FF Sorgu Odası-Hafta 57-Sorgudaki İsim: EnveR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Foruma dönüş yaptığımda senden mesaj aldım MusicSurvivor'a jüri olur musun falan :X Ben de kabul ettim :X Bir sezon oldum jüri. :X Ve bu davranaşından sonra gözüme girdin :X Program yapalım beraber diye sana mesaj attım ve dizi diye anlaştık.Ve yakında yeni bir dizimiz başlıyacak :X Çok sevdiğim üyeler arasına girdin :X Yeni tanıdığım ve çok sevdiğim bir üye :X

Futbuda beraber zamanlar geçirerdik eskiden :X Transferler transferler :X Çok ta tanımıyorum ismini felan hiç bilmiyorum.Umarım Abidik Gubidik programında tanışırız. :X Ama sevdiğim üyelerdensin sende :X Muhabbetin baya iyi :X

Düşüncelerimiz karşılıklı :D

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Pizza mı? Hamburger mi? :X
Pizza :A

hakkımda düşüncelerini alayım bende @EnveR :bhr::bhr::bhr:
Favoriforumum'da erkekler çok.İlk defa seni görende burda kızlar var mıydı demiştim. :X Sonradan konuştukça sevmeye başladım seni :X Çok iyi birisin :X En beğendiğim tarafın samimisin :X Hem sen benim rol arkadaşımsın :A @cookies :X

Benim hakkımda neler düşünüyorsun? :) @EnveR
Önceden tanımıyordum.Foruma döndükten sonra muhabbetlerimiz oldu ve çok sevdim seni.BBS hayranı,Zeynep Çamcı hayranı,Alper Saldıran hayranı,Kalbim Ege'de Kaldı hayranı daha bir çok şey sayabilirim :X İzlediğim bir çok yapımı sende izlemişsin ve izliyorsun.Zevklerimiz aynı bence :X Ayrıca çok sevdiğim üyeler arasındasın :bhr::bhr:

Benim hakkımda uzun uzun düşüncelerini duymak istiyorum. Hangi özelliğimi beğen miyorsun bir de? :D
Ha birde sevmediğim yanını yazmamışım :X Sevmediğim yanın benim izlediğim dizileri gömmen :A

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Pizza :A

Favoriforumum'da erkekler çok.İlk defa seni görende burda kızlar var mıydı demiştim. :X Sonradan konuştukça sevmeye başladım seni :X Çok iyi birisin :X En beğendiğim tarafın samimisin :X Hem sen benim rol arkadaşımsın :A @cookies :X

Önceden tanımıyordum.Foruma döndükten sonra muhabbetlerimiz oldu ve çok sevdim seni.BBS hayranı,Zeynep Çamcı hayranı,Alper Saldıran hayranı,Kalbim Ege'de Kaldı hayranı daha bir çok şey sayabilirim :X İzlediğim bir çok yapımı sende izlemişsin ve izliyorsun.Zevklerimiz aynı bence :X Ayrıca çok sevdiğim üyeler arasındasın :bhr::bhr:

Ha birde sevmediğim yanını yazmamışım :X Sevmediğim yanın benim izlediğim dizileri gömmen :A
Düşüncelerin için teşekkür ederim. :X

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...