Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 10.Hafta 🍒🍒

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Neyse şaka bir yana ben çok keyifli zamanlar geçirdim soğuk savaş için okuyordum geldim ne var ne yok bakayım dedim 2 saattir buradayım. @Maskeli Fedai seninle ilk defa bu kadar uzun sohbet ettik tanıştığıma memnun oldum,umarım diğer konularda da sohbet etmeye şansımız olur.

Sohbetiniz için hepinize teşekkürler @xdragxx(muhteşem moderatörümüz) @Dosi @Gerekli24 @Cervantes iyi geceler.
ice age GIF
İyi geceler dilerim 😊

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Neyse şaka bir yana ben çok keyifli zamanlar geçirdim soğuk savaş için okuyordum geldim ne var ne yok bakayım dedim 2 saattir buradayım. @Maskeli Fedai seninle ilk defa bu kadar uzun sohbet ettik tanıştığıma memnun oldum,umarım diğer konularda da sohbet etmeye şansımız olur.

Sohbetiniz için hepinize teşekkürler @xdragxx(muhteşem moderatörümüz) @Dosi @Gerekli24 @Cervantes iyi geceler.
ice age GIF
Tarih mi okuyorsun soğuk savaştan o aklıma geldi de :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
çok iyi diziler var tabii kuruluş, vatanım sensin,myüzyıl gibi dizileri kast etmiyorum Rome,Vikings,Spartacus gibi diziler çok kaliteli
Hiçbirini izlemedim bilmiyorum tarihi dizilerden mecburi kurgu oluyor. Kendimi istemeden yanlış bir şey öğrenmek istemiyorum ne gerçek ne kurgu kafa karışıyor. :A

• Beğendim