FF Sorgu Odası-Hafta 53-Sorgudaki İsim: batuhankaralar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yeni yılın ilk konuğu @batuhankaralar soruları alalım. :)

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Klasik soruyla başlayalım bhnd?

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Klasik soruyla başlayalım bhnd?
Seninle pek bir sohbetimiz olmadı ama spor konularıyla haşır neşir olduğunu görüyorum ve bir Fenerbahçeli olarak bu konuda bendensin :) Yazdığın mesajlara ara sıra rast geliyorum Beyaz Futbol'u izliyorsun ben de yeni keşfettim iyi program artık o konunun müdavimiyim :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Yeni editörlerdensin, editör olmadan önce daha sık konu açıyordun şimdi biraz yavaşladın sanki :) Onun dışında takip ettiğim üyelerdensin, forumda seni başarılı buluyorum yani iyi şeyler düşünüyorum.

Bu arada Poyraz Karayel benim de hoşuma gitti, ilk bölüm bakmayı düşünüyorum :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun @batuhankaralar? :)
Forumda daha çok yeni bir üyeyken sen de editör oldun azmine hayranım :) Sıkı bir Aramızda Kalsın izleyicisisin ve Hüsne fanısın, bu ara Ulan İstanbul hakkındaki yorumların daha ağır basıyor bu da hoşuma gitti açıkçası. Kısa zaman içinde foruma ve bana kendini sevdirdin, umarım böyle ilerlersin :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Yeni editörlerdensin, editör olmadan önce daha sık konu açıyordun şimdi biraz yavaşladın sanki :) Onun dışında takip ettiğim üyelerdensin, forumda seni başarılı buluyorum yani iyi şeyler düşünüyorum.

Bu arada Poyraz Karayel benim de hoşuma gitti, ilk bölüm bakmayı düşünüyorum :)

Forumda daha çok yeni bir üyeyken sen de editör oldun azmine hayranım :) Sıkı bir Aramızda Kalsın izleyicisisin ve Hüsne fanısın, bu ara Ulan İstanbul hakkındaki yorumların daha ağır basıyor bu da hoşuma gitti açıkçası. Kısa zaman içinde foruma ve bana kendini sevdirdin, umarım böyle ilerlersin :)
Teşekkürler, böyle düşündüğüne sevindim. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hayırlı olsun Sorgu odası öncelikle. Bende klasiklerden başlayayım BHND? .:X

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
agam girmiş konuya normalde bu konuya pek girmiyodum

hakkımda ki düşünce?
en sevdiğin yemek? bu da benim klasik sorum :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
İnternetimde ufak bir sorun olduğundan mesaj atamadım fırsat varken cevaplayayım :D

@Maskeli Fedai agam senle genelde vadi konusunda sohbet ediyoruz genel olarak iyi şeyler düşünüyorum. Banlandıktan sonra uzun bir süre favori üye olamadın buna üzüldüm inşallah yakın zamanda eskisi gibi favori üye olursun :)

@berkann yönetimde yükselen üyelerden birisin. Gerçi bu ara pek aktif göremiyorum ama senin hakkında da genel olarak olumlu düşünüyorum. Cumartesi gecesi Hax'a bekleriz :D

@Yakamoz-Asi Ömer abi seni forum yönetiminde en pozitif kişi olarak görüyorum. Niyeyse yönetimde kendime en yakın gördüğüm kişisin sanırım genel olarak aynı dizileri izlediğimiz için böyle düşünüyorum :D Bu arada herkes öldürür sevdiğini, Ramiz Dayı'ya saygılar :)

@sokak sanati Beren fanı olduğunu biliyorum aynı kafadanız ben de severim Beren'i :D Şu sıra pek yerli film izlemiyorsun herhalde seni de en kısa sürede dizi yorumlarında görmek istiyorum :)

@yatutarsa seni bir konuda gördüğümde aklıma hep Gülşen geliyor nickin Gülşen'i aşırı derecede çağrıştırıyor :D Sen de yabancı dizi kulübündensin seni de pek dizi konularında göremiyoruz ama MusicSurvivor güzel oldu görülmeyen üyeleri kaynaştırdı :)

