eTV Fikir Cambazı | FİNAL - S.G.A.T. vs Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
spoi kutusuna bir bakayım dedimo_O en iyisi kaçayım :F
nezaman okurum belli değil ama çok menemen yediğim için ve yarında çalışmayacağım için geç uyurum, 2 saat sonra bakarım belki @denizz19

ya sen demedin mi, uzun yazın millet ilk önce çok uzun diye şikayet mesajı atsın, herkesten 1 mesaj fazla almış olurum diye :T:
Deniz'den beklenir ama vur dedik öldür demedik tarzı olmuştur :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,491
Puanı
1,061
Ben şaşırmadım çünkü @S.G.A.T. ilk yarışmasında uzun yazınca Tols sanılmıştı ve yarışmada en uzun yazan 2 kişi finale kalınca sonuç kaçınılmaz oldu :D
belliydi zaten. Ben başlamadan biliyordum uzun çekeceğini. Baya derin mesajlı bir tartışma oldu ama. Yarışmadaki genel performansın üzerinde bence. @Tolstoyevski

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Oku oku içim şişti valla ne yalan söyleyim :F
Bende tiyatro diyorum ve kesinlikle sonuna kadar savunuldu :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Atıyor ya inanma :A
Ben hazır forum tenha okumaya çalışacam. Umarım yarıda bırakmam :A

yok anam bu ne :eek: Mecüc susmak bilmemiş :A Araya Bizim Hikaye reklamı koyman iyi olmuş. Hindistan falan kısmımda ben koptum konudan, orada bir tekrar var sanki. Neyse okumaya devam edeyim.
Böyle konuya anca böyle yorum yapılır yoksa hepsini okurken başını unuturum :A

hahhahhahhaha Mecüc'ün konusmasından sonraki kalp krizi yazin az evvel yazdıklarıma tercüman. Belki de kriz geçiren benim :A
neyse devam edeyim

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Kısa bir ara yine:A son sözler öncesindeki yorumlarda ben Yecüc'ü sakin,Mecüc'üde sinirli olarak hissettim :A birbirlerine olan cevap biçimi yani :A ve ben nerdeyse eminim kim hangisi :A

Mecüc kapanış sözleriyle iyi toparladı, 1-2 diye belirttiği şıklarda güzel yazmış beğendim ;)
Yecücde iyi savunmuş, söylediği şeylerde insanı ikna eden örnekler vermiş.
Fikrim oluştu ve @denizz19 ben isim vermek istemiyorum :D ama berabere olma durumu olursa belirtirim :)

Ben hazır forum tenha okumaya çalışacam. Umarım yarıda bırakmam :A

yok anam bu ne :eek: Mecüc susmak bilmemiş :A Araya Bizim Hikaye reklamı koyman iyi olmuş. Hindistan falan kısmımda ben koptum konudan, orada bir tekrar var sanki. Neyse okumaya devam edeyim.
Böyle konuya anca böyle yorum yapılır yoksa hepsini okurken başını unuturum :A

hahhahhahhaha Mecüc'ün konusmasından sonraki kalp krizi yazin az evvel yazdıklarıma tercüman. Belki de kriz geçiren benim :A
neyse devam edeyim

Kısa bir ara yine:A son sözler öncesindeki yorumlarda ben Yecüc'ü sakin,Mecüc'üde sinirli olarak hissettim :A birbirlerine olan cevap biçimi yani :A ve ben nerdeyse eminim kim hangisi :A

Mecüc kapanış sözleriyle iyi toparladı, 1-2 diye belirttiği şıklarda güzel yazmış beğendim ;)
Fikrim oluştu ve @denizz19 ben isim vermek istemiyorum :D ama berabere olma durumu olursa belirtirim :)
Tam 30 dakikamı almış okumak ve yorumlamak :eek: Neyse hepsi burada ve aslında baya baya yazacağım detaylar vardı ama gecenin bu vaktinde bukadar bile fazla :A
ikinizede bol şanslar @S.G.A.T. ve @Tolstoyevski
Seninde emeğine sağlık @denizz19
keyifli bir programdı, son konunuz güzel ama finallik değil bence :D

Beni izleyen yani konuyu okuyan 3 misafirede buradan iyi geceler diliyorum :D

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Tam 30 dakikamı almış okumak ve yorumlamak :eek: Neyse hepsi burada ve aslında baya baya yazacağım detaylar vardı ama gecenin bu vaktinde bukadar bile fazla :A

Resmen gece bekçiliği yapmışsın foruma. :A Bari o kadar okudun bi sonuca vardırsaydın. :A

Son düzenleme:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061

Ben de senin bu yazını okuyana kadar kriz geçirdim bir de sonuç yok yani ne diye yazdın :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Re

Resmen gece bekçiliği yapmışsın foruma. :A Bari o kadar okudun bi sonuca vardırsaydın. :A
Sonuca vardım da cevap veresim yok :A hem 1 aydan fazladır bekliyordum bu bölumü,soğumuştum yarışmadan, okuduğuma şükretsin Deniz:F

Ben de senin bu yazını okuyana kadar kriz geçirdim bir de sonuç yok yani ne diye yazdın :F
Yani açıkçası ben okurken sonunun böyle olacağını bilemedim :A Okadar uzundu ki sırasıyla okuyup arada yorum attım kafam dağılsın diye :A
Krize girmenede sevindim oh olsun sana :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sonuca vardım da cevap veresim yok :A hem 1 aydan fazladır bekliyordum bu bölumü,soğumuştum yarışmadan, okuduğuma şükretsin Deniz:F

Yani açıkçası ben okurken sonunun böyle olacağını bilemedim :A Okadar uzundu ki sırasıyla okuyup arada yorum attım kafam dağılsın diye :A
Krize girmenede sevindim oh olsun sana :Z
Neyini bekledin altı üstü final işte yaa. :A Yazıp yazıp durmuşlar işte. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Neyini bekledin altı üstü final işte yaa. :A Yazıp yazıp durmuşlar işte. :A
Olsunda bitsede kurtulsam modundaydım bir ara :A
ilk başladığında yoğun olduğum zamanlardı ve forumda sadece bu konudaydım, diğer konulara vakit ayıramazdım. Denizin çenesi ve bu program sayesinde kendimi buraya bağlanmış hissediyordum. Bi bitse derdim ama gel görki ara girince bir boşluk hissettim ve sonra diğer konulara yayılmaya başladım
Hey gidi günler hey diyesim geldi nedense :F
Evet yarışmacılar çok tekrarlamış kendini :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Şimdide konudaki mesajkara bakayım :D Bakalım @MEnes ve @denizz19 un dün dertleri nelermiş :A

Yani kısaca çok şey yazmışsın ama az şey anlatmışsın :F

Yani demene gerek yok cümlenin ne anlama geldiğini biliyorum ama üstüme alınmıyorum. :A Ben bu yarışmada hep uzun cevaplar verdim oy verirken. Bırak da eleştirimi de yapayım bunu yaparken. :A
Evet en sonunda sizin yazılarınızıda okudum.
Sen kadrolu jüri olarak yorumunu güzel bir şekilde belirtmişsin Menescim ama gel görki Deniz Bey kabalık yapmış sana, beyefendi sana teşekkür edeceğine laf atmaya çalışmış. Hiç yakıştıramadım :ppp:
Bende okadar gece vakit ayırıp okudum, bir teşekkür etmedi.
Kibarlığın Ke'si yok ama Kabalığın Ka'sı var :kizgin:

Son düzenleme: