FF Sorgu Odası-Hafta 46-Sorgudaki İsim: Bully

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
Sevdiğim, eğlenceli bir üyesin. Son zamanlarda forum içinde fazla muhabbet edemesek de muhabbetin iyi. :D Haxball'da güzel anılarımız var. :D

17 Aralık operasyonunun asıl amacı neydi :A
Hükümeti devirmek. Cemaat fena tosladı o operasyonlardan sonra. Ama yolsuzluk yapılmamış da diyemem şimdi bak. :A

İyiyim Harun'cum napim vizelerim, ödevlerim falan var onlarla uğraşıyorum. Yoğunum baya bu aralar. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
[HASHTAG]#faresuratlialev[/HASHTAG] hakkında ne düşünüyorsun.:mad: (Gönül İşlerinden...)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Yiğitt hakkında ne düşünüyorsun?
@Yiğitt tam bir melundur baş belasıdır, dengesizdir gıcığın tekidir. :A

Forumda en çok konuştuğum kişi herhalde. Baktım da şimdi özelden 76 sayfa konuşmuşuz. :D Bi rahat vermiyor ki. :A

Kendisini iyi ki Survivor yorum davet etmişim. Eğer davet etmemiş olsaydım büyük ihtimal forumda şimdiki kadar aktif olmayacak, biz de bu kadar iyi 2 dost olamayacaktık. :)

Onu tanıdığım için çok mutluyum severim kardeşimi. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim hakkımdaki düşüncelerin? :)
Forumda kısa sürede iyi bir çıkış yakalayarak kendini sevdirdiğini düşünüyorum. :) Tuba Büyüküstün ve Star TV hayranlığınla dikkat çekiyorsun. Ama Nur Fettahoğlu'na da hayranlık duyman benim için bir artı. :A İyi yolda ilerlediğini düşünüyorum forumda. :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Montaj diyeyim de mutlu ol bari. :A
Evet ilk başta montaj değil diye gözükebilir işte ama sebepleri üst üste koyunca mantıklı bir açıklama gelir

1: Sabahtan akşama kadar para trafiği var madme dinlenmiş.Neden baskın yapılmıyor paralara.
2: Mehmet Baransu fotoğraflar çıkacak dedi neden fotoğraflar kaç ay geçmesine rağmen çıkmadı ?
3: Neden bu ses kaydı hemen yayınlanmadı çünkü hazırda böyle bir konuşma yoktu öyle bir ses kaydı hazırlanmalıydı ki gündemi değiştirmeli tamda 7000 kişi dinlendi iddaasından sonra akşam yayınlandı ve gündem değişti
4: Kemal Kılıçdaroğlu her zaman ses kayıtlarının geleceğini önceden haber verirdi bunda niye haber vermedi çünkü o da bilmiyordu böyle bir ses kaydının geleceğini oysa ki devamlı haberi olurdu
5: Konuşmada o kadar kişiden bahsediliyor.Neden o kişilerin de bir görüşmesi yok bunlar aynı evde yaşamıyorlar ya ?
6: Konuşmada yüklü paralardan bahsediliyor o kadar para değil kasaya anca bir odaya sığar.O kadar parayı kimse eve koymaz.
7: Konuşmada ses kaydı sık sık gidip geliyor bozukluklar var.Birde Bazı kelimelerin sonu hiç gelmiyor.Ayrıca Başbakan heceleyerek konuşuyor yani burda bile hata var
8: Başbakan o kadar parayı dinlendiğini bile bile söylemez.Zaten konuşmanın son kısmı acaip komik.Bilal Erdoğan dinleniyoruz diyor görüntülendik diyor.Yani acaip komik.Büyük ihtimalle kimse ses kaydın sonuna bakmaz deyip saçmalamışlar
9: Görüşmelerde Başbakanın görüşmesi var ama tam o esnaya bir ses kaydı koymuşlar.Başbakan aynı anda iki iş yapmaz ki
10: Görüşmelerde Başbakan Konyadan ayrılıyor o esnada bir konuşma var.Neden arkada yol sesi gelmiyor.Arka plan sesi hiç yok

Sanırım açıklayıcı olmuştur :A

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Şehzade Mustafa'nın ölüm sahnesin'de neler hissettin ayriyetten Şehzade Mustafa'yı merak edip araştırdınmı ?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şehzade Mustafa'nın ölüm sahnesin'de neler hissettin ayriyetten Şehzade Mustafa'yı merak edip araştırdınmı ?
Muhteşem Yüzyıl'dan önce Şehzade Mustafa hakkında fazla bir şey bilmiyordum. Ona olan sempatim dizi ile birlikte başladı. Ölüm sahnesinde çok ağlamıştım. Cidden çok kötü oldum birkaç gün etkisinden çıkamamışımdır herhalde. Bir baba her nolursa olsun oğluna nasıl kıyar ya Sultan Süleyman'ı hiç sevmiyorum sırf bu yüzden.

Şehzade Mustafayı araştırdım tabii insan merak ediyor. Ben kesinlikle darbeye teşebbüs ettiğini düşünmüyorum haksız yere canına kıyıldı. O çadırdan çıkabilseydi her şey çok farklı olabilirdi. Çünkü çok parlak ve yiğit bir şehzadeymiş ülkeyi çok başarılı bir şekilde yönetip ilerilere taşıyabilirdi. Ölümü tarihin en üzücü olaylarından biridir bence mekanı cennet olsun..

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Hangi süper kahraman olmak isterdin ve Neden?

Küçükken, büyüdüğünde ne olmayı isterdin?

Eğer dünyada bir başkasının yerine geçebilseydin kim olmak isterdin? Neden?

Bu soruyu Ömer'ede sormuştum sanada sorim :D Bir sirkte çalışıyor olsaydın senin oradaki işin ne olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...