FF Toplu Yabancı Dizi İzleme Etkinliği

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Güzel fikir yabancı diziler kısa zaten vakit bulurum herhalde Rome güzel dizi diyorlar o olursa süper olur. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Doğrudur ama yarım kalma gibi bir durum olmamış herhalde. Öyle olsa 9.1 imdb puanı olmazdı bence. :)

Yeni dizileri izleyen yine izler zaten ama daha önünü göremediğimiz belki de çok kötü çıkacak bir dizi için herkesi zorlamak pek mantıklı olmaz gibi. :):)
9.1 almasının nedeni fanlari cok sağlam:confused: Belki güzel dizidir (ona şüphem yok güzel olup kalkan diziler çok:X) Fanlar hala yenden cekilsin diye bi ara para bile toplamaya kalkmişlar öyle haber vardi (aha buldum haberi:http://www.buzzfeed.com/adambvary/joss-whedon-on-kickstarter-and-firefly)

14 bölümde kalması bu etkinlik için iyi. BU etkinlik diyorum malum yeni sezon başladi. Eğer 4 - 5 sezonluk bişey olacaksa yeni sezonda izleyeceğim dizilerin arasına ekleyemebilirim:( Eğer karar kılındıysa etkinlikte yer almak için Firefly'a benim oyum, zar zor sıkıştırırım yayın akışıma:X (keşke yazın boşlukta yapsaydık bu etkinliği:))

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Biraz eski dizi belki ama yine de herkesin zevkle izleyeceğine eminim. Benim önereceğim dizilerden biri Monk. Galip Derviş bu diziden uyarlandı. Bazı bölümlerini izlemiştim az çok ve sarar diye düşünüyorum. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Biraz eski dizi belki ama yine de herkesin zevkle izleyeceğine eminim. Benim önereceğim dizilerden biri Monk. Galip Derviş bu diziden esinlenme. Bazı bölümlerini izlemiştim az çok ve sarar diye düşünüyorum. :)
Esinlenme değil uyarlama. Engin Günaydın'dan sonra tadı olmaz bence orijinalinin. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Lie to Me de olabilir. Bilmeyen olabilir diziyi ama iyi. Hem bir bakıma da yararlı. Yüz ifadeleriyle suçluyu buluyor. :)