Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- Final Haftası-🍒 🍒

Evet onu düşünüyorum yani 18.000 de iyi teklif ama bilemedim. :A
------

Kabul etmeli miyim sence 18.000'i?
Bilmiyorum kutunda ben 40bin hissediyorum ama riske girilir mi bilmiyorum kendin karar ver bana 100bin teklif geldi reddettim kutuma gittim. Denizde 500bin çıktı seninki o kadar yüksek değil ama bin ile 18 bin arası az fark değil.

• Beğendim
Reactions: Özgür
Bilmiyorum kutunda ben 40bin hissediyorum ama riske girilir mi bilmiyorum kendin karar ver bana 100bin teklif geldi reddettim kutuma gittim. Denizde 500bin çıktı seninki o kadar yüksek değil ama bin ile 18 bin arası az fark değil.
Risk almaya değer mi bilemedim ben de. 18 bin de fena değil. :A
------

Düşündüm… Yokum diyorum… @xdragxx

10'dan geri sayıp daha fazla yormayım seni :(
Maalesef kutunda 1.000 TL vardı. Çok eğlenceli bir yarışma oldu ama keşke en azından 40.000 TL ile ayrılsaydın... Deniz'de de büyük hissediyordun ne güzel sağlık olsun....
Ah be bu @denizz19 de hep son ikiye kalınca daha yüksek onda çıkıyor

• Üzücü
Reactions: Özgür and xdragxx
10'dan geri sayıp daha fazla yormayım seni :(
Maalesef kutunda 1.000 TL vardı. Çok eğlenceli bir yarışma oldu ama keşke en azından 40.000 TL ile ayrılsaydın... Deniz'de de büyük hissediyordun ne güzel sağlık olsun....
Son anda kendi kutumda 40.000 var diye hissettim. :(

Keşke 18.000 kabul etseydim. :A

Ben de çok eğlendim gerçekten. Teşekkür ederim. :bhr:

Konuda yorumlarını esirgemeyen başta @Gerekli24 @Yakamoz-Asi @Aserat olmak üzere herkese teşekkür ederim. :bhr:

Son anda kendi kutumda 40.000 var diye hissettim. :(

Keşke 18.000 kabul etseydim. :A

Ben de çok eğlendim gerçekten. Teşekkür ederim. :bhr:

Konuda yorumlarını esirgemeyen başta @Gerekli24 @Yakamoz-Asi @Aserat olmak üzere herkese teşekkür ederim. :bhr:
Önemli olan eğlenmekti haftaya sürpriz bir yarışma olacak o zaman da bekleriz seni detayları açıklanır 3-4 güne :A

• Harika
@Özgür keyifli bir yarışma oldu 40bini bence hak etmiştin ama olmadı. İlk defa senle bu kadar bir konuda konuşmuşdur hatta tüm konuşmalarımızı toplasan daha azdır buradan en azından arkadaşlığımız pekişti diyorum.

• Harika
Önemli olan eğlenmekti haftaya sürpriz bir yarışma olacak o zaman da bekleriz seni detayları açıklanır 3-4 güne :A
Beklediğimden daha eğlenceli ve heyecanlı geçti. :Z Bekliyoruz. :Z
------

@Özgür keyifli bir yarışma oldu 40bini bence hak etmiştin ama olmadı. İlk defa senle bu kadar bir konuda konuşmuşdur hatta tüm konuşmalarımızı toplasan daha azdır buradan en azından arkadaşlığımız pekişti diyorum.
Kesinlikle öyle sayende hem güzel kutular açtık hem de kaynaştık. :Z Daha sık konuşalım bence. :bhr:

• Harika
Reactions: Gerekli24