@takas agam valla yazmaya fırsat bulamadım şimdi yazacağım bizim bölüme de :D Hakkında iyi şeyler düşünüyorum, vadi konusunda en aktif üyesin tespitlerini başarılı buluyorum. En çok sevdiğim yemek de bol yoğurtlu-salça soslu Kayseri mantısı ve köfte-patates :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İnternetimde ufak bir sorun olduğundan mesaj atamadım fırsat varken cevaplayayım :D

@Maskeli Fedai agam senle genelde vadi konusunda sohbet ediyoruz genel olarak iyi şeyler düşünüyorum. Banlandıktan sonra uzun bir süre favori üye olamadın buna üzüldüm inşallah yakın zamanda eskisi gibi favori üye olursun :)

@berkann yönetimde yükselen üyelerden birisin. Gerçi bu ara pek aktif göremiyorum ama senin hakkında da genel olarak olumlu düşünüyorum. Cumartesi gecesi Hax'a bekleriz :D

@Yakamoz-Asi Ömer abi seni forum yönetiminde en pozitif kişi olarak görüyorum. Niyeyse yönetimde kendime en yakın gördüğüm kişisin sanırım genel olarak aynı dizileri izlediğimiz için böyle düşünüyorum :D Bu arada herkes öldürür sevdiğini, Ramiz Dayı'ya saygılar :)

@sokak sanati Beren fanı olduğunu biliyorum aynı kafadanız ben de severim Beren'i :D Şu sıra pek yerli film izlemiyorsun herhalde seni de en kısa sürede dizi yorumlarında görmek istiyorum :)

@yatutarsa seni bir konuda gördüğümde aklıma hep Gülşen geliyor nickin Gülşen'i aşırı derecede çağrıştırıyor :D Sen de yabancı dizi kulübündensin seni de pek dizi konularında göremiyoruz ama MusicSurvivor güzel oldu görülmeyen üyeleri kaynaştırdı :)

@takas agam valla yazmaya fırsat bulamadım şimdi yazacağım bizim bölüme de :D Hakkında iyi şeyler düşünüyorum, vadi konusunda en aktif üyesin tespitlerini başarılı buluyorum. En çok sevdiğim yemek de bol yoğurtlu-salça soslu Kayseri mantısı ve köfte-patates :)

Beren'i seviyorsan diğerleri halledilir.:Z
Yerli Dizi dedin her halde aslında Diriliş'e bakıyorum onun ışında Gönül İşleri ve Kocamın Ailesini izliyorum ama kaçırıyorum son zamanlarda.:(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hoşgeldin Batuhan. :D Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Genelde aynı dizileri izliyoruz onun dışında forumda sevilen üyelerden birisisin, hakkında iyi şeyler düşünüyorum. Seninle de ortak noktalarımızdan birisi avatarındaki takım :) MusicSurvivor'da başarılar :D

Forumda pek yeni olmasan da bu sıralar aktifleştin ara sıra mesajlarına denk geliyorum. Pek fazla sohbetimiz olmadı ama futbolla bayağı ilgili olduğunu düşünüyorum. Spor güzel birşey bu yolda devam etmelisin :)

yeni gördüm @batuhankaralar öncelikle hakkımda ne düşünüyorsun :bhr::bhr::bhr:
Çiko seni buralarda görmek güzel :D Forumda en hareketli üyelerdensin foruma kendini çabuk sevdirdin ve öyle de gidiyor :) Avril Lavigne'ye benziyorsun bence, MusicSurvivor'da resmini görünce şaşırdım :D Bu arada sana @destere'yi alacağız forumca o konuyu da forum ahalisi olarak yakın zamanda çözmeyi düşünüyoruz :D

Hoşgeldin Batuhan. :D Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
Hoşbuldum Atacan :) Hayat Bilgisi ve Perran Kutman'ı seviyorsun, HB ve Perran Kutman benim için de ayrı bir yerdedir, aklıma ilk gelen ortak noktamız bu :) Onun dışında büyük ölçüde yabancı dizilere takılıyorsun sanırım Türk dizileri ilgini çekmiyor :) Bu arada sen de yönetimde hızlı yükseldin maşallah yeni yönetimimiz hep sevilen üyelerden oluşuyor, görevinde başarılar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...