.

Martılar ilk dinleyişte çok tuttuğum bir şarkıydı zaten ve bu etkinlik için de şampiyon olacağını düşündüğüm şarkıydı. Arıyorum'u ilk dinleyişte Martılar kadar beğenmemiştim ama o da standartların epey üstünde bir şarkı ve sonradan dinlediğimde ona da daha çok ısındım.

İkisi arasından oyumu kullandığım şarkı ise Martılar oldu...
yukardaki mesaji yazarken yazmissin mesajini :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE hemen oy vermissin :eek: yoksa bir kac gün ugramayacak misin? :A

konuda suana kadar oy vermis üyeleri etiket listesine aldim. Kazananin konusunda onlari ekleyip tesekkürümüzü ederiz (liste olmak istemeyen ama oy verenlerede tesekkürler)

yukardaki mesaji yazarken yazmissin mesajini :A
Topu topu iki tane şarkı var ortada zaten tercihim de belli. Tam forumdan çıkacakken etiket geldi dedim baştan kullanayım oyumu bari :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
son 1 saat kala ordaki oylama arada 1 oy vardi sadece, sonra 2 kisi oyu Edise verince kesinlesti. Buray cok iyi direndi :A
Orada denk bir eşleşme vardı zaten de diğer tarafta sonuç belliydi. Ajda teyzem yarı finale kadar bir şekilde attı kendini ama Martılar simit gibi yedi teyzemi neyse ki :A @The_Erinch

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Orada denk bir eşleşme vardı zaten de diğer tarafta sonuç belliydi. Ajda teyzem yarı finale kadar bir şekilde attı kendini ama Martılar simit gibi yedi teyzemi neyse ki :A @The_Erinch
Melek Mosso daha iyi dayandi Ajda'ya göre :A demek ki eslesmeler kaderi degistiriyor siralama olarak ama kazanani hic bir sey durduramiyor :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
son 1 saat kala ordaki oylama arada 1 oy vardi sadece, sonra 2 kisi oyu Edise verince kesinlesti. Buray cok iyi direndi :A
Burayın kaderiyle 2 3 kişi oynadı 🤣🤣🤣🤣 Ben direnişi. Kazanır dedim olmadı.. 👻

@MasacRE artık 2023 de kitaplarda oylarını bekliyoruz ☺️
------

Neneme laf yok

Çarpar valla.. Candanı da son 4 e taşıdım, Nenemide 😃😃😃
Buray ve Nenem 3.lük maçı yapaydı 😄😄 @dosimosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Melek Mosso daha iyi dayandi Ajda'ya göre :A demek ki eslesmeler kaderi degistiriyor siralama olarak ama kazanani hic bir sey durduramiyor :A
Hayatım kaymış martılara toslamasa final görecek şarkıydı zaten ya :A Dediğin gibi eşleşmeye göre kimin nerede bitireceği belli oluyor da kazanacak şarkının önünde hiçbir şey duramaz: A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

kitaplari aslinda cumartesi acabilirsin, bugün cuma oylayacak kisiler oylar zaten. Ben fazladan etiket yapmayacagim artik :A konuda sadece 1 veya defalarca oy verenlere yer verdim yeterli :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

------

Neneme laf yok

Nenen büyük iş başardı zaten ya yarı finale kadar gelmesini hiç beklemezdim. Vurduk vurduk öldüremedik neneyi bir türlü :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

------

Neneme laf yok

Buray neneni toz ederdi :A Buray 3.lügü kazandi, hatta Melek Mosso 4. oldu aslinda :A Ajda ile ayni sarkiya olan performansa bak :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...