Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 6.Hafta Sona Erdi🍒

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ağrı kesiciyi erken içmek iyi oldu. Biraz dinçim :A yalnız 1 yılda tükettiğim Ağrı kesiciyi 3 günde yedim (3 tane)
Bağışıklığın yok ağrı kesiciye bu iyi aslında çünkü daha etkili olur :A Bizler senede kutu kutu bitirdiğimiz için eskisi gibi etki etmiyor artık...

Neyse bu hafta için yarışmaya mega starı konuk edeceğiz, şarkılarıyla ziyafet çekilecek :Z :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Bağışıklığın yok ağrı kesiciye bu iyi aslında çünkü daha etkili olur :A Bizler senede kutu kutu bitirdiğimiz için eskisi gibi etki etmiyor artık...

Neyse bu hafta için yarışmaya mega starı konuk edeceğiz, şarkılarıyla ziyafet çekilecek :Z :A
Ben içmemeye özen gösteriyorum. Yılda en fazla 2-3 yiyen biriyim ama boyun ağrısı çekilmez hal alınca günlük almaya başladım :A yarında sabah bir akşam bir yaparım. Zaten 6 saatte 2 tane yenebilir ama ben günde 1 alıyorum ve 1 tane bile etkili

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben içmemeye özen gösteriyorum. Yılda en fazla 2-3 yiyen biriyim ama boyun ağrısı çekilmez hal alınca günlük almaya başladım :A yarında sabah bir akşam bir yaparım. Zaten 6 saatte 2 tane yenebilir ama ben günde 1 alıyorum ve 1 tane bile etkili
Hapı yemek tabiri çok şirinmiş ve güzel durdu şimdi :F :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Orası kesin :A ama yeni birşeyler al :A
------

Habı yutmak mı diyeyim :A almak? :A
İçmek daha uygun oluyor nedense, galiba su ile içtiğimiz için hap içmek deniliyor ama hap yemek denilmiyor çünkü susuz yemiyorsun öyle ağza atıp sonuçta :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
İçmek daha uygun oluyor nedense, galiba su ile içtiğimiz için hap içmek deniliyor ama hap yemek denilmiyor çünkü susuz yemiyorsun öyle ağza atıp sonuçta :A
Off aman 🤦🏻‍♀️ o an aklıma geleni yazdım işte :A
------

@Emre Ozansoy 20 dakikada yarışacaksan seni hiç almayalım biz de sizi hayrına yarıştırmıyoruz :A
@Dosi her gün yarışmacı alsak forumun sayacı bozulur :A
Haklısın patlama olur :A :A duruma göre bakarız. @Emre Ozansoy 'u minide yarıştıralım. Onu da 5 dakikada bitirir :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Off aman 🤦🏻‍♀️ o an aklıma geleni yazdım işte :A
------

Haklısın patlama olur :A :A duruma göre bakarız. @Emre Ozansoy 'u minide yarıştıralım. Onu da 5 dakikada bitirir :A
Yok bu kafadaysa hiç kusura bakmasın miniye bile almam :A Yarışmamıza gelen kişi en az 2 saati gözden çıkarmalı... Online olma konusunda Emre Ozansoy'un yanına işi dolayısıyla yaklaşmayan @emreemreu bile 2 saat yarışmıştır totalde belki daha fazla :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Yok bu kafadaysa hiç kusura bakmasın miniye bile almam :A Yarışmamıza gelen kişi en az 2 saati gözden çıkarmalı... Online olma konusunda Emre Ozansoy'un yanına işi dolayısıyla yaklaşmayan @emreemreu bile 2 saat yarışmıştır totalde belki daha fazla :A
Yapımcı sensin birşey diyemem :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Haklısın. Ya zaten ilk tur en hızlı 40 dakika olunuyor :A kimse boşuna yarım saatte tüm yarışma biter demesin :A
Öyle böyle düşünenler sori ama kapımız kapalı :A Yoksa ben de biliyorum 5'i açalım 10'u açalım diye arka arkaya söylemeyi biz gerçek VMYM havasını yakalamaya çalışıyoruz :A
Öbür rakip yarışmada da sonuçlar toplu açıklanmıyor sonuç olarak.

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Öyle böyle düşünenler sori ama kapımız kapalı :A Yoksa ben de biliyorum 5'i açalım 10'u açalım diye arka arkaya söylemeyi biz gerçek VMYM havasını yakalamaya çalışıyoruz :A
Öbür rakip yarışmada da sonuçlar toplu açıklanmıyor sonuç olarak.
Neyse bakarız durumlara.
Bu hafta, hafta içi full evde olacak gibiyim. Kendimide toparlarsam bu program ve diğer projelere el atarım. Şu film misal :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx