FF Sorgu Odası-Hafta 48-Sorgudaki İsim: Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
süpernaturall ve jensen ackles yüzünden oldu hepp hahaha :F:F:F
sonraaa başka yabancı dizi olan vampire diaries ve Ian somerhal derle devam etti
kısaca yabancı diziler yüzünden hepp cnm :A:A:A
Tamam, teşekkürler...
Forumda en çok anlaştığın üye hangisi peki? :)
çokkk varrrr cnmmmm şimdi hepsini saymaya kalkışsam çok zamanımı alır :F:F:F
ayrım yapsam diğer anlaştığım birisi gelir okur sonra onu yazmadığım için bana gönül koyar oyüzden hiç ayrım yapmıyım ben kısaca konuştuğum sohbet ettiğim kim varsa diyeyim :bhr:
@Nisa birtanemi ekliyim ama o ayrımdan sayılmaz forumun beyleri kusura bakmasınlar bayanlara öncelik olmalı :A:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En sevdiğin Karadeniz yemeğ? Daha önce soruldu mu bilmiyorum ama.
hamsi tava kesinlikle :A:A:A hamsi sevmeyen karadenizli olamaz bence çok açık bu:F
ve pancar çorbası köyde okadar çok yapardıkki yanı karadenizinde en meşhur şeyi çok bilinmez bu pançar çorbasıdır gurbettekiler buraya gelir gelmez hemen pancar çorbasına hucum ederler :F:F:F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
ayrım yapsam diğer anlaştığım birisi gelir okur sonra onu yazmadığım için bana gönül koyar oyüzden hiç ayrım yapmıyım ben kısaca konuştuğum sohbet ettiğim kim varsa diyeyim :bhr:
@Nisa birtanemi ekliyim ama o ayrımdan sayılmaz forumun beyleri kusura bakmasınlar bayanlara öncelik olmalı :A:A:A
Tahmin etmiştim, ama yine de bir sorayım dedim... :)
Neden hemcinslerinin aksine aksiyon dizilerine ilgi duyuyorsun?

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
hamsi tava kesinlikle :A:A:A hamsi sevmeyen karadenizli olamaz bence çok açık bu:F
ve pancar çorbası köyde okadar çok yapardıkki yanı karadenizinde en meşhur şeyi çok bilinmez bu pançar çorbasıdır gurbettekiler buraya gelir gelmez hemen pancar çorbasına hucum ederler :F:F:F
Adını duymuştum pançar çorbasının ama yemek nasip olmadı. :) Malzemeleri nelerdir?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tahmin etmiştim, ama yine de bir sorayım dedim... :)
Neden hemcinslerinin aksine aksiyon dizilerine ilgi duyuyorsun?
yok benim çevremde böyle cnm benim izlediğim her diziyi tanıdığım kızların hemen hemen hepsi izliyorlar :F:F:F yeni nesil kızlar dediğimiz topluluk artık aksiyon dizileri izliyor bunu herkes kabul etmeli oyüzden kanal d show tv yılda 15 diziden 10 tanesi kaldırılıyor çünkü cnm dram vsyle konulu dizileri artık kadınlardan sadece anneler izliyorlar geriye kalan genc nesil kızlar rtık aksiyon diyor bak mesala erkek dizileri dedikleri dizilerde
kurtlar vadisi kadınlarda en çok 2.izlenen dizi konumunda şuan
reaksiyon izlenme oranları paylaşıldı yine kadınların izlenme oranları erkekleri nerdeyse geçiyor eee karadayıyı kara para akı zaten kadın kitlesi erkeklerden daha fazla yanı bizim ülkemizde erkek dizileri deniliyorda kadınlar o dizileri daha fazla izliyorlar bunu gören yok sadece :F:F:F

Adını duymuştum pançar çorbasının ama yemek nasip olmadı. :) Malzemeleri nelerdir?
pançar diye lahana'ya diyoruz biz
en önemli mağzemeleri pancar, barbunya fasulye ve mısır unu
pancarları doğrayıp önce susa haşlıyorsun yumuşayınca süzüp alıyorsun
tere yağla soğanları kavurup salça ilave ediyorsun haşladığın pancarlarıda tencereye alıp suy ekleyip barbunya fasulyelerini ve 1 çorba kaşığıda pirinç ekliyorsun kısık ateşte pişiyor
sonra pişmeden 1 kaşıkta mısır unu ilave ediceksin inanılmaz lezzet katıyor oldu bitti yanı
biz darı ekmeiği diyoruz yanındada mısır ekmeğiyle bir güzel yiyorsun :F:F:F
6kara+lahana+%25C3%25A7orbas%25C4%25B1a.jpg

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Birazdan kapanacak olan sorgu odasının en çok zöleyeceğin yanı ne.:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sorgu Odası'na kısa bir süre sonra tekrar konuk olmak nasıl bir şey @Çiğdem-, ilgiden memnun musun? :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oda kapanmadan son bir soru. :D
Salep mi? Sıcak Çikolata mı? :F :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Birazdan kapanacak olan sorgu odasının en çok zöleyeceğin yanı ne.:A
Sorgu Odası'na kısa bir süre sonra tekrar konuk olmak nasıl bir şey @Çiğdem-, ilgiden memnun musun? :)
evet memnunum tabikide 350 mesaj olmus nerdeyse takası sayamzsak benden önce olan 24 kişiyi geçmişim yanı bu 2.kez olmasına rağmen oyüzden herkese çok tşşkler:bhr::bhr:

Oda kapanmadan son bir soru. :D
Salep mi? Sıcak Çikolata mı? :F :A
en iyisi sütlü kahvedir cnm bayılırım günde 1 fincan içmeden duramam :Z:Z:Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
evet memnunum tabikide 350 mesaj olmus nerdeyse takası sayamzsak benden önce olan 24 kişiyi geçmişim yanı bu 2.kez olmasına rağmen oyüzden herkese çok tşşkler:bhr::bhr:

Teşekkürler sorularıma verdiğin cevaplar için @Çiğdem-... :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- benim soru o değildi. En çok neyini özleyeceksin odanın.ss
sorularınızı özlerim herhalde cnm :-):-):-)
ben böyle şeylere zaten hevesliyim sohbet programı olsun sorgu odası olsun soru cevap olan şeyleri seviyorum :Z:Z:Z

Teşekkürler sorularıma verdiğin cevaplar için @Çiğdem-... :)
ben tşşk ederim 12 kadar sorabilirsiniz :-):-):-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
ayrım yapmak istemiyorum cnm şimdi şunun sorusu aklımda yer edindi desem diğer ilgilenen arkadaşalra haksızlık olur :-):-):-)
Onu demek istemiyor mesela benim hakkımda ne düşünüyorsun ? Adli soru gibi sorulardan aklinsa ne kaldi diyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Konudaki ilginizden dolayı teşekkür ederim konu kilit. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...