FF Sorgu Odası-Hafta 53-Sorgudaki İsim: batuhankaralar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Genelde aynı dizileri izliyoruz onun dışında forumda sevilen üyelerden birisisin, hakkında iyi şeyler düşünüyorum. Seninle de ortak noktalarımızdan birisi avatarındaki takım :) MusicSurvivor'da başarılar :D

Forumda pek yeni olmasan da bu sıralar aktifleştin ara sıra mesajlarına denk geliyorum. Pek fazla sohbetimiz olmadı ama futbolla bayağı ilgili olduğunu düşünüyorum. Spor güzel birşey bu yolda devam etmelisin :)

Çiko seni buralarda görmek güzel :D Forumda en hareketli üyelerdensin foruma kendini çabuk sevdirdin ve öyle de gidiyor :) Avril Lavigne'ye benziyorsun bence, MusicSurvivor'da resmini görünce şaşırdım :D Bu arada sana @destere'yi alacağız forumca o konuyu da forum ahalisi olarak yakın zamanda çözmeyi düşünüyoruz :D

Hoşbuldum Atacan :) Hayat Bilgisi ve Perran Kutman'ı seviyorsun, HB ve Perran Kutman benim için de ayrı bir yerdedir, aklıma ilk gelen ortak noktamız bu :) Onun dışında büyük ölçüde yabancı dizilere takılıyorsun sanırım Türk dizileri ilgini çekmiyor :) Bu arada sen de yönetimde hızlı yükseldin maşallah yeni yönetimimiz hep sevilen üyelerden oluşuyor, görevinde başarılar :)
hahahah biliyorsun ben kadın ünlüleri desteklemem ama avril sevdiğim nadir ünlülerden birisi oyüzden ona benzetilmek hoşuma gitti :bhr::bhr::bhr:

ayy ama @destere konusu hiççç hoşuma gitmedi forumun başka işi gücü yokmu destereyi bana alıcakmıs :F:F:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Genelde aynı dizileri izliyoruz onun dışında forumda sevilen üyelerden birisisin, hakkında iyi şeyler düşünüyorum. Seninle de ortak noktalarımızdan birisi avatarındaki takım :) MusicSurvivor'da başarılar :D

Forumda pek yeni olmasan da bu sıralar aktifleştin ara sıra mesajlarına denk geliyorum. Pek fazla sohbetimiz olmadı ama futbolla bayağı ilgili olduğunu düşünüyorum. Spor güzel birşey bu yolda devam etmelisin :)

Çiko seni buralarda görmek güzel :D Forumda en hareketli üyelerdensin foruma kendini çabuk sevdirdin ve öyle de gidiyor :) Avril Lavigne'ye benziyorsun bence, MusicSurvivor'da resmini görünce şaşırdım :D Bu arada sana @destere'yi alacağız forumca o konuyu da forum ahalisi olarak yakın zamanda çözmeyi düşünüyoruz :D

Hoşbuldum Atacan :) Hayat Bilgisi ve Perran Kutman'ı seviyorsun, HB ve Perran Kutman benim için de ayrı bir yerdedir, aklıma ilk gelen ortak noktamız bu :) Onun dışında büyük ölçüde yabancı dizilere takılıyorsun sanırım Türk dizileri ilgini çekmiyor :) Bu arada sen de yönetimde hızlı yükseldin maşallah yeni yönetimimiz hep sevilen üyelerden oluşuyor, görevinde başarılar :)
Teşekkürler Batuhan. :) Yok yerli dizileri de seviyorum zaten yabancı dizilere yeni başladım sayılır. :D

TV Kedisi beklediğin seviyeye geldi mi sence?

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Teşekkürler Batuhan. :) Yok yerli dizileri de seviyorum zaten yabancı dizilere yeni başladım sayılır. :D

TV Kedisi beklediğin seviyeye geldi mi sence?
tvKedisi'ni faaliyete geçireli yaklaşık 1 ay zaman geçti, hatrı sayılır bir kitle yakaladım ama benim için yeterli değil. Yazarlık teklifi götürdüğüm ve götürmeyi planladığım kişiler var, yakın zamanda forumdaki pek çok kişinin takip ettiği bir isim editörümüz olabilir belki o zaman daha net şeyler söyleyebilirim ama şuan beklediğim seviyenin bir iki tık gerisinde gidiyor.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
@batuhankaralar benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D
Renkli bir kişiliğe sahipsin Harun, Beren Saat'i takip ettiğini biliyorum. Forum içinde aktif olan üyelerden birisin ayrıca Music Survivor'da elenmene üzüldüm Wrecking Ball'u çıkartamadan elendin :D Kısaca severek izliyoruz, bence iyi bir üyesin :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Gelelim sana Cengiz :) Yaklaşık 3 ay önce foruma katılmana rağmen aktifliğinle çabuk sıyrıldın. Bunda MusicSurvivor'ın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Ayın en çok hit alan üyesi konusunda liderliğe uzun süredir yeni bir alternatif çıkmıyordu iyi oldu :) Sen de forumun iyi üyelerindensin herkes gibi :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
@batuhankaralar okuduğun bölümden memnun musun ? :X
İleride kendi işimi kurmayı düşünüyorum, İşletme de bunun için iyi bir bölüm 1-2 yıl öncesinden bu bölümde okumayı düşünüyordum zaten. 1 sene bekleyip daha iyisini yapabilirdim ama beklemek istemedim, ama yine de bu yıl da sınava gireceğim eğer İstanbul'da bir üniversitenin puanı yeterse fikrim değişebilir :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İleride kendi işimi kurmayı düşünüyorum, İşletme de bunun için iyi bir bölüm 1-2 yıl öncesinden bu bölümde okumayı düşünüyordum zaten. 1 sene bekleyip daha iyisini yapabilirdim ama beklemek istemedim, ama yine de bu yıl da sınava gireceğim eğer İstanbul'da bir üniversitenin puanı yeterse fikrim değişebilir :)
sınava girecek öğrencilere önerebileceğin bölümler var mı ? :A ( eşit ağırlık bölümleri olsun )

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
sınava girecek öğrencilere önerebileceğin bölümler var mı ? :A ( eşit ağırlık bölümleri olsun )
Hukuk bu sene TM-3'ten alacak. Eğer sözel bilgin varsa bence çok önemli bir şans, tabi o bölümde okumayı düşünürsen :D PDR, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı da fena bölümler değil geleceğe yönelik yatırım yapmak istiyorsan bunları da düşünebilirsin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...