FF Sorgu Odası - Hafta 81 - Sorgudaki İsim: The_Erinch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ozaman yeni sorularla geleyim.

1. Sorgu Odası sayesinde yeni isimlerle kaynaştığını düşünüyormusun?

2. Neden tüm bildirimlerine bakamiyorsun? Çok mu bildirim geliyor sana? Her mesaja cevap vermek zorunda değilsin ama bazen beğeni, diss va. tepki bırakmak yeterli oluyor. Bir soru soruyorsun, cevabı geliyor ama kaale almiyormuşsun hissi uyaniyor insanda. Bir kaç kez olunsa normal ama çok oluyor :A bu biraz eleştiri yazısı oldu :A

3. Bu yaz ayını nasil değerlendirmeyi düşünüyorsun?

4. Seni en çok hayal kırıklığına uğratacak durum nedir?

5. Önümüzdeki sene bu vakitLerde hayatında ne gibi değişiklikler olsun istersin?

6. Özel bir gücün olsaydi bunun ne olmasını isterdin?
bitti :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ozaman yeni sorularla geleyim.

1. Sorgu Odası sayesinde yeni isimlerle kaynaştığını düşünüyormusun?

2. Neden tüm bildirimlerine bakamiyorsun? Çok mu bildirim geliyor sana? Her mesaja cevap vermek zorunda değilsin ama bazen beğeni, diss va. tepki bırakmak yeterli oluyor. Bir soru soruyorsun, cevabı geliyor ama kaale almiyormuşsun hissi uyaniyor insanda. Bir kaç kez olunsa normal ama çok oluyor :A bu biraz eleştiri yazısı oldu :A

3. Bu yaz ayını nasil değerlendirmeyi düşünüyorsun?

4. Seni en çok hayal kırıklığına uğratacak durum nedir?

5. Önümüzdeki sene bu vakitLerde hayatında ne gibi değişiklikler olsun istersin?

6. Özel bir gücün olsaydi bunun ne olmasını isterdin?
bitti :A
Zeynepcim işte bu odanın hakkını verecek nitelikte sorular.... Hepsine detaylı cevap vereceğim ama önce ev temizliğim ardından berber randevum var. Ama hepsine cevap vereceğim.
Sadece 2.sorun için; haftaiçi 8 ile 18 arası işteyken genelde hızlıca cepten bakıyorum..atladıklarım oluyorsa benim hatamdır.Özellikle seninkileride atladıysam özür dilerim. Eleştri elbette yapılacak; insanı geliştiren eleştirdir; pohpohlama değil. @Dosi
@S.G.A.T. tek ricam tamamen kontrol etmeden yarına hemen kilit vurma konuma;cevapsız soru kalmasını istemiyor.Teşekkürler.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T. and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
@Dosi Zeynepcim; dışarı çıkmadan sorularına cevap yazayım dedim;
Öncelikle bu oda sayesinde gerçekten daha yakından tanıdığım insanlar oldu. Hatta instagramdan takip etmeye başladığım yada telefon numarası paylaşacak kadar.İnsanları tanıdıkça tanırsın...Senin gibi mesafe koymadan sürekli sohbet eden,sorular soran belli kişiler oldu,herkes kendini biliyor. Onlara teşekkür ediyorum.
Hayatına ne kadar insan katabilirsen okadar kendini geliştirirsin.

2.sorunda cevap yazdım; senin nezdinden beni etiketlediği halde benden dönüş alamayanlar olduysa özür dilerim.Elimden geldikçe atlamamayı çalışıyorum bildirimleri.

Aslında heryaz yazlık modu oluyor bende ama yazlık modu açık olsada etrafı gezmeye devam. Farklı bir yazlık yerde ufak bir kaçamakta planlarımda.

Şimdi hayalkırıklığı olayı geniş bir durum ama kendime kısa-orta ve uzun vadede hedefler koydum..Sanırım öncelikle kısa vadelilere ulaşamazsam hayalkırıklığı yaşarım.

Sağ tarafıma döndüğümde bir yüz olmasını isterim.

Son sorun çok kez düşündüğüm bir olay; yığınla bilimkurgu ve fantastik dizi film izlediğim için...asla karar veremedim. insanoğlu doyumsuz; hepsinden istiyor :) Ama insanların kafasını okumak isterdim sanırım.

Keyifli ve düşündürücü soruların için teşekkür ederim canım.
Emeğine ve yüreğine sağlık ;)

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Angelica and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Sanırım @S.G.A.T. birazdan kapatır konuyu;
Öncelikle kendisine teşekkür ediyorum; odaya beni aldığı için.
Daha sonra özellikle @Dosi @Silinmiş Üye ve @Harunnn60 teşekkür ediyorum;sordukları çok fazla keyifli sorular için;böylece birbirimizi daha fazla tanıma şansına eriştik.
Odaya gelip,soru soran,cevap yazan,vakit ayıran herkese teşekkürler.

Herkese iyi forumlar.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sanırım @S.G.A.T. birazdan kapatır konuyu;
Öncelikle kendisine teşekkür ediyorum; odaya beni aldığı için.
Daha sonra özellikle @Dosi @Silinmiş Üye ve @Harunnn60 teşekkür ediyorum;sordukları çok fazla keyifli sorular için;böylece birbirimizi daha fazla tanıma şansına eriştik.
Odaya gelip,soru soran,cevap yazan,vakit ayıran herkese teşekkürler.

Herkese iyi forumlar.
Güzel bir sorgu odası oldu, biz teşekkür ederiz. :X

• Harika
Reactions: The_Erinch
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...