FF Sorgu Odası-Hafta 57-Sorgudaki İsim: EnveR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sorgu odasının bu haftaki konuğu @EnveR soruları alalım. :)

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Birlikte bir projede çalıştık :X Çok güzel senaryo yazabilen arkadaşlarımdan birisisin. :) Dizi dışında muhabbetimiz olmadı ama Zeynep Çamcı hayranı bendendir :X

Benim hakkımda ne düşünüyorsun :D
Çok muhabbetimiz olmasada sende sevdiğim üyelerdensin :X Hep seninle @Billy Kane'i karıştırırım :X İsmininiz farklı olsada Bully ve Billy diye karıştırırdım :A Çok tanımadığım için fazla birşey söyleyemicem :X

Çok tanışmışlığımız yok ama mesajlarını falan beğeniyorum. :) Forumda da seviliyorsun. :) Yakında seni zaten Abidik Gubidik'e konuk alıcam orda tanışırız :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim hakkımda uzun uzun düşüncelerini duymak istiyorum. Hangi özelliğimi beğen miyorsun bir de? :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Birlikte bir projede çalıştık :X Çok güzel senaryo yazabilen arkadaşlarımdan birisisin. :) Dizi dışında muhabbetimiz olmadı ama Zeynep Çamcı hayranı bendendir :X

Çok muhabbetimiz olmasada sende sevdiğim üyelerdensin :X Hep seninle @Billy Kane'i karıştırırım :X İsmininiz farklı olsada Bully ve Billy diye karıştırırdım :A Çok tanımadığım için fazla birşey söyleyemicem :X

Çok tanışmışlığımız yok ama mesajlarını falan beğeniyorum. :) Forumda da seviliyorsun. :) Yakında seni zaten Abidik Gubidik'e konuk alıcam orda tanışırız :X
Bakalım inşallah. :X

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

@Billy Kane ile @Bully i karıştırmayan mı var :F
2.5 yıldır sürekli karıştırıyorum özellikleride benziyor :)

Bhnd my sweetheart :A

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
Benim hakkımda uzun uzun düşüncelerini duymak istiyorum. Hangi özelliğimi beğen miyorsun bir de? :D
Beni Böyle Sev hayranı çok sevdiğim arkadaşım. :X İlk defa program yaptıkta sen bana çok yardımcı olmuştun :X O günden aklımda iyi biri çok iyi bir arkadaş olarak kalmışsın :X Sesin de güzel Gökhan gibi :X Dediklerine göre benim sesimde iyidir. :X Yarışma olursa yarışmak isterim seninle :A

@Billy Kane ile @Bully i karıştırmayan mı var :F
2.5 yıldır sürekli karıştırıyorum özellikleride benziyor :)

Bhnd my sweetheart :A
Sen benim forumdan whatsapp'ta konuştuğum tek kişisin :X Ve çok sevdiğim üyelerden birisin :bhr: Fazla birşey söylemeyeceğim :X Zaten sen biliyorsun ;) :X

benim için anlamlı bi haftada üye olmuşsun :D
Ooo neymiş o anlamlı gün? :X

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Beni Böyle Sev hayranı çok sevdiğim arkadaşım. :X İlk defa program yaptıkta sen bana çok yardımcı olmuştun :X O günden aklımda iyi biri çok iyi bir arkadaş olarak kalmışsın :X Sesin de güzel Gökhan gibi :X Dediklerine göre benim sesimde iyidir. :X Yarışma olursa yarışmak isterim seninle :A

Sen benim forumdan whatsapp'ta konuştuğum tek kişisin :X Ve çok sevdiğim üyelerden birisin :bhr: Fazla birşey söylemeyeceğim :X Zaten sen biliyorsun ;) :X

Ooo neymiş o anlamlı gün? :X
pardon üye derken sorgu odasına anlamlı haftada üye olmuşsun dicektim :D 57 benim memleketin nunarası. :D

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
Benim hakkımda ne düşünüyorsun :)
Foruma dönüş yaptığımda senden mesaj aldım MusicSurvivor'a jüri olur musun falan :X Ben de kabul ettim :X Bir sezon oldum jüri. :X Ve bu davranaşından sonra gözüme girdin :X Program yapalım beraber diye sana mesaj attım ve dizi diye anlaştık.Ve yakında yeni bir dizimiz başlıyacak :X Çok sevdiğim üyeler arasına girdin :X Yeni tanıdığım ve çok sevdiğim bir üye :X

Bende sorayım. Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun.:X
Futbuda beraber zamanlar geçirerdik eskiden :X Transferler transferler :X Çok ta tanımıyorum ismini felan hiç bilmiyorum.Umarım Abidik Gubidik programında tanışırız. :X Ama sevdiğim üyelerdensin sende :X Muhabbetin baya iyi :X

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...